istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı?

Kızlar düşünmekten deli olucam.Aklımda hep Korkut Arslan vardı bu iş için ama Akın Beyi de öneriyorlar.Cesaret işini aştım ama ne yapsam bilemiyorum.Bu kezde kararsızlıktan gidemiycem sanırım bir yere.Kafam allak bullak oldu.Akın Bey evlenmeden önce çağırmıyormuş ama Korkut Bey çağırmasalarda gidin mutlaka kontrole diyor.Ne yapsam ki bilemedim.

yazık yazık gençlerimizi birde gariban insanları ben kız oglan kızım die kandırma olayları çıktı siz bu dünyada onları kızım die kandıracaksınızda ne olacak herneyse ben şunu söylemek istiyorum bizim bir arkadaşında tecevüzden dolyaı kızlıgı gitti ve bu şekilde oldugu halde bile evlenemedi bekaret olmadan evlenilmezmiş ne dul biri aldı ne bekar biri herkesin yaklaşımı o oldu ona arkadaşda tanıştıgı birine bekar oldugunu bakire oldugunu söyledi uzun süre sonra evlenmeye karar verdiler kız diktirdi zarını gizlice evlenmesine 1 gün kala ve gerdek gecesi hüsrana ugradı adam anladı sonuçta erkek normal zarla çakma zarın arasındaki farkı anlamazmı hele birde durmadan ilişki yaşadıysa bu kadın orası daracık olurmu yani artık erkekler sizlerden uyanık bence dürüst olun

Konu başlığında istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı? diye yazıyor.Biz bir hata yaptık pişman olduk işin içinden çıkamıyoruz sizde bizi bir güzel yargılayın yazmıyor.Neden burda herkes ahlak bekçisi kesiliyor anlamıyorum.Kiminin başından talihsiz bir olay geçmiş,kimisi sevgisine yenilmiş hata etmiş vs...Hiç burda ohhh herkesle yattım kalktım şimdide operasyon geçirip karşımdakini kandırıcam diyeni okudun mu?Herkesin içinde bir pişmanlık ve keder var.Sen kendi arkadaşının başından geçen olayı bile anlatırken onu aşağılamışsın.Senin bayan olmadığını düşünüyorum.Çünkü bir bayana göre konuşma değil bu "daracık olur mu,normal zar,çakma zar" gibi kullandığın usluplardan gayet belli.Bu operasyonu yaptırıpta sevgilisini eşini kimsenin kandırdığını düşünmüyorum.Herkes kendi vicdanından sorumludur.Allah ile kulun arasına kimse giremez.Vakti zamanında bir hayat kadını çölde susuzluktan ölmek üzere olan bir köpeğe çarığını çıkartıp kuyudan su çekip su vermiş ve cennete gitmesine vesile olmuş bu olay.
Burdaki kimse yada bu durumda olan hiç kimse öyle bir kefede değil.Herkes sadece kapıldığı heyecanın duyguların sızısını yaşıyor içinde.Sadece sana değil,hiç kimseye düşmez bunun yargısını yapmak.Herkes kendisinden meshul.

alacak adamda bakire kız aldı sevınecek :)) bence hıc gerek yok kızlar sızı kabul eden boyle etsın ısıne gelıyorsa
yani:)

Konu başlığında istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı? diye yazıyor.Biz bir hata yaptık pişman olduk işin içinden çıkamıyoruz sizde bizi bir güzel yargılayın yazmıyor.Neden burda herkes ahlak bekçisi kesiliyor anlamıyorum.Kiminin başından talihsiz bir olay geçmiş,kimisi sevgisine yenilmiş hata etmiş vs...Hiç burda ohhh herkesle yattım kalktım şimdide operasyon geçirip karşımdakini kandırıcam diyeni okudun mu?Herkesin içinde bir pişmanlık ve keder var.Sen kendi arkadaşının başından geçen olayı bile anlatırken onu aşağılamışsın.Senin bayan olmadığını düşünüyorum.Çünkü bir bayana göre konuşma değil bu "daracık olur mu,normal zar,çakma zar" gibi kullandığın usluplardan gayet belli.Bu operasyonu yaptırıpta sevgilisini eşini kimsenin kandırdığını düşünmüyorum.Herkes kendi vicdanından sorumludur.Allah ile kulun arasına kimse giremez.Vakti zamanında bir hayat kadını çölde susuzluktan ölmek üzere olan bir köpeğe çarığını çıkartıp kuyudan su çekip su vermiş ve cennete gitmesine vesile olmuş bu olay.
Burdaki kimse yada bu durumda olan hiç kimse öyle bir kefede değil.Herkes sadece kapıldığı heyecanın duyguların sızısını yaşıyor içinde.Sadece sana değil,hiç kimseye düşmez bunun yargısını yapmak.Herkes kendisinden meshul.

