İstanbul’da mezoterapi icin doktor önerisi

Emcekare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
109
84
33
Gözlerimin altı çocukluğumdan beri mor halkalar var . Yaş ilerledikçe daha çok artmaya başladı
Mezoterapi önerdiler
Daha önce bu sebepten göz çevresine uygulama yaptırıp memnun olan var mı ? Süreç nasıl ilerliyor (6-8 seans diyorlar senede en az )
Ebru Şen e sordum 2 bin tl istedi sadece 3 seans icin . İstanbul’da bildiginiz güvenilir bir doktor var mı ?

Merhaba Ebru şen çok iyi fiyat vermiş gözaltı mezoterapi için. Ben Ezgi Karavelioğlu na sordum, 3 seans 3000 tl dedi valla.

Ebru şen paris ışıltısı mezoterapi fiyatı mı bu gözaltı için , yoksa RRS tarzı bir ilaç mı ?

Merhaba
siz daha önce yaptirdiniz mi?

Ebru şen paris ışıltısı mezoterapi fiyatı mı bu gözaltı için , yoksa RRS tarzı bir ilaç mı ?
Merhaba
siz daha önce bu / baska bir tedavi yaptirdiniz mi? Benimde maalesef gözaltlarima cukur ve morluk olustu. Acikcasi ne yapmam gerektigini, herhangi bir tedavi var mi /ise yarar mi gercekten hic bir fikrim yok. Sadece önceden gözalti isik dolgusunu cok öneriyorlardi, son zamanlar bu konu hakkinda cok kötü yorumlar okudum. Beni gözlerimin durumu asiri mutsuz ediyor, artik disari dahi cikmak istemiyorum. Önceden böyle degildi. Yorgunluk, stres vs derken böyle oldu

Ben ışık dolgusundan memnun kalmadığım için gözaltı mezoterapisi yaptırıyorum. O baya iyi geldi, gözaltım canlandı ve derisi güçlenip gerginleşti.

Merhabalar, mezoterapi yaptırdınız mı? sonuç nasıl aradan zaman da geçmiş merak ediyorum :)

Ben ışık dolgusundan memnun kalmadığım için gözaltı mezoterapisi yaptırıyorum. O baya iyi geldi, gözaltım canlandı ve derisi güçlenip gerginleşti.
merhaba ben de ezgi hn a gidicem mezoterapi için memnun kaldınız dı mı ? ince kırısıklık ve hafif halka var göz altımda

merhaba ben de ezgi hn a gidicem mezoterapi için memnun kaldınız dı mı ? ince kırısıklık ve hafif halka var göz altımda
Evet memnun kaldım ama 3 seans düZenli gittim, öyle önerdi. Pırıl pırıl oldu gözaltlarım , umarım etkisi uzun sürer.

Mezoterapi çok uzun sürmüyormuş, 1-2 ay etkisi sürer dediler. Dolgu vb gibi kalıcı değil ama çok güZel canlandırıp parlatıyor.
Yaa etkisi çok az ya
Bende kararsız kaldım
Gözaltında rahatsızım cokk
Birde acı oluyor mu işlem sırasında
Hiç yaptırdınız mi

Yaa etkisi çok az ya
Bende kararsız kaldım
Gözaltında rahatsızım cokk
Birde acı oluyor mu işlem sırasında
Hiç yaptırdınız mi
EZGİ HANIM' A GİTTİM BOTOX GİBİ İNCE UÇLU BİR İĞNE İLE VİTAMİN ENJEKTE ETTİ GÖZALTI VE GÖZ KENARINA HAFİF ACI OLUYOR TABİ İĞNE GİRİYOR İNCEDE OLSA. BENDE İĞNE YERLERİ BAYA MORARDI SIYAH OLDU HATTA KAPATICI DAHA KAPATMADI. 1 HAFTA SÜRDÜ MORLUK GEÇMESI. HENUZ 1 SEANS OLDUGU İÇİN FARK ETTI MI ANLAYAMADIM 3 SEANS OLACAK TOPLAM.

Anladım teşekkürler

3 seans gözaltı mezoterapi yaptırdım hiç ama hiç bir fark yok. vitamın enjekte ediliyor işlem bundan ibaret. Ezgi hn çok tatlı bir kadın tüm sorularınızı cvplıyor ilgilenıyor vs ama işlemden memnun kalmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…