İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Kızlar herkese merhaba :KK62:

Yarın bu saatlerde hepimiz bir arada olacağız inş.

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

en paspal ben olacagım galıba,,, dogum öncesılere zor gırıyorum, sonrasında almadım kılo verecegım diye..
en iyisi ben eşimin kıyafetlerını gıyıp geleyım... off off.
kuaförun yolunu unuttum saylır.. felakettım...

benım gibi hanzo yu görunce görunce dermişiniz bız kk dan degiliz diye:))) :KK47::KK47::KK53::KK53::KK53:

benım gibi hanzo yu görunce görunce dermişiniz bız kk dan degiliz diye:))) :KK47::KK47::KK53::KK53::KK53:

ben sana eşlik ederşm merak etme kılık kıyafette :))
bende zayıflıycam diye bişey almadım gerçi bayağı verdim ama hala eski kiloma dönemedim :KK43:(

Hayırdır ne oldu yaa :26:

İwittttt amonredimmmmm az kaldııı :KK19:

Geçmiş olsın canım ya inşallah çok önemli değildir rahatsızlığın :26:

Geliyoruz kısmetse deryacımm :KK70: :KK19: hep beraberce güzel bir gün geçireceğizzz :KK64: :KK64:

bayansal mevzular ablişim
10,20'e randevumu aldım. bakalım ne dicek doktor teyzem.
agrım , sızım olmazsa ordayım :KK69:
hatta ve hatta 12 olmadan ordayım :KK1:

bayansal mevzular ablişim
10,20'e randevumu aldım. bakalım ne dicek doktor teyzem.
agrım , sızım olmazsa ordayım :KK69:
hatta ve hatta 12 olmadan ordayım :KK1:

Anladımmmmm hayatımmm geçer merak etme iinşallah güzel haberlerle gelirsin yarınn :KK19:

Deryacımm mentalist gelemiyor bugün görüştük anne ve babası gelmiş pazar günüde döneceklermiş birde oğlu hastaydı onun içinde gelemiyor yanii..

Anladımmmmm hayatımmm geçer merak etme iinşallah güzel haberlerle gelirsin yarınn :KK19:

Deryacımm mentalist gelemiyor bugün görüştük anne ve babası gelmiş pazar günüde döneceklermiş birde oğlu hastaydı onun içinde gelemiyor yanii..

sağol ablişim ..

şu imzan var ya imzan ölürüm o imzaya ben :KK69:

ben sana eşlik ederşm merak etme kılık kıyafette :))
bende zayıflıycam diye bişey almadım gerçi bayağı verdim ama hala eski kiloma dönemedim :KK43:(

aa kızlar biz her halimizle güzeliz bosverin bende dogum yaptım gerci 2 sene oldu ama halada kilolarımı verdim sayılmaz bosverin ustu bası susu pusu maksat guzel vakit gecirmek defile yapmıcaz yaa:KK9:

X