İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Ozel mesaj atamadim gulperi hakkim yokmus. Cok tesekkur ederim:))

Arkadaşlar mail adreslerinizi yazarsaniz size Handan hnm in telefonunu verebilirim.Ben buldum ve dun ilk seansimi yaptırdım bakalım:)

Arkadaşlar bu konuyu görünce üye oldum ve bende tecrübelerimi paylaşmak istedim.Benim roaccutane sonucu 3 sene önce yüzümde aşırı tüylenme oldu ve iki sene kadar lazer epilasyon yaptırdım.Tabiki geçmek yerine daha da çoğaldı.Sonra daha bir ay önce kaşlarımı aldırmaya gittim.Aldırmaya gittiğimde yerde bayan kaşlarımı alırken eli sürekli yüzüme sürtüyordu ve sen suratına ne yapıyorsun ne kadar tahriş olmuş cildin dedi ve bende anlattım lazere gittiğimi.Bana yüz bölgesi için iğneliye başlamam gerektiğini lazerin geçirmeyeceği bilimsel bir dille açıkladı.Hatta eğer izin verirse benden sonra bir kızın kısa bir iğneli epilasyon işi olduğunu ve fikir edinmem için izliyebiliceğimi söyledi.Bende seve seve kabul ettim.Kız o kadar rahattı ki işlem sırasında canının hiç yanmadığını söyledi,bende şaşırdım.Bunun üzerine bayan bu makine nin türkiye de sadece iki tane olduğunu kanada dan yeni geldiğini bu yüzden hiç acı vermediğini söyledi.fiyatını sorduğumda açıkçası piyasaya göre biraz pahalı gerçekten.Saati 180 lira yani dakikası 3 tl.fakat o merkezde hoşuma giden uzmanın bana illaki buraya gelmek zorunda değilsin ama gideceğim yerlerde dikkat etmem gereken şeyleri söyledi ve bu dürüstlüğü beni çok etkiledi.1 ay sonra kendisinden randevu aldım ve 3 gün önce ilk seansım gerçekleşti.130 dakika sürdü ve canım hiç yanmadı .Yüzümde şuan neredeyse bir şey yok sadece boynum kızarık oda inşallah kısa sürede geçicek.Ama şunu söylemeden geçemicem merkez olarak o kadar sıcak insanlar ki hiç ayrılasınız gelmiyor yüzümde sivilce çıkmasın diye o kadar güzel ilgilendi ki işlem sonrası gerçekten çok mutlu oldum.Bu kadar arkadaşlar sizinle sadece yaşadığım deneyimi paylaşmak istedim.

iğnelide ben levent isom ortapedi merkezinde medikal estetik bölümündeki sezin hanıma yaptırdım lazer epilasyondada ona gittim çok memnun kaldım tavsıye ederım çokta kalabalık.

kadıköydeki zeynep hanımın adres ve iletişim bilgilerini verebilecek biri var mı acaba?

arkadaşlar merhaba,
ben 2011 Temmuzdan beri her ay düzenli olarak bacaklarım için iğneliye gidiyorum. Gittigim yer mecidiyeköyde. gayet memnunum. yarım bacak (dizden aşağısı) için gidiyorum.seanslara ilk başladığımda 5 saat sürüyordu bir seansın tamamlanması. şuan mart ayındayız 4 ay sonra 2 yılı tamamlamış olacağım en son giittiğimde 72 dk sürdü. bu ay 1 saatlik randevu alacagım.tahminim 1 saatte bitecegi. gecen aya kadar dk.sı 1.5 tl ödüyordum gecen ay zam geldi:1.75 tl oldu dakikası. sonuctan memnunum tek sıkıntım 2 yıl gibi cok uzun bir süreye yayılması hem de her ay hatta bazı aylar 20 günde bir hiç aksatmadan gitmeme rağmen. Acıyor mu diye soranlar için benim gittiğim yerdeki makine eski görünüyor ama makineden mi yoksa benim acı eşiğimin düşüklüğünden mi bilinmez cok acı cektim ilk başlarda ağlıyordum resmen bi de süre cok uzun olunca iyice gardım düşüyordu. ama herkese tavsiye ederim. kesin cözüm gibi görünüyor yani % 80 i bitti benim bacak tüylerimin. yaz sonuna kadar umarım kalan %20 de biter. iz falan kalmadı bu arada. sadece ilk 10 gün kabuk tutuyor bepantane plus sürüyorum sonra düzeliyor(cok beyaz tenliyim)
Herkese mutlu günler dilerim :)

