İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

kızlar bana da bi el atın istanbula yeni taşındım. buradaki araştımalarımla zeynep polata gideyim dedim ama bir türlü randevu alamadım hep dolu.. onun kadar iyi olan birini tavsiye edebilir misiniz?

Merhabalar
Yillar once lazer epilasyona gittim ve yuzumdeki ve boynumdaki tek tuk olan killar adeta sakala donustu.Size ne kadar korkunctu anlatamam resmen travma yasadim ve vucudumda bir hayli ise yarayan lazer, yuz ve boyun bolgemdeki killari ormana donusturdu.Bunu fark edince lazeri biraktim ama olan olmustu tabi.Agda yapmayi denedim ama hem yuzumu inanilmaz tahris ediyordu hem de haftada bir yine cikiyorlardi.Yillarca bir otobuse binerken bile huzursuzdum karsimdaki boynumdaki,yanaklarimdaki killari gorur mu diye.Igneliden cok korktugum halde bir gun artik canima tak etti ve normalde hic yapmayacagim bir sey yaparak burda gordugum bir kac yoruma guvenerek Epifirst Nagihan hanimdan randevu aldim.Yeri nisantasinda.Caresiz bir sekilde gittim randevuya; Nagihan hanim benim endiselerimi dinledi nasil bir yol izleyecegimizi anlatti ve deneme seansi yaptik.Ilk seansta baya sasirdim arkadaslar cunku ben aciya cok dayanikliyimdir ama ignelinin acisi nerdeyse beni bile aglatti.Isteyenlere uyusturucu kremle de islem yapiyor ama ben tercih etmiyorum.Aciysa aci, cekerim yeter ki bitsin bu cile kafasindaydim. Seanstan sonraki gunler cok korktum cunku yuzum cok kabardi ve nokta nokta izler vardi.Kalici olacagindan korktum ama yine de seanslara devam ettim.Yuzumde kil olacagina iz olsun, bir sekilde hallederm psikolojisindeydim artik.Zaman ilerledikce seanslar daha az acitmaya ve izler daha cabuk kaybolmaya basladi.Mesela eskiden seanstan sonra o kabariklik ve kirmizi nokta nokta izler 10 gun suruyorken artk 3 gun suruyor ve kalici hicbir iz kalmadi.Aci azalmasinin sebebi de eskiden odun gibi kalin olan killarin artik incelmis olmasi.Nagihan hanim inanilmaz tatli ve seanslarda cok eglenioruz (aciya odaklanmamak icin sakalar yapin muhabbet edin zaman gecsn:) Su an bu yorumlari okuyan kizlar sizi cok iyi anliyorum ve ne kadar zor oldugunu biliyorum ve umarim yardimim dokunur.Artik yuzumde ve boynumda nerdeyse hic kil kalmadi 1 yildir gidiyorum Epifirst'e hicbir iz ve leke de yok.Burda o yorumlari okudugum gunu sansli gun sayiyorm gercekten Allah razi olsun Nagihan hanimdan iyiki onu bulmusum.
ona ben de gitmeyi düşündüm ama google da bir sürü olumsuz yorum var

Merhabalar, ben de yuz için iğneli epilasyona başladım.
Ignelerimi tanesi 8 liradan beka medikal kozmetikten aldim ballet marka yeri ataşehir metro turizmin oralarda instagramdan bakabilirsiniz.
Yüzüm için 45 dakika çalışıldı, henüz sonuc icin bir sey diyemem fakat 45 dakikada yapılan alan cok küçüktü. Tüm yüzüm kac saatte biter fikrim yok.
Ben Küçükkyali'da Handan Hanima gidiyorum
Kendisinin güvenilirliği ve iyi niyeti hakkinda bir şüphem yok alaninda başarılı oldugu belli
Ama dedigim gibi komple yüzüm tek seansi en az 6 saatte bitecek gibi bu sekilde bu konuda cok üzgünüm

Merhabalar, ben de yuz için iğneli epilasyona başladım.
Ignelerimi tanesi 8 liradan beka medikal kozmetikten aldim ballet marka yeri ataşehir metro turizmin oralarda instagramdan bakabilirsiniz.
Yüzüm için 45 dakika çalışıldı, henüz sonuc icin bir sey diyemem fakat 45 dakikada yapılan alan cok küçüktü. Tüm yüzüm kac saatte biter fikrim yok.
Ben Küçükkyali'da Handan Hanima gidiyorum
Kendisinin güvenilirliği ve iyi niyeti hakkinda bir şüphem yok alaninda başarılı oldugu belli
Ama dedigim gibi komple yüzüm tek seansi en az 6 saatte bitecek gibi bu sekilde bu konuda cok üzgünüm

tüylerinizin bitisi mi 6 saat yoksa yüzünüzün her bir tarafinin tek çalışması mi ? çok mu yoğun yüzünüz.İnşallah hemen biter.

