İstanbul'da yaşayan şubat-mart anneleri bir yerlerde buluşup tanışmaya ne dersiniz?

sayaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
121
0
merhaba kızlar,

formularda çok güzel paylaşımlar yapıyoruz .hem bilgilerimizi hem deneyiimlerimizi paylaşıyoruz. gerçekten güzel dostluklar kuruluyor. bu dostluklarımızı pekiştirmek ve yüzyüze görüşebilmek adına İstanbul'da yaşayan şubat-mart anneleri olarak hepimize uygun bir yerde bir haftasonu organizasyon yapalım istedim. fikrime sıcak bakan arkadaşlarla görüşmek isterim.a.s.

süper!!!bakalım diğer anneler nasıl bakacak fikre? heyecanlandım şimdi.

Valla süper olur. Ben istanbulda 1 senedir yaşıyorum adresi bulabilirsem gelirim :p Zaten bütün arkadaşlarım Bursada kaldı İstanbulda kimseyi tanımıyorum. Benim için güzel bi fırsat olur.

kızlar süpersiniz. umarım bugünde katılım listemiz artar, şuanki durum;

Tebessüm77,
Aşkböceği,
Köpüklükahve,
R2D2,
Melser,
Begum84

kızlar hangi semtlerde oturuyorsunuz onlarıda bilebilirsek organizasyon açısından hepimize ortak biryerler ayarlamaya çalışalım:))

ye hepiniz karsıda oturuyorsunuz ben bagcılarda oturuyorum avrupa yakasında :KK43: bu arada bende mart annesı olcam ınşallah

Ben,Köpüklükahve, Yaseminsen ve sezen24 Avrupa yakasında oturuyoruz...

arkadaşlar sanırım yarımız avrupada yarımız anadolu yakasındayız bu durumda isterseniz herkesede uygun olursa isteğe göre bir avrupa yakasında toplanalım bir diğer seferede anadolu yakasında toplanalım ne dersiniz?

X