istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaslar merhaba,

konu basligi dikkatimi cekti ve foruma giris yaptim,
nicin kizlik zarinin dikilmesi gerektigini anlamis degilim. eger bir erkek sizi onceki tecrubelerinizle veya herhangi kazalarinizla kabul etmeyecekse, size tam anlamiyla saygi gostermis oluyor mu sizce?

cevaplarinizi ve goruslerinizi bekliyorum.

arkadaşlar bende bu konudan çok çektim ama Akın beyden allah razı olsun . şimdi evlendim ve hiç sorun yaşamadım . umarım sizlerde sorunsuz atlatırsınız benim gibi. bu arada eşim iş için şehir dışına çıktığından rahat rahat yazabiliyorum sizlere . umarım sizde bir an önce kurtulursunuz.

Mutsuzluk umarım Msj görürsün Akın bey de düğünden önce muhakkak çağırıyor mu? Daraltma yaptırdın mı bilmiyorum ama ilki gibi oluyor mu ?

Arkadaslar merhaba,

konu basligi dikkatimi cekti ve foruma giris yaptim,
nicin kizlik zarinin dikilmesi gerektigini anlamis degilim. eger bir erkek sizi onceki tecrubelerinizle veya herhangi kazalarinizla kabul etmeyecekse, size tam anlamiyla saygi gostermis oluyor mu sizce?

cevaplarinizi ve goruslerinizi bekliyorum.

martı
konuyu soyle özetlemek isterim sana
benim ilk birlikteliğim ayrılmak üzere olduğum sözlümün sırf ayrılmamak ıcın bekaretimi bozup ona mahkum olmamdı.. nitekim istediğine de kavuştu.. ama tek bi farkla benım kanamam yanında olmadı o an benden bı gram dahi kan gelmedi.. eve geldıgımde hafıf lekelenme vardı.. kandırdıgımı ıddda etti beni doktora götür ikimizde rahatlarız dememe rağmen oralı bile olmadı..kullanmıs olduğu tek bi cümle oldu.. hiç sucum gunahım yokken.. kulaklarını kapattı gözlerini yumdu işine geldiği gibi davrandı.. ben bu şekilde iki sene geçirdim ve kendıme olan güvenim hayata bakısım yok oldu Martı iki sene sonra öyle bi şekilde terk edildim ki 6 haftalık gebe idim. yurt dısına çıkmıştı ve bana bır deger verıp hıc bı sekılde yanımda bıle olmadı. sen bunları yasamadıgın ıcın bilemessın rabbim yaşatmasında sana belki yaptığımız etik diil asla etik olduğunu savunmuyorum.. sadece insanların kendıne güvenının yerıne gelmesı ve yenıden bı hayat kurmak ıstemesı bu davranıs.. benım ılkım sozlumdu keske o yanımda olabılseydı ve ben bunu yaptırmak zorunda kalmasaydım.. hıc sucum yokken yanında kanama olmadı dıe sıze hakaret edebılıyorsa bıde bunun saygı gosterenınını beklemek çok zor... rabbim her günahımızı af eylesin..

Bebek meselesi noldu hamile kaldım demişsin buarad gecmıs olsun herkesin bi hıkayesı var allah eskı sozlunede hıdayet versın vebalini nası cekıcem ne bıcım ınsanlar var

CNM ben korkut aslan hastasıyım....ona yaptırdım ılgısı felan cok guzel fakat su son uc - bes gun oncewsınde cagırmaları o bıraz sınır bozucu :KK70: ve sizin için çağırıyoruz siz bizim garantimiz altındasınız diyor.. sekreterı ayşe hn ile defalarca farklı isimlerde aradım zaman zaman tekrar konuştum maıller attım korkut beye... bu zamana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadık sadece sizin içiniz rahat olsun diye çağırıyoruz diyorlar.. bilemiyorum

evet hepsi aynı şekilde söylüyo.. umarım rahat bi şekilde gidebilirz son kontrolümüze de,gidemeyenler için kötü oluyo işte son kontrol bi de onun stresi....

erkeklerin biz bayanlara herşeylerini anlattıklarını ve dürüstlük abidesi olduklarından eminsiniz yani!!

Ben eş dedim. Eşler birbirine açık olmLı . Bnm eşim bana demiştiki sevgiliyken : ben bakire bir kızla evlenmek istiyorum. O sebeple kız arkadaşım bakire ise onla beraber asla olmam olmadım da;ama kız arkadaşım bakire değil ve son derece doğal olarak cinselliği yaşamak istiyorsa , benimkide yaşamak isterse yaşarım. Biz evlenmeden beraber olmadık ,gerçi bende vajinismus vardı uzun zaman olmadı da neyse. Birde şunu anlamıyorum neden bekaret kadın tarafından rektör sunulan bir lütuf olarak görülüyor ?sonuçta kadınlarda zevk alıp yapıyor.sonrasında erkeğe yük atmak yanlış bence

martı
konuyu soyle özetlemek isterim sana
benim ilk birlikteliğim ayrılmak üzere olduğum sözlümün sırf ayrılmamak ıcın bekaretimi bozup ona mahkum olmamdı.. nitekim istediğine de kavuştu.. ama tek bi farkla benım kanamam yanında olmadı o an benden bı gram dahi kan gelmedi.. eve geldıgımde hafıf lekelenme vardı.. kandırdıgımı ıddda etti beni doktora götür ikimizde rahatlarız dememe rağmen oralı bile olmadı..kullanmıs olduğu tek bi cümle oldu.. hiç sucum gunahım yokken.. kulaklarını kapattı gözlerini yumdu işine geldiği gibi davrandı.. ben bu şekilde iki sene geçirdim ve kendıme olan güvenim hayata bakısım yok oldu Martı iki sene sonra öyle bi şekilde terk edildim ki 6 haftalık gebe idim. yurt dısına çıkmıştı ve bana bır deger verıp hıc bı sekılde yanımda bıle olmadı. sen bunları yasamadıgın ıcın bilemessın rabbim yaşatmasında sana belki yaptığımız etik diil asla etik olduğunu savunmuyorum.. sadece insanların kendıne güvenının yerıne gelmesı ve yenıden bı hayat kurmak ıstemesı bu davranıs.. benım ılkım sozlumdu keske o yanımda olabılseydı ve ben bunu yaptırmak zorunda kalmasaydım.. hıc sucum yokken yanında kanama olmadı dıe sıze hakaret edebılıyorsa bıde bunun saygı gosterenınını beklemek çok zor... rabbim her günahımızı af eylesin..
yasadklarna cok uzuldm naslsn bilmiyrm ins iyisndr

X