Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

Kizlar,
yarin size cok cok eglenceler diliyorum...! InsALLAH günesli bir gün gecirirsiniz...gerci ben olmayinca karanlikta kalabilirsinisiz...sırnaşık şey

Ayyy, bende gelmek isterdim...ama IST´ye haftaya pazartesi geliyorum ve vaktim olmayacak ceyiz alisverisinden..! kaydirigubbakcemile3

InsALLAH dügünümden sonra (Nisan´dan sonra) tekrar bulusursunuz...o zaman bende gelirim..! :eek:

Hepinizi öpüyorum hanimlar..a.s.

Not.: Resimleri koymayi unutmayin ve lütfen hemencecik silmeyin...:nazar:

ne taraftan gelecen yavrukuşş
hemayrıca bekleriz. Tutar mutar vapur, tek olmaz :))

ay canımmm:1hug: teşekkür ederim
küçükbakkal köy taraflarından gelicm..
bu arada numaralarımızı versek birbirimize çünkü ateşim çıkmaya başladı sabahtan beri de bi halsizlik var endişelenmeye başladım:1no2: kimseyi de bekletmek istmiyorum:çok üzgünüm:

aybikom sakın kahvaltı yapmadan çıkma mazallah kan şekerin düşer
yanına mutlaka meyve suyu ve şeker al
ben çok bayılıyodum meyve suyu içince düzeliyodum :)

kızlar bgn neler neler yaptım abimin eşiyle kira sözleşmesini yapıp ikametgah işlemlerini yaptık koştur koştur temizlik için kadın ayarladık yarın sabah erken kalkıp iskiye gitcez ve oradanda gelcez

aybikem geliyom rabbime dua ediyom inşallah aksilik çıkmaz bu arada abimin eşiyle gelcez hihoyyythihoyyyt

leptap leptap leptap
yuppiiii oh ohh yandan gel kısss yengenide al gel
bende koşmumu alıp gelcem

mehtabımmm çok sevindim canım yaaa
peh iştahlı dğilim bu aralar betülcüm mutfakta bakınıyorum canım bişey çeksin de yiyeyim diye ama içim almıyo :S
meyve sularımı içe içe gelirim artık :KK70:()bişi derdim ya şimdi ayıp kaçar :KK70:))

Deryacım hatırladığın için teşekkürler hayatım...aslında eşim izin vermişti ama yarın yani 4 martta uzun süredir beklediğim ve katılmam gereken bir toplantı var mecburen oraya gidicem canım...hatta efsunefeylede konuşmuştuk buluşup birlikte gelicektik ama kısmet değilmiş canım inşallah birdahaki buluşmaya haber verirseniz mutlaka gelmeye çalışıcam...size iyi eğlenceler....kalbim sizinle...

ark beylikdüzünden gelcem avcılardan metrobüse binip topkadıda inip tramvayla gelebilirmiyim sultanahmete

selam.
Bence bu kadar üzerine alınmana gerek yok.
Deryacık serzenişinde çok haklı.
Sonuçta çalışan insanların veya engeli olanların gelemeyeceği hesaba katılmış bir buluşma bu. Ama herzaman olduğu gibi buluşmalarda son dakika fireleri oluyor.
Söz verenlerinde yan çizmesi insanın canını sıkıyor. Eğer durumun belli değilse söz vermezsin, söz vermeyincede yazılanlara alınmazsın. Bende gitmeyi çok istiyorum ama hala belli değil, annemi ikna eder, hava da güzel olursa gideceğim.
Ama yazılan yazıyı hiç üzerime alınmadım, sonuçta kesin gelicem demediğim için bu konuşmada garibime gitmedi.
Deryacık bu buluşma için çok çaba harcadı ve canının sıkılması çok normal,
bu kadar sitemi kimse fazla görmesin. Sonuçta kim olursa olsun, emeklerinin karşılığını alamayınca üzülür.

