Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

kıskandım, hasetlendim, çatladım hafiften.Çok üzgünüm çoook
bayağı kalabalık bir buluşma olacak ve ben katılamayacağım.
işyerim yakın olsa 1 saat kaçar gelirdim ama oraya geliş nerdeyse 1 saat sürer.
önümüzdeki haftasonu buluşmasına avrupa-anadolu yakası farketmez mutlaka geleceğim.
hepinize iyi eğlenceler şimdiden:1hug:

Kızlarrrrrr tarih belli olduuuuuuuuu:teytey::teytey::teytey::dance:

Dün gece saat 04.30 civarı hava durumu raporu elime ulaştıııı o gün hava sıcaklığı 12 derece açık yani güneşli ve yağış yooooookkkkkk

4 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ
SAAT 13.00 DE SULTANAHMETTE BULUŞUYORUZZZZ

Kızlar herkes sultanahmette YEREBATAN SARNICINI biliyordur
Sarnıcın önünde buluşuyoruz buluşma noktamız burası
Ben sizi bekliyor olacağım
SAAT 13.00 E KADAR BEKLERİZ
Sonra hep beraber gideriz yemeğecokacimcoookcokacimcoook

Daha sonrada medrese ye gidicez kahve içmeye isterseniz tabii
Hem dolaşarak....:eek:

Evet kızlar şimdi özel istekleri bekliyorum isteyenlere özelden cep numaramı veririm...

Bugün dışarda olucam akşam geldiğimde resimleri de eklerim hem mekanın resimlerini hemde yol krokisi çıkarıcam
Bakın sizler için nasıl çalışıyorum ama :1closedeyes:kaydirigubbakcemile3

EVET CANLARRRR TOPLAŞIN HADEEE
Otobüsler
Vapurlar
Trenler kalkıyooooooooogamyoncuiremsugamyoncuiremsu:eek:
:teytey::teytey:

Son düzenleme:

Dün gece saat 04.30 civarı hava durumu raporu elime ulaştıııı o gün hava sıcaklığı 12 derece açık yani güneşli ve yağış yooooookkkkkk

4 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ

SAAT 14.00 E KADAR BEKLERİZ

Evet kızlar şimdi özel istekleri bekliyorum isteyenlere özelden cep numaramı veririm...

Bugün dışarda olucam akşam geldiğimde resimleri de eklerim hem mekanın resimlerini hemde yol krokisi çıkarıcam

Otobüsler
Vapurlar

hadi bakalım kazamız mübarek ola :teytey::teytey::teytey::teytey:

oh ohh yandan yadan :teytey:
4 mart çarşamba günü hiç bir işim yok ALLAHtan bişi çımazsa eşimin tersi tutmazsa gitme filan demezse işallah gelecümmm
yere batan sarnıcını biliyorum ama tam yerini bilmiyorum sora sora bağdat bulunr demuişler sorarım bulurum
yanlız bişi sorcem deryacık ben şindik aksaraydan tranvaya binicem hangi durakta inersem yakın olr oraya sultanahmet durağımı

ooo bide ben öncesinde otobüse binip gelicem aksaraya 2 ye kadar beklemen iy olur canım ya

gerçi 11 de evden cıksam tam 1de orda olurum çok dakiğimdir bi engel cıkmadıkca :)

kızlar yere batan sarnıcının önünde saat birden ikiye kadar ayaktamı beklicez bir saat delürdünüzmü :))
mekanı söyleyin direk oraya gelelim

efet ya bide gül takalım yakamıza gelen geçen bizi turist murist sanacak dermişim mekan mantıklı geldi bana çocuklular için beklemek zor olur dışarıda deryacık bak bunu dikkate al=)

he bu arada ben çok hastayım ama o güne kadar inşallah sesim filan açılırda hoş açılmasada gelicem gibi eşim daha ses etmedi ama zorlucam bakalım izin çıkıccak mı o gün mal almaay gidiyoruz mahmutpaşaya ordan kaçarım belkim eşimede derim abisinin kapalıçarşıda tükkeni var orda takılsın birkaç saat=)gelmek istiyorum banane yaaa.

