istanbulda kızlık zarı operasyonu hakkında bilgisi olan var mı?

konusmaları guven verdı dıger aradıklarım ya sekreter ya asıstanı bılgı verıyordu.ılgılı geldı.

Mesela Burcu hanıma muayene için gittiğimde bir deftere yazmışlardı adımı ve ne işlem yaptıracağımı,kliniklerde sisteme mi kayıt ediyolar?

Evet canım sisteme kayıt yapılıyor.Sonuçta sana fatura fiş vs veriyorlar klinikler ve o şekilde de çalışmak zorundalar.Deftere sadece hatırlama amaçlı yazar ama sisteme işlemez,isterseniz işliyorlar.Yani teknoloji o kadar ilerlediki yarın öbür gün siz x yerde muayne olmuşsunuz falan dese ayıkla princin taşını.Ben artık deli gibi her ayrıntıyı düşünür oldum ne yapayım.Sorun araştırın benimki kendimce bir ihtimal...

Yeterki sorunu atlatalım ben o kısımlarını düşünmüyorum,hem deseler bile aa siz daha önce hymenoplasty olmuşsunuz diyecek halleri yok,muayene olmuşsunuz deseler de atlatırız bi şekilde adet düzensizliğim vardı dersin yanında kim varsa geçer gider konu yani kimsenin öyle birşey diyeceğini de sanmıyorum.. kadın sağlığı bu her türlü konu için gidilebilir gayet normal birşey.. yeterki kanamamız olsun gerisini düşünme,en iyisi neresi yapıyosa kafana yatıyosa oraya git hallet..

Ama yine de gittiğimizde kafamızın rahat olması için sisteme kayıt yapmasanız olmaz mı fiş fatura istemiyorum, ileride sorun yaşamak istemiyorum deriz belki yardımcı olurlar

arkadaşlar akın beye ben bızzatı sordum.hayır kayıt almıyoruz almayabılırız sıze kalmıs.ısmınızle gırısınız yapılıo..sadece dedı.yanı dogru ısım vermek zorundada deılımz..almıyoruz dedi.

Kızlar ne zaman gidiceksiniz Akın Beye?Ben Korkut Beye gidicem içime öyle sindi.Gelme dese de gitmek gerekiyormuş nasıl olsa.Offf şu olayı bir atlatsak...

Tamam işte bak sorun yok demek ki bu konuda da,içinizi ferah tutun..

İnsanları yargılamaya meraklı ne kadar çok kişi var. Defalarca yazdım bu bölüm bir derdim var bölümü değil. Kimse kimseye fikrini sormuyor. Sadece bilgi edinmek ve tecrübe paylaşmak amaçlı açılmış. Konuda gerekli temizliği yaptım. İllaki bir şeyleri yargılamak isteyen önce kendi hayatına dönüp hayatını incelesin ve buldukları ile uğraşsın. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil sanırım. Bu bölümde konuyu dağıtmayın lütfen..

Ama yine de gittiğimizde kafamızın rahat olması için sisteme kayıt yapmasanız olmaz mı fiş fatura istemiyorum, ileride sorun yaşamak istemiyorum deriz belki yardımcı olurlar

ya kızlar işin bir de şu tarafı yok mu; kayıt tutmayan bir kliniğe ne kadar güvenilir? şu açıdan söylüyorum, hani allah göstermesin, bir aksilik yaşasanız, enfeksiyon kapsanız ya da başka bir komplikasyon olsa, başınıza bir iş gelse doktorun müdahalesinden dolayı, bu sefer de kime şikayet edeceksiniz? ortada kayıt yok kuyut yok, kime nasıl ispat edeceksiniz size zarar verenin "o doktor" olduğunu. adam der ki "buyrun bakın böyle bir hasta hiç muayene olmamış bizim kliniğimize, iftira atıyor" der çıkar işin içinden, siz ortada kalırsınız uğradığınız zarar ile.
hem "kayıt tutmuyorum hanımlar rahat rahat gelin" diye reklam yapar sonra bir bakarsın sahte doktormuş meğer falan. ne bileyim... aman sağlığınızı riske atmayın iyi araştırın...

Tabiki o tarafı da var işin..

Akın Bey'e muayeneye ne zaman gideceksin? Ben maddi olarak hazırım da zamanlamayı iyi ayarlamam gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…