Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

36 sayfanın hepsini okudum,çok fiilen k.k'yı ziyaret etmiyorum ama seviyorum bu kulübü. daha önceden farklı nickle giriyordum ama doğumdan sonra bana birşeyler oldu nickimide şifremide unuttummm :)

neyse çok uzatmadan kızlar,hayranım diyaloglarınıza,benim bu diyalogta olduğum 2 arkadaşım varken sizin birçok, bende uzun zaman önce aranızda olmak isterdim :çok üzgünüm:

ama hiçbirşey için geç değildir değil mi ? :teselli: bana özelden de yazın (hele şu aralar çoook ihtiyacım var psikolojik olarak)

buluşmanıza bende gelmeyi çok çok istiyorum ayarlayabilirsem. delikafadulden

özellikle bana mesaj gönderen arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. beni düşündüğü ve önemsediği için. görüyorumki kendisi zaten düşünceli ve önemli biri. dilerim bundan sonra iyi arkadaşlar oluruz. kaydirigubbakcemile5

( bu arada gelemezsem kızlar bilin ki maddi sebepler benim ayaklaeımı bağlar. onun dışında Allah'ın izniyle koşar gelirim ve çok istiyorumm)

cnm ins gelebilirsin seni tanımakatan mutluluk duyürısss :1closedeyes:

KIZLAR FİYAT ALDIM SİZİN İÇİN FİX MENÜ YAPTIRDIM:lepi::lepi:

KIZALR MENÜLER ŞÖYLE:

TAVUK ŞİŞ MENÜ==>ÇORBA, TAVUK ŞİŞ, SALATASI, İÇECEĞİ 12.50 TL

IZGARA KÖFTE MENÜ==>ÇORBA, IZGARA KÖFTE, SALATASI,İÇECEĞİ 15 TL

KARIŞIK IZGARA MENÜ==> ÇORBA, KARIŞIK IZGARA,SALATA, İÇECEĞİ 17.50 TL

Evetttt az kaldı kızlar yorumları bekliyorum

Vazgeçmeler başladı kaç kişinin geleceğini bilmem lazım

:eek:döner yohmuu kaydirigubbakcemile3
mecburiyet yok dimi fix menüde?

ben gelicem canım dediğim gibi hastalık ölüm(allah korusun) olmadıkça vallaşimdiden heycanı sardı beni

kimle vaz geçtiii yaaaa:çok üzgünüm:

:eek:döner yohmuu kaydirigubbakcemile3
mecburiyet yok dimi fix menüde?

ben gelicem canım dediğim gibi hastalık ölüm(allah korusun) olmadıkça vallaşimdiden heycanı sardı beni

kimle vaz geçtiii yaaaa:çok üzgünüm:

:mymeka: kızıııııııımmmmmm ne döneri yaaawww:mymeka: sen beni öldürcen valla
tırım tırım döner aratacak bana şimdi
yok döner möner sen bi gel heleeee dört dönüyorum yaaawww bana dönr diyoolaelaelaelaelae

Menüde mecburiyet yok canım nasıl isterseniz artık amaç bu buluşmada mekanı tanıyın inşallah memnun kalırsanız daha başka şeyler planlamak istiyrum tabii sizin desteğiniz lazuuummm

Haydi hanımlar..sengözlerimebaksanab
Ben varım inşallah aksilik çıkmazsa
:lepi:

:mymeka: kızıııııııımmmmmm ne döneri yaaawww:mymeka: sen beni öldürcen valla
tırım tırım döner aratacak bana şimdi
yok döner möner sen bi gel heleeee dört dönüyorum yaaawww bana dönr diyoolaelaelaelaelae

Menüde mecburiyet yok canım nasıl isterseniz artık amaç bu buluşmada mekanı tanıyın inşallah memnun kalırsanız daha başka şeyler planlamak istiyrum tabii sizin desteğiniz lazuuummm

şaka yaptım kısss seni kısdırmak istedimkaydirigubbakcemile3
demiştim ben zaten önceden kuru ekmekte olsa yerik önemeli olan tanışmak eğlenemek

menüler iyy iyy beğendim uçuk diil fiyatlar
ellrin dert görmiye cicim bizler için uğraşıyosun

:):) deryamm kız üzülme buluşmada kişiler yan çiziyo diye bak ne tatlı dilli kişiler var gelen böylede eğleniriz bizz.... bende b&m seni merak ediyorum şekerparemmm

:lepi::lepi::lepi:
:teytey::teytey::teytey:
:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Sende de ne merak varmış yaaaakafamçokkarıştısositososito:roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:
ne bilem kıssss birden orta yerden "beni seç beni seç" diyince noluyo neye kim seçiliyo mirah ettümmm
ağlarım ama yaaa meraklı oldii adıksenağlama
adımız çıktı dokuza inmez sekize:çok üzgünüm:

gelmem bak haaaa:jeyyar::dilcikar:

Son düzenleme:
:):) deryamm kız üzülme buluşmada kişiler yan çiziyo diye bak ne tatlı dilli kişiler var gelen böylede eğleniriz bizz.... bende b&m seni merak ediyorum şekerparemmm

bi maruzaattan dolayı gelemeyene sözümüz yooohhh
ama "amann ne işim var" deyip gelmeyen çok şey kaybeder demü kıss

şakkıdı

Son düzenleme:
:roflol::roflol::roflol:
ne bilem kıssss birden orta yerden "beni seç beni seç" diyince noluyo neye kim seçiliyo mirah ettümmm
ağlarım ama yaaa meraklı oldii adıksenağlama
adımız çıktı dokuza inmez sekize:çok üzgünüm:

gelmem bak haaaa:jeyyar::dilcikar:

sen hele bir gelmeeeeeeeeeeeekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Söyliyimde merakdan çatlama bari:roflol::roflol::roflol:

Emine nickli arkadaş herkesi arkadaş listeme seçmek istiyorum demiş
Iyre de beni seç diye o nedenle demiştir diyorum ben bakalım sen ne diceksin bu konuya:roflol::roflol::roflol:

kıslar bugün hava yağmurlu gibi
inşlh yarına yağmaz
hava serin olsada pek sorun olmaz bebekliler için ama yağmurlu olursa perişan olurlar
dua edelimde güneşli olsun

sen hele bir gelmeeeeeeeeeeeekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Söyliyimde merakdan çatlama bari:roflol::roflol::roflol:

Emine nickli arkadaş herkesi arkadaş listeme seçmek istiyorum demiş
Iyre de beni seç diye o nedenle demiştir diyorum ben bakalım sen ne diceksin bu konuya:roflol::roflol::roflol:

hımm bahh mirakım getti:nazar:
bu arada senin yazılar mor benim yazılar pembe pek bi tatlı uyum oldu :roflol:

meraba.çok samimisiniz,çok hoşuma gitti.beni de aranıza alırmısınız :1rolleyes: ben de gelmek istiyorum inşallah.. :Saruboceq::Saruboceq:

meraba.çok samimisiniz,çok hoşuma gitti.beni de aranıza alırmısınız :1rolleyes: ben de gelmek istiyorum inşallah.. :Saruboceq::Saruboceq:

alırız alırız niye almıyalım
zaten katılım çok olsun istiyoruz

dimii deryacıkkkkkaydirigubbakcemile3

X