canım sen neden alındın bende anlamadım.ben arkadaşa hakaret etmedim.güzel bir dille alınganlık nedenimi anlattım.ayrıca ben sözde vermedim.gelmek istiyordum ama olmadı.kızım hastalandı bu bir.ikincisi hasta olmasada okuldan ben alıyorum alacak kimse yok şu an için bu iki.bütçem el vermedi maaş elimize geç geçecek bu da üç.ben ksein gelicem demedim ama kesin bir cevap vermediğim için o yazıdada o kişilere laf atıldığı için kendimi savunma gereği duydum.konuyu tartışma ortamına taşıyorsun gereksiz yere topik kiltleneceken sonunda.ben duygularımı dile getirdim ama yanlış cevaplar geldi gene çok yazık.

Neden yazdıklarıma sen bu kadar alındın ki sana yazdığımı nerden biliyorsun özelime gelen mesajları sen okumuyorsun canım ben okuyorum kızıyorsam haklıyımdır vardır bi bildiğim kötükedihüsokötükedihüso
Ayrıca ben sana gel diye yalvarmadım ne yazmışım bahanei olan arkadalarımı anlıyabiliyorum demişim :1closedeyes:kim gelmiyorum demiş de ben kalp kırmışım pardon:1closedeyes:
Kim bahanesine kulp bulup buradan veya özelden mesaj atmışım kalbiini kırıp şevkini kaçırmışım bir kişi çıkıp söylesin hadi
İnsan şuraya bunları yazarken her gelişmeyi hepinize tek tek mesajla link atarak bildiriyor olmamı bir düşünür.....
Bu buluşmayı bir tek arkadaş için yapmıyoruz bence bir otur 44 sayfayı oku sen hafta arası yapman ters olmuş demişsin defalarca yazdım çalışan arkadaşlarım sizler içinde yapıcaz ama bu buluşma hafta sonu çıkamayan arkadaşlarımız için diye defalarca yazdımşutarafagittişutarafagitti
Hafta sonu gelmek isteyenler için tekrarlayacağımıza söz verdik...
Herkesin gelmesini tabi ki çok istiyorum ama bun dan benim bir çıkarım yok tek kazancım DAHA ÇOK DOSTUM OLACAK bu kadar
Şartları uygun olmayan arkadaşlarımı anlıyorum senden başka herkes bu samimiyetimi anlamış olacak ki korkularını meraklarını tek tek sordular üşenmedim gece gündüz demedim yerine getirdim...
Ben sinirlenip sinirlenmiceme kimse kara verememz dediğim gibi akşama kadar özelime buraya adını yazdıran veya hiç yazmayanlardan gelen mesajları sen değil ben okuyorum....
Ne kadar fazla olursak o kadar iyi kızlar daha güzl şeyler yapıcaz diye en az 10 kez söylemişimdir
Yapmak istediklerimi herkesden çok Belinay_merve bilir....
Herkesin kafasına göre buluşma yapamam 30 kişi vardı kendi yazdığım listede bak şimdi kaç kişi var 30 kafadan ayrı bir ses çıksa herkes kendi kendine buluşabilridi ancak
Maddi durumuna gelince herkesin şu günlerde sıkıntısı oldukça büyük
Tabiki aile içini bilemem ama herkese tek tek bu konuyu soramam herhalde kimsenin cebindeki paranın hesabını bilemem bunun için (ki gelenler eminim menüye bakıp fiyatları görecektir) gidip akadaşlarım için fiyat aldım
İstediklerimi yazdım fiyat bu olsun mu abi dedim biliyorum ki olmayacak ama beni kırmadı olsun dedi
Asla istemem arkadaşımın sırf bizim yanımızda olmak için çocuğunun rızkından kesmesini...
Varsa kızlar benimle sorunu olan yazsın lütfen
Özelime yazan bir arkadaşım gelmeyi çok istiyorum ama Deryam 2 aydır kira vermiyorum aç yatım kalkıcaz artık dedi gece saat 4 e kadar uyumadım düşünmekden sen gel ben vericem demek istiyorum şimdi ama bilmiyorum yanlış anlar mıkafamçokkarıştı
Benim bu yazdıklarımdan 30 kişi alnmadı da sen mi alındın şimdi
Hazır şevkinde kaçmış gelme zaten
Ben gelemsi için yalvaracağım arkadaşlarımı biliyorum
Her fırsatta gel diyorum ki onlarda kendilerini biliyorlarşutarafagitti
Ne çıkarım var dediğim gibi sadece yanımda olsunlar isterim...
buraya yazanın dışında özelden benide yaz diyip sonra gelmiyorum gibi bir cümleyle beni ortada bırakıyorsa bazıları tabiki gaz veriyor ve beni tabii ki çok sinirlendiriyor zaten ben lafımı ortaya koydum beğenen alıp gitti beğenmeyen bırap kaçtıııııı

