İstanbullu Bayanlar Cevahirde Buluşuyoruz Duymayan Kalmasın/RESİMLER EKLENDİ

Kızlar valla üzüntüden sabahtan beri konuya giremiodum
tutamadım kendimi

Eşimle akşam bi daha konuşucam dır dır vır vır edicem
Git başımdan ne istiyosan yap derse
:D
İnşallah gelirim...

LAydımmm senin işin daha zormuş canım ya
Ben bi kocanın agzına bakıom ama sende zor işin valal Allah kolaylık versin.

Kızlar benim akibetim hiç belli değil şu an. Pazartesi gününden beri evde yatıyorum 38 derece ateş ile üstelik bir hafta daha raporluyum. Daha yarın var hem hihoyyyt biraz daha iyi olursam söz gelecem.

valla ben dinlemem kaynana kayınbaba
zaten evde boya olcak cumartesi bak dicem bakarlarsa gelcem bakmazlarsa annemi çağırcam :ecrin_bebek:
olmadı bişey yapıcam işte kocamı devreye sokarım hallederim

Kızlar benim akibetim hiç belli değil şu an. Pazartesi gününden beri evde yatıyorum 38 derece ateş ile üstelik bir hafta daha raporluyum. Daha yarın var hem hihoyyyt biraz daha iyi olursam söz gelecem.

çok geçmiş olsun ya iyileşirsin o zamana kadar canım :1hug:

hanımlar yeni katıldım aranıza iyi arkadaşlıklar kurmak istiyorum,sorularınız olursa yazın ,istanbuldayım sevgiler.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Kızlar aklıma gelenleri yazdım yani bu duruma göre kesin gelenler
Deryacık (ben denzi)
Şevvall
Antrenör (inşallah)
Gündüz Karanlığı
Lady34 (evden kurtarabilirse kendini)

İhtimili olanlarda var
Efsunefe
Pembebal10cuk
Tetyhs
Gülpembe1984

Hayırlısı diyorum artık daha 2 gün var umarım çok kişi katılır
Son gün yani cuma akşamı kesin bir liste yaparızzz

evden kurtaracam kendimi
gelin ona göre

Ben dersimi verip geleceğim inşallah..
Lütfen herkes gelmeye çalışsın ..Son gün 2-3 kişiye düşmeyelimmirmirmirmir

Her zaman söylediğimi tekrarlamak istiyorum..

"Çocuğu olanlar lütfen getirebilirlerse çocuklarını da getirsinler..Ücretsiz bakım,ilgi,alaka .. vb. tarafımdan gerçekleştirilecektir."
kaydirigubbakcemile3a.s.

bu söze gelmek lazım ama benim oğluş sende durmaz yabanii biraz insan seçiyo :ecrin_bebek:

ama yaza inşlh bida bulşma olursa oğlusmla gelirim hem büymüş olcak biraz

ay hiç belli olmaz benim işim annem oğluma bakarsa 1 saatliğine geilrim eğlence olsun sileri görüm diye gitgel 2 saat en fazla 3-4 saat bakıcak annem :)) du bakem eşimide kandırabilirsem yarın gelip gelemicemi yazarım :)

b&m kanser ettin kızım beni gel iştee bi kerede kendin için bişi yap D
bu arada belinay merve gelmiyomu ya gelsin öpmek istiyorum onu çok üzmüşler şefkatli kolarıma almak istiyorum onu.
belinay işten çıkmışsın gel bak bahanende kalamdı

saten bu yaz kısmet olursa sana emanet olacak gibiler benimkiler
yüzme kursuna verecem demiştim ya hatırlarsan canısı
ama benim k.oğlan cepten bazı noları silmiş seninkide silindi bir ara
gene verebilirmisin tel nonu
valla ben dinlemem kaynana kayınbaba
zaten evde boya olcak cumartesi bak dicem bakarlarsa gelcem bakmazlarsa annemi çağırcam :ecrin_bebek:
olmadı bişey yapıcam işte kocamı devreye sokarım hallederim

:[/B]

kız lady ne bu kış günü boya işi evde k.pederle k.validen varya
işim var bankada de çık gel aaaaaaaaaaaa

yarın yazarım ciicm kesin cevapımı bekle:dilcikar::1rolleyes:

kaynanam gelmesse hafta sonu gelirm büyük ihtimal anneminde göynünü almak lzüm

kızlar ben cumartesi diğer görüşmemi iptal ettim bende aranızda olucam ALLAHın izniyle..deryacım benide yaz..yanlız ben karşıdan uzaklardan gelicem 1 i geçebilir:)

kızlar tarih kesinleşmiş çok istiyorum gelmeyi ama benim durumumda bizim kıza bağlı huysuzluğu tutmazsa gelirim inşallah

ah ah sadece bir haftayla kacırılır mı ya bu güzel bulusma..tam bir hafta sonra bekle beni İStanbul derken hem de..benim yerime de konusun koklasın bol bol canlar:))

Yaa ben sizi görmeyi çok isterdim çok merak ediyorum sizi
Neyse kısmet artıkyerimseniben

kafamçokkarıştı cokacimcoook :lepi: lülülülülülü arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım şu buluşma hakkında biraz anlatırmısınız nasıl bende katılabilirim zaten cevahir yakın bana konudan biraz bahsederseniz sevinirim ve lütfen cvp yazınızzzzzzz :içelim: :içelim:

Gelirseniz seviniriz.
BULUŞAM TARİHİ: 17 OCAK CUMARTESİ
SAAT: 13:00
YER:CEVAHİR " KAHVE DÜNYASI"
a.s.

klava:kötükedihüso:çok üzgünüm: Yaaaaa neden kimse benim msj larıma cvp yazmıyorrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…