Hiç burda ohhh herkesle yattım kalktım şimdide
operasyon geçirip karşımdakini kandırıcam diyeni okudun mu?

Bu kısma takıldım dediklerinizde haklısınız tamam ama bu halde olup duygu sömürüsü yapmayan gördünüzmü diye sorsam bende size ? Buradaki bir kaç bayan böyle durumda söylemeselerde açtığı farklı konularda vs.bellirgin oluyor zaten.

Son düzenleme:
Hiç burda ohhh herkesle yattım kalktım şimdide
operasyon geçirip karşımdakini kandırıcam diyeni okudun mu?

Bu kısma takıldım dediklerinizde haklısınız tamam ama bu halde olup duygu sömürüsü yapmayan gördünüzmü diye sorsam bende size ? Buradaki bir kaç bayan böyle durumda söylemeselerde açtığı farklı konularda vs.bellirgin oluyor zaten.

Sanırım dedektiflik yapmak hoşunuza gidiyor.Size ne insanların yaptıklarından.Başkalarının hatalarını bu kadar dert etmeyin kendinize.Siz kendi dertleriniz ile ilgilenin ki yardıma muhtaç konuya düşmeyin olur mu?
Sizi tanımıyoruz,nasıl bir insan olduğunuzu bilmiyoruz,hiçbirimiz grafoloji(yazı bilimi)uzmanı değiliz.İnsanların açtığı konuları takip edip;hımmm burda duygu sömürüsü yapmış,diğer konuya bakayım;bak bak burda da nasıl neşeli,duygu sömürüsü yapan halinden eser yok.Demek ki bu yalancı,kötü bir insan demiyoruz.Tek yapmaya çalıştığımız empati kurabilmek.
Haydi artık sizde dedektiflik yapmaktan ve insanların dertlerinden kendinize ego malzemesi çıkartmaktan vazgeçin.Kendinize ait dürüst ve mükemmel karakteriniz ile hayatınızda mutluluk ile ilerleyin.

alacak adamda bakire kız aldı sevınecek :)) bence hıc gerek yok kızlar sızı kabul eden boyle etsın ısıne gelıyorsa
yani:)

Niye ki,yani bakareti bozulmayan ama herşeyi yapan kızları aldıklarında da aynı durumu yaşıyorlar.
Hangisi daha etik???
Herkesle yapmadığı kalmayıp bekareti olan mı?Yoksa bizler gibi isteyerek yada istemeyerek bakaretini kaybedip pişmanlık duyup üzülenler mi?
İnsanın ahlakı hayatı boyunca sadece birkez iki damla kan gelen bir zar da değil,ruhundadır.Herkes sadece pişmanlığını unutarak,hatasından üzüntü duyarak sevdikleri insanlar ile herşeyi olması gerektiği gibi yaşamak ve kötü anıları unutup temiz sayfa açmak istiyor.Bu kadar kara olmayın ve insanları bırakın mutlu olabilsinler.Herkes mutluluğu hak eder,en kötü insan bile.

Herkesle yapmadığı kalmayıp bekareti olan mı?Yoksa bizler gibi isteyerek yada istemeyerek bakaretini kaybedip pişmanlık duyup üzülenler mi?
İnsanın ahlakı hayatı boyunca sadece birkez iki damla kan gelen bir zar da değil,ruhundadır.Herkes sadece pişmanlığını unutarak,hatasından üzüntü duyarak sevdikleri insanlar ile herşeyi olması gerektiği gibi yaşamak ve kötü anıları unutup temiz sayfa açmak istiyor.Bu kadar kara olmayın ve insanları bırakın mutlu olabilsinler.Herkes mutluluğu hak eder,en kötü insan bile.