Arkadaslar memnun kaldiginiz yerler var mi? Nisantasinda bir here gidiyorum ama cok da memnun sayilmam hem de cok pahali

Hayir tum yuzumun 1 defa taranmasi 6 saati geciyor tum yuz derken de cene ve yanaklar

6 saat çok uzun bir sure gibi geldi. Çok mu yogun ? İnşallah sizinkisi de bitecek benim bitti son birkaç kil kaldı. Benim yüzümün bir yıl içinde seansı toplam yedi sekiz saat tutmuştur çok da yoğundu bence bir seans için 6 saat çok fazla değil mi benim yüzüm boynum komple yanlış hatırlamıyorsam eğer ilk seansı 1 saat 35 dakika gibi birşeydi. 2 saat süren seansım olmazdi. Öyle böyle inşaallah sizinki de bitecek

6 saat çok uzun bir sure gibi geldi. Çok mu yogun ? İnşallah sizinkisi de bitecek benim bitti son birkaç kil kaldı. Benim yüzümün bir yıl içinde seansı toplam yedi sekiz saat tutmuştur çok da yoğundu bence bir seans için 6 saat çok fazla değil mi benim yüzüm boynum komple yanlış hatırlamıyorsam eğer ilk seansı 1 saat 35 dakika gibi birşeydi. 2 saat süren seansım olmazdi. Öyle böyle inşaallah sizinki de bitecek
Nerede yaptirdiniz acaba

Benim boynumdaki kıllar çok vahim durumda :KK43: Yaptıracağım yere hala karar veremedim. Büyükçekmecede oturuyorum avrupa yakasında neresi olursa gidicem.

İstanbulda yaptırdığım yer doğa iğneli epilasyon. ankarada yaptırdığım yer sevgi güzellik. İstanbulda yüzümün yüzde doksanı bitti Ankarada kalan yüzde onu bitti.
Ah şu doğa igneli epilasyondan randevu alabilsek alamıyoruz ki geçen aylarda yazmıştım yaz döneminde yazın eylül için dediler yazdim bu yıl için doluyuz dediler 15 dk bile vermediler ne yazık ki sakallı sakallı geziyorum

Ah şu doğa igneli epilasyondan randevu alabilsek alamıyoruz ki geçen aylarda yazmıştım yaz döneminde yazın eylül için dediler yazdim bu yıl için doluyuz dediler 15 dk bile vermediler ne yazık ki sakallı sakallı geziyorum

Doğa Hanım gerçekten çok dolu ben 1.5 yıl kendisini bekledim, ne olursa olsun müdahale etmemeye çalışın hele de lazerden uzak durun yüzünüzde, Gizem Hanım varmış iyi İstanbul'da bir de onu araştırın derim çünkü Doğa hanımdan bu sene randevu almanız çok zor.

bende kendisine başlamadan önce bu durum garip geliyordu ama başlayınca anladim. Diyelim sen yüzüne başladın ama boş saati olursa bacağınada başlamak istiyorsun. Boş saat çıkınca sana veriyor başladığı kadina veriyor. Bir yerinde azalma olunca insan şuraya da atlayım diyor. Aslında bu başlayan kadin için iyi birsey ama başlamak isteyen biraz bekliyor. Ben yüzüm için gitmiştim bbacağıma göğsümede çalıştık. Çok kadına çalıyorlar gidersen anlarsın ama başladığında yüzüm biter mi bitmez mı dedirtmiyor. Ben habersiz gittiğimde müşterisi var diye almamıştı tepki göstermiştim ama başlayınca anladım birkaç ay sonrası randevunu hazırlıyor gönderiyor falan. Eğer şehirdışı gelebiliyorsan burada sevgi hanımda çok iyi

İstanbulda en iyi yer neresi gerçekten çözüm alan çene tüylerimden bıktım normal lazer işe yaramıyor

Siz nerede yaptırdınız ben favori ve çenem için istiyorum

Siz nerede yaptırdınız ben favori ve çenem için istiyorum

ben istanbulda doga hanima gittim. Merkezinin adi doğa epilasyon. Ankarada sevgi güzellige gittim. Yüzde doksan bitmişti buraya taşındım burada bitirdim. İki yerdende memnunum. Darısı başınıza.

ben istajbuldaistanbulda doga hanima gittim. Merkezinin adi doğa epilasyon. Ankarada sevgi güzellige gittim. Yüzde doksan bitmişti buraya taşındım burada bitirdim. İki yerdende memnunum. Darısı başınıza.
Benim iğneli epilasyondan tecrübem 0 normal lazer baya var olmaz olaydı keşke.. İğneli kaç seans ortama ve seans arası ne kadar zaman geçiyor dksı 3 tl çoğu yerde 1 seans baya pahalıya patlıcak bana.

X