İstanbullu Bayanlar Cevahirde Buluşuyoruz Duymayan Kalmasın/RESİMLER EKLENDİ

Canııımmmm kısmet değilmiş diyelim :1rolleyes:
Canın sağolsun.....
Başka bir buluşmada görüşürüz inşallahhhh

KIZLAAAAAARRR GELECEK OLANLAR İÇİN
YARIN (17 OCAK CUMARTESİ ) CEVAHİR AVN DE EN ÜST KATTA KAHVE DÜNYASINDA SAAT 13:00 DA BULUŞUYORUZZZkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
GELENLERİ BKLİYOR OLACAĞIMM
GELEMEYENLER CANINIZ SAĞOLSUUUUNNNNyerimseniben
aMA BİLGİNİZE ÇOK ŞEY KAÇIRACAKSINIZZZZ delikafaduldensırnaşık şey:dance::teytey:sositosositohihoyyyt
kaydirigubbakcemile

ayyy çok istiyorum ya kaça kadar ordasınızki dediğim gibi benim gelme işi bizi kıza bağlı bu sıralar üst dişlerini çıkarıyor biraz mızmız gelmeye çalışacağım inşallah

ayyy çok istiyorum ya kaça kadar ordasınızki dediğim gibi benim gelme işi bizi kıza bağlı bu sıralar üst dişlerini çıkarıyor biraz mızmız gelmeye çalışacağım inşallah

Bekleriz canım saat 3-4 gibi ayrılırız galiba

derya özeline yazdım canımmmmmmmmmmm..............

Tamam canım gördümhaberleşirizzz

KIZLARRRR NASIL TANICAZ BİRBİRİMİZİ DİYE KAYGI YAPMAYIN ARTIK MASAYA KK YAZILI KAĞIT KOYUCAM BÜYÜK HEMDE GÖRMEMENİZ İMKANSIZ ZATEN

kaydirigubbakcemile
gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

Kesin gelirim diyememiştim zaten ama hala işyerindeyim malesef. Sözleşme yapacağımız bir firma var tamamen onların gelip gidişine bağlıyım çıkm ak için. Aklımda sizde fisfisfis
Saat 4 'e kadar oradasınız sanırım umarım işleri ayarlarımda son saatte olsa yetişirim.

senağlama oğlanı ders icin ssm ye yani(sakıp sabancı müzesine) götürdük eşimle eve geldik, gelmek için hazırlanacaktım
ne olsun kaynana gene düşmüş kaldım evde senağlama
ben neden enğeller de takılıyom yaaaaaaaaaaa senağlama
şimdi bu saatten sonrada yetişemem ki senağlama

harika birgün geçirdim çok eğlendik keşke sizlerde gelebilseydiniz deryacık buluşmayı düzenlediğin için çok teşekkürler sizlerle olmaktan büyük keyif aldım

leptabım kesinllikle çok haklısın çok güzel bi gündü
sizinle tanışmak çok keyfliydi..çok tatlı ve samimi bi ortam kuruldu hemen iyiki gelmişim :)
en geç 3 gibi kalkarım diyordum 6 yı geçiyordu sanırım çıktığımızda ay kopamadık birtürlü :))
eve henüz girdim resimleri düzenleyip hemen ekliyorum...

bende gelemedimsenağlama
işe daha yeni başladım izin alamadım bi daha ki buluşma lütfen pazar yapılsın
resimlerinizi bekliyorumgamyoncuiremsu

ya ben geçemedim otarafa taksim tarafında kaldım hep oysa cevahir' e hep gelirdim kısmet değilmiş görmek sizi belki ilerde eğlenceniz daim olsun kızlar...

bi taraftan yemek yapıyo bi taraftanda topiği kontrol ediyom seninle tanışmak çok güzeldi ve hepinizle çok samimi ortam oldu valla zor ayrıldık

bende çok eğlendim düşündüğüm ve korktuğum olmadı çok güzel oldu yaşasın KK:):):):)

Aman da aman maşallah ne güzel kaynaşmıssınız kızlar.çok güzel bi gün olmuş gibi görünüyo :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…