deryacık ben güzel bir dille seni takdir ettiğimi belirttim.teşekkür ettim dimi?
ben kırıldım çünkü kesin cevap vermeyenlerden biride bendim..şahsıma söylenmesede gaz verme lafı dolaylı yoldan ucu dokunuyor malesef.ben sana hakeretvari bir kelime sarf etmedim.özelden sana yazılanalrı bilemem beni ilgilendirmezde.kim ne dediyse onların ismini yazıp dürüstçe belirt o zaman.bunu ben nerden bilebilirim.
bana yalvardığını falan söylemedim.sana SÖZ de vermedim geleceğim diye.napıyım yani kızım hasta oldu diye döveyimmi?
yada maaşımızı geç alacağız bütçem sıkışık diye açıklama yapmaya çaılştığım için dar ağacınamı asılayım?
yazdıkların son derece ayıp.ben daha güzel bir yaklaşım beklemiştim senden.belinay mervenin dediği gibi kızgınlıkla yazılmış şeylerdi alınma falan gibi mesela.bende saf saf belinaya açıklama yaptım.üzüntümü belirttim.yazdıklarını okuyunca yanıldığımı anladım.boş yere üzülmüşüm.
sen öncede yoktun hayatımda şimdide olmasan kayıp değil.
kk da çok arkadaşım dostum var.ve benim nasıl biri olduğumu bilirler.kalp kırmayı ,üzüntü vermeyi hiç sevmem.kırılgan alıngam bir yapım var.fazla hassasım galiba.ama bu yapım asla karşımdaki insana hakeret eder gibi çirkin bir uslupla konuşturmaz beni asla.
kime yalvarcaksan yalvar arkadaşım.evet şevkimi kırdın şimdi dahada fazla. sağol...
sen beni ben seni bilemem.kimse kimsenin iç dünyasını evinde yaşadıklarını bilemez canım.ben tartışmaya girmekten,kavgadan hiç hoşlanmam.sırf bu yüzden kk ya girmek istemiyorum bazen.yaşamımda yeterince sıkıntım var bide senin gibi kırıcı yorumlar yapan insanlar yüzünden strese girip ağlıyorum.ne hakkınız var arkadaşım buna yaaa.
neyse lütfen ne sen bana ne ben sana artık yorum yapmayalım.ikimizde ceza alıcaz kesin.topiğinde kitlenecek hoş olmayacak.

Deryacım eline koluna ayaklarına sağlık. topluca emeğine sağlık. bu arada en son yazdığımdan bu yana yazılanları okudum da ;

Gelemeyenleri anlıyorum demişsin ve demişler bu anlaşılır bir dille yazılmış, yani gelicem deyipte gelmeyenlere sitemin,

Emek verdiğini defalarca tekrarlamanın nedeni bence emeğe saygı duyularak davranılmalı :1closedeyes:,

Ayrıca birde uykusuz kafayla yazdıklarımı okudum ,arkadaş olarak eklemem sorun yaratmaz sanırım. sonuçta evet özel birşey bu ama buradaki pekçok kişiyi kendime karakterime çok yakın gördüm ondan bunu istedim. :enbuyukkk: Şeniz

Gelip gelmeme gelince, valla durumlar fena kızlar :1no2: önceki yazdığımdada söylemiştim. eşim akşam gelsin birşeyler ayarlayabilirse gelicem valla. ama ayarlayamazsak (gerçekten çok çok üzülerek ve bütün gün üzülüp senağlama acaba şimdi napıyolar diyerek) gelemicem. birdahakine inşallah demek zorunda kalırım o zaman. gece kesin durumu yazarım.

