İstanbulda lenfosit aşısı yaptıranlar yardım

_nemesis__

Guru
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
13
5
Merhaba
İstanbulda bi kurumda sadece lenfosit aşısı yaptırıp memnun kalan varmı
Yanı cogu yer tup bebek tedavinizin de orda yapılmasını istiyor benim tedavi olduğum hastanede ne yazıkki bu aşı yapılmıyor bende sadece aşıyı yaptıracağım doktor ariyorum
Bilgisi olan yada memnun kalipta yer önerisi olan yazabilir mi

Merhaba
İstanbulda bi kurumda sadece lenfosit aşısı yaptırıp memnun kalan varmı
Yanı cogu yer tup bebek tedavinizin de orda yapılmasını istiyor benim tedavi olduğum hastanede ne yazıkki bu aşı yapılmıyor bende sadece aşıyı yaptıracağım doktor ariyorum
Bilgisi olan yada memnun kalipta yer önerisi olan yazabilir mi
Benim yaptırdığım hastanede sadece kendi hastalarına yapıyorlar mı bilmiyorum ben medical park pendik hastanesinde hem tedavi gördüm hemde aşı zaten doktorum önerdi ben öncesinde aşıyı bilmiyordum

güzel bir konu açmışsınız, bu konuyu ben de merak ediyorum.. bazı merkezler bilimsel geçerliliği yok diye alternatif uygulamaları yapmayı tercih etmiyor. Eğer bir zararı olmayacaksa ben de makrofaj aşısından lenfosit aşısına intralipit serumdan embriyo glue işlemlerine kadar alternatif uygulamaları yapmak isterim. Ama genelde tüp bebek tedavisi başından sonuna kadar bir paket tedavi olduğu için ara işlemlerle müdahalelere her merkez sıcak bakmaz ya da bir tüp bebek doktoru başka merkezin hastasına müdahale etmeyi tercih etmez sanırım..

X