Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

antrenör canım inşallah ben gelirsem 10 çocuğa bedel benimki :roflol:
deryacık saat 2 e kadar bekleriz dersen kimse 1 de gelmez herkes kendini 2 ye göre ayarlar. :1rolleyes: sonra tel edenler yoldayım 5 dk geliyorum diyenler ordan ayrılması saat 3 ü bulacak gamyoncuiremsusonra trafiğe kalmayalım diye 4.5- 5 te kalkmaya başlıcaz :dilcikar:

ben daha erken buluşup daha çok vakit geçirme taraftarıyım ama sen bilirsin karar senin

evet arzuco'ya katılıyorum benim okuldaki yavruma yetişmem lazım
daha erken olsunki ben aranızdan erken ayrılam:roflol:
trafikte cabası canlar

ya bende gelmek ıstıyorumm ama bızımkı ınattırr bırazzz keske ızın verseee yaaa ama nerdeee kıskanıyorumm sızıı kızlarrrrrsenağlama

Ayyy kizlar bende isitiyorum yaaaa...delikafadulden okudukca iyice heveslendim ama ben haaaaaalaaaaa dügün hazirliklarindayim...bogulacagim artik yaaaa....ne kadar zormus evlenmek...senağlama

InsALLAH dügünümden sonra...Mayis´tan itibaren hazir olda bekleyecegim sizlerden gelen bulusma tarihlerini..:eek:

Bulusanlara cok cok eglenceler...resimleri ekleyip, hemncecik sildirmeyin lütfen..ben anca aksamlari baglanabiliyorum..! :1hug:

Benim güzel avım buradaaaaaakaydirigubbakcemile3a.s.
Gel tabiii ne demek kabul ediyor musunuz
Kaç tane hamiş var biliyor musun sendelikafadulden
Tek değilsin yaniiiiiiiia.s.
İnşallah güzel bir güne kısmet olur canım buluşmamız[/QUOTE]

ya hava umdugumuz gibi olmazsa ne yapcaz deryacık he
yağmurlu havada bebişi olanlar nasıl gelecek inşallah güzel olur yağmursuz

canlarım çok üzülerek bildiriyorum kuzenim doğum yapmıs ve beni çağırıyor 2 gün önce soz verdim izmite gidiyorum 1 hafta orda kalacam çok istediğim buluşmaya katılamayacam:a015::a015::kızgın::1no2:

Aaaa gelemiyor musun:1no2:
Neyse canım inşallah bir daha ki sefere,sen git bebiş sev:asigim:

Deryam süpersin valla krokiler falan kendimi fbı gibi hissettim..:1ninca:
Mekan süper bir yere benziyor,inşallah aksilik çıkmaz

Ayy fotoğrafları görünce acıktığımı hissettimcokacimcoook

Teşekkürler Kocime kızlar valla başında bile beklememe gerek kalmadan beni anlayıp yaptık berabersositososito

X