evet yani epğer 1de tam orda olamzsak mekana geceriz ama ben olmaya calışıcam

aslııındaaaa bende gelmek ısterımde 1 yasında kızım var hem tek cıkamıorum ben pendıkte oturuorum orasıbıras uzak kalıo kaynanamla ckıorum anca onuda ıkna edbılırsem bakacam ınsallah bana sans dıleyın kıslar:eek:

korkmayın kaynanam ole cadı degıldır yaslı bastonluda dgl 43 yasında :roflol:

aslııındaaaa bende gelmek ısterımde 1 yasında kızım var hem tek cıkamıorum ben pendıkte oturuorum orasıbıras uzak kalıo kaynanamla ckıorum anca onuda ıkna edbılırsem bakacam ınsallah bana sans dıleyın kıslar:eek:

Ayy gelin ya lütfen..
Merak etmeyin duacınızım:Saruboceq:
Çocuğu olan herkese gelmeleri için dua edeceğim
:jeyyar:a.s.

antrenör canım inşallah ben gelirsem 10 çocuğa bedel benimki :roflol:
deryacık saat 2 e kadar bekleriz dersen kimse 1 de gelmez herkes kendini 2 ye göre ayarlar. :1rolleyes: sonra tel edenler yoldayım 5 dk geliyorum diyenler ordan ayrılması saat 3 ü bulacak gamyoncuiremsusonra trafiğe kalmayalım diye 4.5- 5 te kalkmaya başlıcaz :dilcikar:

ben daha erken buluşup daha çok vakit geçirme taraftarıyım ama sen bilirsin karar senin

Son düzenleme:
tarih bana uymicak ya o gün tam zamanlı dersim vr malesef:KK43:((
size iyi eğlenceler bol bol eğlenin burada anlatın:)

antrenör canım inşallah ben gelirsem 10 çocuğa bedel benimki :roflol:
deryacık saat 2 e kadar bekleriz dersen kimse 1 de gelmez herkes kendini 2 ye göre ayarlar. :1rolleyes: sonra tel edenler yoldayım 5 dk geliyorum diyenler ordan ayrılması saat 3 ü bulacak gamyoncuiremsusonra trafiğe kalmayalım diye 4.5- 5 te kalkmaya başlıcaz :dilcikar:

ben daha erken buluşup daha çok vakit geçirme taraftarıyım ama sen bilirsin karar senin
bak buda mantıklı evet en geç 5 giibi kalmam gerekicek iki vesayit gelicem çünki

haber veren herkese çoook tesekkurler ederim...=)))

ama malesef, pazar günü İstanbul'dan gidiyorum :KK43: 1 hafta yokum...:KK43:

bir sonraki buluşmaya kısmet canlarım!! =))

haber veren herkese çoook tesekkurler ederim...=)))

ama malesef, pazar günü İstanbul'dan gidiyorum :KK43: 1 hafta yokum...:KK43:

bir sonraki buluşmaya kısmet canlarım!! =))

pehhh :dilcikar:
kısım gelseydin ordada dartışırdık anacım delikafadulden:roflol:

Bende gelmek istiyorum.
Ahhh biz eskiden çok yapardık buluşma, güzel olurdu.
Uzun zamandır çıkmıyorum pek. Bebiş olduda.
Gelebilirmiyim acaba, 4 aylık daha. Kızımda okulda olcak, 16:30 da geliyor, neyse ona anahtar veririzde, bebek dururmu acaba arabada tek başına, ağlarsa panik yaparım ben. Çekmeköyde oturuyorum.
P.tesi kozyatağına gittik tek başımıza ama akşam köprü trafiği çok oluyor, araba durunca ağlıyor. Kızı okulamı göndermesem acaba.:sm_confused:
Gelmeyi çok istiyorum, inşallah ayarlayabilirim....

bende geliyorum kislar kadiköy de bulusup gidicek hanimlar nedir son durumumuzz :nazar:
esime dedim önce kköy de bulusup gidicez die
titan saadet zincirimisiniz nesiniz dedi delikafadulden
bende kklıyızzzz bebişimmm bak işine dedim :jeyyar:

4 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ

SAAT 14.00 E KADAR BEKLERİZ

Otobüsler
Vapurlar

canlarım çok üzülerek bildiriyorum kuzenim doğum yapmıs ve beni çağırıyor 2 gün önce soz verdim izmite gidiyorum 1 hafta orda kalacam çok istediğim buluşmaya katılamayacam:a015::a015::kızgın::1no2:

X