Ne güzel söylemişsin bak....
insan ahlakı bir kez gelicek kanda değil ruhundadır diye...
Evet öyle işte bu yüzden yaptıklarınızın arkasında durup böyle işlere girerek kendinizi alçaltmayın...
Çünkü siz bi bireysiniz başkalarına göre hayatınızı yönlendiricek yada planlıcak değilsiniz...
Dediğiniz gibi isteyerek yada istemeyerek oldu bi şekilde bunu kimse yargılayamaz kişinin kendi kararıdır...
Sizi sadece kız olduğunuz için isteyen adamdan hayır gelmez zaten... Sizi siz olduğunuz için kabul edicek...Ne olursa olsun yaptıklarınızın arkasında durmalısınız.
Burda tepkiler karşındaki insanı kandırmaya çalıştığın zaman başlar(tabi evlilik öncesi ilişkiye sıcak bakmayan insanlarda var onların tepkileri ise en ağırıdır.)
Neyse hakkınızda hayırlısı olsun kendiniz için en iyisini yine siz bilirsiniz.

Sanırım dedektiflik yapmak hoşunuza gidiyor.Size ne insanların yaptıklarından.Başkalarının hatalarını bu kadar dert etmeyin kendinize.Siz kendi dertleriniz ile ilgilenin ki yardıma muhtaç konuya düşmeyin olur mu?
Sizi tanımıyoruz,nasıl bir insan olduğunuzu bilmiyoruz,hiçbirimiz grafoloji(yazı bilimi)uzmanı değiliz.İnsanların açtığı konuları takip edip;hımmm burda duygu sömürüsü yapmış,diğer konuya bakayım;bak bak burda da nasıl neşeli,duygu sömürüsü yapan halinden eser yok.Demek ki bu yalancı,kötü bir insan demiyoruz.Tek yapmaya çalıştığımız empati kurabilmek.
Haydi artık sizde dedektiflik yapmaktan ve insanların dertlerinden kendinize ego malzemesi çıkartmaktan vazgeçin.Kendinize ait dürüst ve mükemmel karakteriniz ile hayatınızda mutluluk ile ilerleyin.

Sadece bir soru sordum bu kadar kızmayın lütfen sorumu cevaplamanızda yeterliydi ki basit bir soru. Dediğimin doğruluğunu sizde biliyorsunuz, genel klasik yalanlar yani dedektifliğe gerek yok bizim bu halde olmamız genel olarak yine bizlerden kaynaklı biliyorsunuz sonuçta cevabınız için teşekkürler.Çok şükür egolarımdan sıyrılmış ve kimsenin yüzde yüz mükemmel olmadığını bilen bir insanım. Sizedw hayatınızda mutluluklar ve başarılar umarım eşiniz gerçek sizi tanıma fırsatı yakalamaz mutlu mesut yaşarsınız.

Son düzenleme:
baslıgı bi dha okuyun bence..
başlık bizi ilgilendryr bakire olmaynları sayet bakireyseniz buralrda ne die dolşyrsunzu??
onu da anlmş deglm ben acıkcası ...

:KK20:

Ne güzel söylemişsin bak....
insan ahlakı bir kez gelicek kanda değil ruhundadır diye...
Evet öyle işte bu yüzden yaptıklarınızın arkasında durup böyle işlere girerek kendinizi alçaltmayın...
Çünkü siz bi bireysiniz başkalarına göre hayatınızı yönlendiricek yada planlıcak değilsiniz...
Dediğiniz gibi isteyerek yada istemeyerek oldu bi şekilde bunu kimse yargılayamaz kişinin kendi kararıdır...
Sizi sadece kız olduğunuz için isteyen adamdan hayır gelmez zaten... Sizi siz olduğunuz için kabul edicek...Ne olursa olsun yaptıklarınızın arkasında durmalısınız.
Burda tepkiler karşındaki insanı kandırmaya çalıştığın zaman başlar(tabi evlilik öncesi ilişkiye sıcak bakmayan insanlarda var onların tepkileri ise en ağırıdır.)
Neyse hakkınızda hayırlısı olsun kendiniz için en iyisini yine siz bilirsiniz.

Yaptığım şey isteyerek yada istemeyerek olan birşey ise,bunun için operasyon geçirmekte yine kendi kararımdır.Bu beni yükseltmediği gibi alçatmazda.Ben hata yaptım bakire değilim diye gögüsümü gere gere dolaşamamız mı gerek arkasında durmak için.Yada bu durumda olan biri hayatına birini aldığında daha ilişkinin başında bak ben bakire değilim ona göre mi demeli.Sizce bu ilişki ne kadar iyi olur.Karşısında bir adam bakire olmayan sevgilisini anlayışla karşılamış.Harika bir erkek.Ya peki bu kız,bu adamı gerçekten sevebilecek mi?Yoksa sevgi sandığı şey kendisini kabul eden adama minnetten mi ibarettir.Birşeyler için yargılama yaparken çok yönlü düşünmek gerek.Bırakın insanlar çözüm aradıkları konularına çare bulup mutlu olabilsinler olması gerektiği gibi.En adi suçtan bile müebbet yatan birisi iyi halden sonra cezası affa uğruyor...Neyin peşindesiniz,amacınız ne anlamış değilim ama burda konu belli."istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı?"
Konumuz iner misin çıkar mısın yada alçaldım mı yükseldim mi değil.Öyle bir konu açarsam eğer sizi özellikle davet edeceğim emin olun.Orada konu başlığı neticesinde istediğiniz gibi eleştiride bulunarak egolarınızı tatmin edebilirsiniz.
Eleştirilerinizi anlayabiliyorum ama alçalmayın tarzında hitaplara hakkınız olduğunu da düşünmüyorum tepkim bu sebepledir.Hoşçakalın.

