İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

evlenip istanbullu oluyorum insallah canim :78:

Yine aynı semt canım Sultangazi

yaw çok üzüldüm azmine hayran kalmıştım gülüm neyse kısmet zaten haftaya da yapıcam ben buluşma alıştım nede olsa
Baksanıza çok eksildik ee birde ramazan ayına kadar buluşalım ki oruç tutucaz diye 1 ay yok buluşmaaaaaaa
eksikmi çok yaf bendemi gelmesem adımda kamber deil deişip ölemi gelsem
gelme gelmeeeee
Birgün karşılaşırız bi buluşmada cadı falan demem amaaaa
bıde bız ucumuz oluyormusuz ne guleırm ama bırde bırbırımızı nasıl tanıcaz kımsenın kımsede telefonu yok tam nerede oturucaz resteronttamı yoksa cafedemı
Üçümüz derken sen tek başına bi 10 kişi yaparsın zaten :86::92:

:13::13::13::13::13::13::13::13:
2 kişide olsa ben geliyoruuuuuuummmmmmm
yaw ben anlamadım tam olarak nerede bulasacagız solermısınız yarınnn
canım avrupa yakasında gidecekler beşiktaşda buluşup karşıya geçecek normalde buluşma yeri üsküdar işteee

Yinemi bir fire yaaaa

Bitliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii özel mesaj atılmıyor sana numaramı yazacaktım görürsen mesajımı sen ver numaranı yarın dürterim senii

Birde koca üsküdarda bitli avına çıkaracak biziii koybolma sakınnnn

tamam canım sen gelince haberleşelim ben sana özelden tel yazayım sende bana msj atarsın ok itt garajını yenidoğanın ilk duraklarını diyorsan orayı biliyorumhakan şükür stadı var evim oraya yakın bilirsin sen

1-Deryacık (ilk sıra benim vermeeemmmm)

2-Pehli5883

3-A m o n r a

4-Kilicbaligi

5-cyd86

6-zynbche

7-ddemir10

8-f.yiğit

9-Speedy-gonzales

10-Alici_bjk

11-cadikazani23

12-arzm

13-MELTEMRE

14-nissan

15-crazy46

16-kapicininbitlikizi

17-merve-ber

18-Lavinya29

19-yagmurgozlu

20-pasaklitanrica

21-fumda30

22-turkuaz_turkuaz9

23-iuwe

24-Hymarry

25-Neslihang

26-gamze-20

27-haies

28-ayisiltisi

29-sevilay

listemiz böyleydi ben şimdi hatırladıklarımı çıkararak yoklama için liste yapıyorum

pehliiiimmmmmmm

Sana geliyor musun diye sormuyorummmm yoksa biliyorsun:84::84::84::84::84::84::84::84:

kızlar nerde toplanıyorsunuz,yarın bende istanbula gideceğim ama karşıya vede akşama.keşke karşılaşabilseydik

üsküdarda buluşuyoruz canım

inş. birdahakine bekleriz

üsküdarda olduğunu anladımda mekan sormuştum
daha önceki yıllarda da böyle oldu.buluşma olduğu gün istanbuldaydım ama saat farkıyla kaçırmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…