( ah ben bir çalışmaya başlayabilsem bu sorunların hiç biri olmıcak ama,neyse perşembeden sonra zenginim kızlar, bir sonraki buluşmayı ceylan hotel roof'unda yaparız. :içelim: :roflol:

:lepi::lepi:
önce mekan resmi ve fiyat listesi alalım öyle gelirim:dilcikar:
yok öle bedavaya bahhh deryacık tırım tırım çalışıyo:roflol:

:roflol::roflol::roflol: bence deeeeeeeeee:lepi:

ay canımmm:1hug: teşekkür ederim
küçükbakkal köy taraflarından gelicm..
bu arada numaralarımızı versek birbirimize çünkü ateşim çıkmaya başladı sabahtan beri de bi halsizlik var endişelenmeye başladım:1no2: kimseyi de bekletmek istmiyorum:çok üzgünüm:

Canım dikkat et kendineeeeeee:CüvCüv:

canım sen neden alındın bende anlamadım.ben arkadaşa hakaret etmedim.güzel bir dille alınganlık nedenimi anlattım.ayrıca ben sözde vermedim.gelmek istiyordum ama olmadı.kızım hastalandı bu bir.ikincisi hasta olmasada okuldan ben alıyorum alacak kimse yok şu an için bu iki.bütçem el vermedi maaş elimize geç geçecek bu da üç.ben ksein gelicem demedim ama kesin bir cevap vermediğim için o yazıdada o kişilere laf atıldığı için kendimi savunma gereği duydum.konuyu tartışma ortamına taşıyorsun gereksiz yere topik kiltleneceken sonunda.ben duygularımı dile getirdim ama yanlış cevaplar geldi gene çok yazık.

deryacık ben güzel bir dille seni takdir ettiğimi belirttim.teşekkür ettim dimi?
ben kırıldım çünkü kesin cevap vermeyenlerden biride bendim..şahsıma söylenmesede gaz verme lafı dolaylı yoldan ucu dokunuyor malesef.ben sana hakeretvari bir kelime sarf etmedim.özelden sana yazılanalrı bilemem beni ilgilendirmezde.kim ne dediyse onların ismini yazıp dürüstçe belirt o zaman.bunu ben nerden bilebilirim.
bana yalvardığını falan söylemedim.sana SÖZ de vermedim geleceğim diye.napıyım yani kızım hasta oldu diye döveyimmi?
yada maaşımızı geç alacağız bütçem sıkışık diye açıklama yapmaya çaılştığım için dar ağacınamı asılayım?
yazdıkların son derece ayıp.ben daha güzel bir yaklaşım beklemiştim senden.belinay mervenin dediği gibi kızgınlıkla yazılmış şeylerdi alınma falan gibi mesela.bende saf saf belinaya açıklama yaptım.üzüntümü belirttim.yazdıklarını okuyunca yanıldığımı anladım.boş yere üzülmüşüm.
sen öncede yoktun hayatımda şimdide olmasan kayıp değil.
kk da çok arkadaşım dostum var.ve benim nasıl biri olduğumu bilirler.kalp kırmayı ,üzüntü vermeyi hiç sevmem.kırılgan alıngam bir yapım var.fazla hassasım galiba.ama bu yapım asla karşımdaki insana hakeret eder gibi çirkin bir uslupla konuşturmaz beni asla.
kime yalvarcaksan yalvar arkadaşım.evet şevkimi kırdın şimdi dahada fazla. sağol...
sen beni ben seni bilemem.kimse kimsenin iç dünyasını evinde yaşadıklarını bilemez canım.ben tartışmaya girmekten,kavgadan hiç hoşlanmam.sırf bu yüzden kk ya girmek istemiyorum bazen.yaşamımda yeterince sıkıntım var bide senin gibi kırıcı yorumlar yapan insanlar yüzünden strese girip ağlıyorum.ne hakkınız var arkadaşım buna yaaa.
neyse lütfen ne sen bana ne ben sana artık yorum yapmayalım.ikimizde ceza alıcaz kesin.topiğinde kitlenecek hoş olmayacak.

