İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

hayır canım.. en güzeli bence. eşlerle katılalım benim eşim her ortama ayak uydurur böyle bi akşam 1-2 saat takılırız.
ben genelde herkezden bahsederim az çoık tanır kk üyelerini
ama ramazandan önce yapalım bence ramazanda ikisine birden eşsiz zaten olmaz malum ezan çok geç okunacak artık

çat kapı gelebilecek olan olursa biz bu akşam gidebiliriz hep aynı yere gidiyoruz milano cafe
gelsin sohbet ederiz yanii tophane diyince akan sular duru bende

Sipaydii şahane olmuşun ya bayıldım resimlere bebeğim süpersin
Bir iki sorum olacak,şincik
Düğün makyajın şahane olmuş nerde yaptırdın birde gelinliğini nerden aldın diktirdin mi?Bende uzun kuyruklu istiyorum aynındaan

çat kapı gelebilecek olan olursa biz bu akşam gidebiliriz hep aynı yere gidiyoruz milano cafe
gelsin sohbet ederiz yanii tophane diyince akan sular duru bende

yok annem nerdeee benim adam çalışıoyo bu akşam sana eşinle iyi eğlenceelr tatlım hem siz az daha yalnız kalın keyfini sürün bugünlerinizin

canım benim teşekkür ederim.
düğün makyajımı kasımpaşada yaptırdım yengeme düşünürsen yardımcı olurlar. gelinliğimde hasret modaevi.
onun daha uzunu da vardı diğer fotolarda ama çıkartırdım salonda. o resimlerde abimde. dış çekim yaptık

ezanın geç okunma kısmını tamamen unutmuşum ben
ama senin dediğin de olmaz bence, erkekler kadınlar gibi değil
bizim kadar hızlı kaynaşamazlar
malesef ki çoğu senin eşin gibi her ortama uyum sağlayamaz
benim ki öyle şahsen

en iyisi ramazan dışında eşsiz buluşmak

evet canım ezan 9 buluyor zaten
dediğin gibi ayak uyduramazsa bişey diyemem işte
dediğin gibi yapabiliriz ama başka zaman olabilir ayarlarız işte görüşürüz.

tamam şekerim o gün gelirse bigün seninle irtibata geçicem
Kızlar ben gittim allaha emanet olun byee

Son düzenleme:
Anlat kanka bizde gülek

Biz birgün okulda sıkılmıştık yine tophaneye gitmeye karar verdik, neyse oturduk bir yere, bir baktık apaçi bir erkek geldi masanın bir ucuna oturdu masa deiğim aslında yer minderleri oluyor ya hani o tarz birşey bir de sehpa-masa tarzı birşey var. dışarıdan bakıldığında adam bizimle berabermiş gibi bir izlenim oluyor. Eşim tabi taktı adama bekledik bekledik kalkmıyor.. tam eşime dedim bi sor bakalım ne zaman gidecekmiş diye, adam ayakkabılarını çıakrıp bağdaş kurdu o an gülsem mi ağlasam mı karar veremedim meğer garson da bizi görüyomuş ama ddedi ki 'abi ben de farkettim bi tuhaflık var ama sizinle birliktedir ayıp olmasın diye gelip birşey söylemedim eşim de diyor ki benim ne işim olur dengesizlerle

haftaya yapıcaz de mi şimdi buluşmayı
son karar o yani kızlar
kesiiinnnn eveeettttttt
Ben seni ararım zati canım meraklanma
CANLAR ÜSKÜDAR İSKELESİNDE KİME SORSANIZ ORADAN GEÇEN OTOBÜSÜ TARİF EDİYORLAR HEMEN YOL ÜSTÜNDEN BİNİLİYOR ZATEN

eskı fetıh pasa korusundan tanıdık kım varkı nıklerını unutum deryacık senı tanıyore de
canım o gün o kadar kalabalıktık ki bende hiç hatırlamıyorum valla ama geliyor olmana sevindim
Bilmiyomki hiç gitmedim oraya beşiktaşa giderim ordan vapurla geçerim.Gel annene beraber gidelim panpa Kaybolursakta beraber kayboluruz
vapurdan inip otobüse bineceksiniz otobüs sizi yol üzerinde indirecek
Birazcık tırmanacaksınız
Benim gidiş şeklim belli olsun belki bende size takılırım

hehe ama cantanda bı adet parfum ve makyaj malzemesı oje bulundurusan ıyı olur ojede pembe olursa ooo tammdır etegınden ayrılmaz benım kız kokos hatunlara bayılırda
ceydada bulunur mu bilmeme ama amonra kuzumda mutlaka bulunacağından eminim:89:
Bende çok gelmek istiyorum senelerdir forumu takip ediyorum
artık aktif olmam lazım sanırımmm :) çoook heyecanlıyım şimdiden
gel canımmm çok keyifli olacak inşallah
İyi o zaman varış noktası beşiktaş kızlar gelebilen beşiktaşa gelsin hepinizi beklicemBiçoğunuzda telim var zaten.
Ramazandada buluşabiliriz iftar yaparız o da çok hoş olur hee
Valla ben gelirim diyene Sultanahmette çok iyi bir ortamda iftar buluşması ayarlarım ben ben eşimde uyum sağlar
Hatırlatın bana bunun ayrıntılarını konuşalım
ay evet iftar da isterikkk hatta Tophane'de nargile de isterik

ayakkabı olayı süpermiş ama

iyiyim canım sen nasılsın

Günümüz çok güzel geçti
kadıköyde buluşup azıcık dolaştık sonra beşiktaşa geçtik vapurla
oradan ortaköye yürüdük tabiii
Hava güzel biz güzel
Acıktık kumpir yedikk sizi andık bol bol
valla ne vitrin baktık nede bir parça bişey aldık
Pehlimle ayrı kalmaya gelemiyoruz biz uzun zamandır ayrıydık ben memleketteydim uzun süre
Geldim bir kez görüştük aradan iki hafta geçti
Eee özlemişiz konuşacak çok şey birikmiş
Güzel kahvelerimizi içerken serin serin bol bol sohbet ettik
Resimde çektik eşimin şuan işi var yoksa yüklemek istiyorum resimleri vakit buluunca

Anlıcan bol sohbetli güzel bir gün geçirdik
Şimdi üsküdar buluşmasını iple çekiyorum amaaa
arada yine bir araya geliriz biz

ohh ohhhh sefanızzz olsun bacımmm ne güzel yaaaa

İyi geceler canlarrrrr
Sabah erken kalktım gece geç yattım haliyle tafuk moduna geçtim bile
Yarım bi doğum günü partisi var ona gidicimmmm

Direksiyon hocamın beni eğitip trafiğe kazandıran güzel hocamın kurs yerinde
uzun zamadırda gitmemiştim kurs yerine özledim valla herkesi
Sabah görüşmek üzereeee
Öptüm tüm dostlarıııı

Vee ne diyorduk topiş dostlara emaneeeeeettttt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…