başlık bizi ilgilendryr bakire olmaynları sayet bakireyseniz buralrda ne die dolşyrsunzu??

Kendi adıma konuşmuyorum, insanlar bu topikte dolaşıyor diye illa bakire olmaması mı gerekiyor anlamadım.

Kendi adıma konuşmuyorum, insanlar bu topikte dolaşıyor diye illa bakire olmaması mı gerekiyor anlamadım.
baslıga bakrsan bunu daha iyi anlrsın güzelim ...
bak bakalm kimi ilgilendryrmus o zmn ona göre yorumunu yaprsın ..
baslıga göre yani .. bi bilgin varsa buyur paylş bilgilenelm ...
sayet bazen kendmi sizn yernze koyuyrm .. ben bakire olsaydım bu forumun bu konusnda ne arardm acaba die??

Sadece bir soru sordum bu kadar kızmayın lütfen sorumu cevaplamanızda yeterliydi ki basit bir soru. Dediğimin doğruluğunu sizde biliyorsunuz, genel klasik yalanlar yani dedektifliğe gerek yok bizim bu halde olmamız genel olarak yine bizlerden kaynaklı biliyorsunuz sonuçta cevabınız için teşekkürler.Çok şükür egolarımdan sıyrılmış ve kimsenin yüzde yüz mükemmel olmadığını bilen bir insanım. Sizedw hayatınızda mutluluklar ve başarılar umarım eşiniz gerçek sizi tanıma fırsatı yakalamaz mutlu mesut yaşarsınız.

Benim eşim gerçek beni tanıyarak benimle beraber olacaktır,zarımı tanıyarak değil...O bir damla kan ise onun için değil,kendim için.Beni bu mutlu edicek.Var mı ötesi,keyfimin kahyası değil kimse:)
Siz madem bakire değilsiniz neden gerçek adınızı haykırarak söylemiyor sunuz?Yaptıklarınızın arkasında iseniz ve durmadan bunu söylüyorsanız haydi kimlik fotokobinizin altına bakire değilim,yaptığımın arkasındayım yazılı bir yazı ile imza atarak gönderin.Hatta meşhur sosyal paylaşım sitesinde üyeliğiniz varsa profil resminizi yada en iyisi mi kapak resminizi bu belge ile güncelleyin.İnsanlar sizin yaptığınızın arkasında durmanız ile gurur duyacaktır emin olun,belki madalya bile verirler.
Yaptığının arkasında olmak nick kullanıp bende bakire değilim ama yaptığımın arkasındayım diye ahkam kesmek değildir.Hoşçakalın.

Bu konu yemek tarifi yada pratik bilgiler içer miyor.İnsan hayatında bu konuyu ne amaç ile merak eder ki gerçekten.İlerde lazım olur diye bakıyorsunuz büyük konuşmayın geçerken uğradı iseniz geçişinize devam edebilirsiniz.

baslıga bakrsan bunu daha iyi anlrsın güzelim ...
bak bakalm kimi ilgilendryrmus o zmn ona göre yorumunu yaprsın ..
baslıga göre yani .. bi bilgin varsa buyur paylş bilgilenelm ...
sayet bazen kendmi sizn yernze koyuyrm .. ben bakire olsaydım bu forumun bu konusnda ne arardm acaba die??

Ne biliyorsun öyle olduğunu....
Belki ikimizde aynıyız.

bşey blmyrm ... ben kndmi bakire insnlrn yerine koyup söledm ...
acıkcsı hani biri yazmıs ya .. km der kyttı kalktm krsmdki insanı kandrcm smdi die..

ben kandrcm evt olur sa bakireym die kandrcm ..
suan bi aday dahi yok .. ama eger sdce buna önem veriosa buyrsu kandırılsın .!

X