istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı?

Konuyla ılgılı bı sıkıntım yok cok sukurde kızlar kayıt dısı iş yapmayın sakın elinizde resmi belge olsun sizden baska kımseye veremezler bılgılerı yasal degıl bıde yalnız gıdıp dahada magdur olmayın lutfen bıde korkmayın bence yapılan hataların nedeni korkudur allh yar ve yardımcınız olsun

bana yardımcı olabilecek kimse yok mu

canım istanbuldaysan harun özkana gidebilirsin o bana daha tecrübeli geliyor kendisi ile görüştüm çok kendinden emin ayda ankaraya geliyormuş görüşeli ama dört sene oldu birde akın beyin ismi geçiyor araştır bakalım....

operasyonla ılgıllı bılgı verırmısınız.. Ist oturuyorum yaptıran arkadaslar yanıma destek olurmusunuz cok korkuyorum cekınıyorum cvplarınızı mutlaka beklıyorum

operasyonla ılgılı olarak korkacagın yada cekınecegın her hangı bısey yok.. aynı tereddutlerle bende gıttım genel anestezı yada lokal anastezı ıle ıslemı yapabılıyorlar.. genel anestesı ıle yaptıracaksan ıslemı son 4 saat su dahıl hıc bısey ıcmeyecek ve yemeyeceksın.. ben lokal anastezı ıle ıslem yaptırdım ortalama 30 - 40 dk kadar suruyor iğne vururken oksuruyorsun ve hıc bısey hıssetmıyorsun ıslem sonrasında hafıf batma hıslerın oluyor sadece 3 - 4 gün sürüyor.. pansuman yapıyorsun gunde uc kere ve agrı kesıcı kullanıyorsun antıbıyotıkle bırlıkte... bi ay gıbı dıkıs dusmustu bende korktum ama olagan bıseymıs ıslemı yaptıralı 1 sene oluyor gecen ay kontrole gıttım ve cok sukur her hangı bı sorun yok.. kalıcı ıslem olmasına ragmen evlenmeden gelın gorelım dıyorlar bende de tereddut yapan tek sey o madem kalıcı neden yenıden gormek ıstıyorsunuz..... yardımcı olabılcegım bısey varsa sorabılırsın

Ya ben de anlam veremiyorum,hem kalıcı yaptık deyip hem tekrar çağırmalarına,zaten kalıcı yaptıranlar tekrar gidemeyeceklerinden yaptırıyolar. Bana da Akın bey öyle söyledi yine kontrole gel düğünden 3-5 ay önce gerek görürsem çağırırım dedi, genelde de çağırıyo zaten diğer doktorlar gibi.Sen kime yaptırmıştın?

sen hangi doktora gitmiştin yalnızmı gittin ben çok çekingen bi insanım o yüzden yalnız gitmeyede korkuyorum anlatabileciğim kmsede yok güvenip anlatamadım... fiyatı nedir acaba???

çok teşekkür ederim bana yardımcı olmak ıstediğin için inşş kurtuluruz bu durumdan Allah hepinizden razı olsun tavsiye ettiğin doktoru arastırıcam ama yalnız çok çekiniyorum

Arkadaşlar beden kızlık zarı diktiriyorsunuz , evleneceğinşz adamı kandırmak için mi? Bnm ünümden arkım diktirdi sonra eski sevgilisi kocasına fotolarını mail attı boşandılar ,eninde sonunda açığa çıkar ve de çıkmalı bence bmm ilk erkeğim eşimdi cidden ,öbür dünyada görecek zaten sma çık inançlı kişiler genellikle yaptırıyor anlamıyorum ve bu tat kadınlardan çok utanıyorum

keşke yakın olsaydık sen nerde oturuyosun. burdan yazamam ama özelim açıldığında yanıtlarım sana sendende ALLAH razı olsun mağdur insanlara yardımcı oluyosun ön yargılı insanlar yüzünden bu durumlardayız zaten bilmeden etmeden yargılıyorlar ama yıne ALLAH kimseye yasatmasın

çok korkutucu ben bunu okumamıştım gerçekten fecii çokk ama çok iyi araştırmak gerekiyor bende Avrupa yakasındayım canım ama doktor korkum çok var iyi ve güvenilir birisini bulmam lazım :

dr. hasan fındık bana çok pahalı geldi yokmu yaptılaran arkadaşlar güvenilir iyi biri tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar

dr. hasan fındık bana çok pahalı geldi yokmu yaptılaran arkadaşlar güvenilir iyi biri tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar

canım özel msj atamıyorum inş görürsün cevabımı ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inş operasyonun başarılı geçer nolursun bana yaz olurmu bekliyorum sonuçlarını.. benm düğün falan yok suan ama psikolojim alt ust oldu operasyonu yaptırmak istiyorum.. cevaplarını bekliyor olucağım canım..

Önceki sebep tecavüz haricinde her ne ise,bakire olmamak bir suç ,hata,ahlaksızlık asla değildir!mesele karşınıza çıkan; geçmişinizden bağımsız birisini kandırmak için bu işe girişmek ve bu yalana yardım etmesi için Allah'tan yardım istemek . Peki ama Allah bir masumun kandırılmasına neden yardım etsin?geçmişteki sebepler evlenecek insana neden ödettiriliyor? Açık ve dürüst olmayı en fazla hak eden insan eş die diye düşünüyorum .

erkeklerin biz bayanlara herşeylerini anlattıklarını ve dürüstlük abidesi olduklarından eminsiniz yani!!

CNM ben korkut aslan hastasıyım....ona yaptırdım ılgısı felan cok guzel fakat su son uc - bes gun oncewsınde cagırmaları o bıraz sınır bozucu ve sizin için çağırıyoruz siz bizim garantimiz altındasınız diyor.. sekreterı ayşe hn ile defalarca farklı isimlerde aradım zaman zaman tekrar konuştum maıller attım korkut beye... bu zamana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadık sadece sizin içiniz rahat olsun diye çağırıyoruz diyorlar.. bilemiyorum

tamm canım benm msjını bekliyorum Allah herşeyi biliyo ve görüyo içini rahat tut canım.. iyi haberlerini bekliyorum.. özel msj hakkım yok hala

arkadaşlar bende bu konudan çok çektim ama Akın beyden allah razı olsun . şimdi evlendim ve hiç sorun yaşamadım . umarım sizlerde sorunsuz atlatırsınız benim gibi. bu arada eşim iş için şehir dışına çıktığından rahat rahat yazabiliyorum sizlere . umarım sizde bir an önce kurtulursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…