ya arkadaşım sen gördün mü benim burada gelmiyorum diyenlere kötü bir laf söylediğimi
Canım ne isterse kime isterse yazarım özelime gelen mesajları bilmiyorsan yorum apmayacaksın
Ben senin yakana yapışmadım buraya yazdım geleceksin söz vermesende demedim diyimi hiç kimseye demedim
Leptap hariiiiiçççççç onu çok özledim çünkü biliyorum ki onada nazım geçerŞeniz
Kızım hata oldu diye döveyim mi demişsin galiba sana iylik yapmak hata son durumu bildireyim diye kimseyi ayırmadan mesaj atıyorum ki kesin cevaplar verilsin
kimse sana neden gelmiyorsuuunnn aaa neden hasta oldu kızın demedi
Geçmiş olsun tabii ki ama sen abarttın durumu biraz herkesin bütçesi kendine diye kaç kz söylemem gerekiyor bilmiyoru keşke sıkıntın buysa bunu söyleseydim daha önce bunu paylaşan arkadşalarımızda vardı naptık kınadık mı sen geleme mi dedik
Senin şahsına söylenmiş bişey olsaydı bu kadar uzamazdı bu konu ama kendi kendine alınıp burada laf kalabalığı yapıp milletin tadını kaçırmaya çalışıyorsun...
Bir bak bakalım senden başka alınan var mı
Lafımın kime gittiği belli kimseye hesap verecek değilim ben
Özelime yazan kişler istemiyorlar isimleri burada geçsin tanıdıklarım var sitede istemiyorum benim buluşmalara katıldığımı nickimi öğrenmelerini kendimi daha rahat ifade ediyorum ben diyorlar saygı duyuyorum şimdi sırf sen istiyorsun diye onları deşifre etmemi bekleme bence........

Lafımı tabiki de sakınmıcammmmmm......... özellikle şahsıma söylenmişse

KIzlar oldu ki sayfa kapatıldı gerek yok panik yapalım zaten kavuşmaya ne kaldııııııı yaaawwwww ŞenizŞenizŞenizgidip fön çekicem saçıma beeeeeennnnnnn siniiiinnn için tarih belli yer belli kızlaaaaaaarrrrrrrr:lepi::lepi::lepi:

Dediğim gibi yakamda kırmızı kordonlu KK yazılı bir kartla sizi bekliyor olacağıııııımmmmma.s.a.s.a.s.

deryacım benim sen hiç kafana takma bugüne kadar kk da böyle bir organizasyon görmedim bizleri bir araya getirmek için çok emek gösteriyosun iyiki varsın

buluşmalar için bu kadar emek sarfeden arkadaş varsa göstersin kendini deryam daha ne yapsın hepimize tek tek mesaj yazıyo yol krokisı çizip fotoğraf ekliyo ve hiç çıkar beklemeden tek isteği bizleri bir araya getirmek

kısss deryoş sen fön çektircümm diyosun
bende ne giysem ne örtsem derdindeyim muahhaaaa
yarın berbat giyinip gelirmişimm puhahaaaa

canımcım çok anlayışlı ve düşüncelisin biliyomusun özelden yazıcaktım ama burdan ayzmak istedim
özelden sana sorduğum şeyi sen önceden düşünmüşsün olamması imkansız ama gerekeni yapmışsın helal olsun gerçekten çok düşüncelisin
tutum seniiii mujuk

X