Tecrubelerime gore 2 sene cok uzun bir sure olmus: )yinede buyuk kolylik.tebrikler:)

kızlar bende yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum aklıma takıldı.tüyleri biten arkadaşlar kaç seans sonrası bitti ya da 1 yılı falan geçti mi ?kaç ayda yılda bitcek bu tüyler ?

Son düzenleme:
aylardır yapılan yorumları okuduktan sonra burada reklam amaçlı yorumlara aldanarak yaklaşık 4 ay önce gül abbasoğluna yüzüm için epilasyona başladım işe yaramadığı gibi yüzümde lekeler oluştu üstelik o kadar parada boşuna gitti lekelerde cabası kimse reklam amaçlı yorum yapmasın yazık insanlarla oyun oynamayın neyseki ordan kurtulup başka bir yere başladım inşallah kurtulacağım

Çok geçmiş olsun. Yeni başladığın yeri yazar mısın? Gerçi çok yeni daha ama yaz lütfen iyi mı kötü mü? Ben cildiyeye gittim bunun için doktora bana onerebileceginiz biri var mi iğneli için dedim. Bana mecidiyekoyde çok iyi olduğunu duyduğu bi adam var dedi ama bence yanlış hatırladı gerçi adını yerini de bilmiyodu kulaktan duyma herhalde. Bi erkeğin iğneli epilasyoncu olacağını sanmıyorum

Canım ya senin Mecidiyeköy'de gittiğin yer neresi?

Bana da özelden mesaj atabilir misin mayorka?

Merhaba,

Yüz bölgemdeki tüyleri aldırmak istiyorum ve araştırmalara başladım. İstanbul anadolu yakasında oturduğum için dün ümraniyede bir güzellik merkezine gittim. Yüzümdeki tüylerin uzun ve yumuşak olduğun ara ara kalın kalın tüyler olduğunu lazerle aldırmamam ve iğneli yaptırmam gerektiğini söyledi. Ayrıca ilk olarak diode lazer yaptırıp sonra çıkan tüylere iğneli yaptırabileceğimi söyledi. Fakat kafam çok karıştı, favori bölgem, yanaklarım, bıyık ve çenemi söylememe gerek bile yok yüzümün tamamı nerdeyse ince uzun tüylerle kaplı çok rahatsız oluyorum, sizce ne yapmalıyım yardımınızı bekliyorum.

Bence iğneliye gitmelisin. Yüzünde lazer epilasyonla daha da kalın ve uzun kıllar çıktığında başını çok vurursun taşlara sonra Ben boynumun altındaki inceler için gitmiştim şimdi bildiğin siyah kıl onlar, yaz yaklaştığı için de şu an iğneliye başlayamıyorum iz kalmasın diye. Sert kalın kıl değilse sakın lazere gitme sakın!

peki iğnelide çok acı oluyor mu? Ayrıca iz ve kabuklanma çok oluyor mu? Dün gittiğim güzellik merkezi ilk olarak iğne bedeli için 25 tl ve dakikasının 2 tl olduğunu söyledi.

Yazın güneşte yüzümdeki tüyler çok kötü görünüyor. Onun için şimdiden yaptırmak istiyorum. Şimdi başlasam güneşten dolayı iz kalma durumu olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…