İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

peki iğnelide çok acı oluyor mu? Ayrıca iz ve kabuklanma çok oluyor mu? Dün gittiğim güzellik merkezi ilk olarak iğne bedeli için 25 tl ve dakikasının 2 tl olduğunu söyledi.

Yazın güneşte yüzümdeki tüyler çok kötü görünüyor. Onun için şimdiden yaptırmak istiyorum. Şimdi başlasam güneşten dolayı iz kalma durumu olur mu?

Ben iğneliye başlayamadım daha. Kuzenim gitmişti kabuklanma oluyo;ama sonra geciyo demişti. Yıllar oldu o yaptirali iz falan kalmadı hiç. Onun canı çok tatlıdır. Çok acı hissetmiş o. Ama normal bi ağdada bile hemen kızarır dayanamaz ağda acısına. Onun acı eşiği çok düşük. Ona da bağlı bi durum bu. Dakikası 1.5 tl olan duymuştum önceki yazılarda. Öncekilere Bi göz at istersen okumadıysan. Gittiginde tecrübelerini paylaş lütfen. Iyi bi yer bulmak zor bu konuda gerçekten

Çok geçmiş olsun. Yeni başladığın yeri yazar mısın? Gerçi çok yeni daha ama yaz lütfen iyi mı kötü mü? Ben cildiyeye gittim bunun için doktora bana onerebileceginiz biri var mi iğneli için dedim. Bana mecidiyekoyde çok iyi olduğunu duyduğu bi adam var dedi ama bence yanlış hatırladı gerçi adını yerini de bilmiyodu kulaktan duyma herhalde. Bi erkeğin iğneli epilasyoncu olacağını sanmıyorum

ben mecidiyeköyde zeynep polata gidiyorum ama çok yeni ilk seans iyiydi en azından kılın çekildiğini hissetmedim

Canım ya senin Mecidiyeköy'de gittiğin yer neresi?

sevgili Nocry,
ben Zeynep Polat'a gidiyorum. temmuz oldugunda tam 2 yılı tamamlamış olacağım. % 80 i bitti her ay hiç ama hiç aksatmadan gittim bacak için. gayet memnun kaldım fakat tek tereddütüm bu kadar uzun sürmesinin normal olup olmadığıydı. gecen yıl 1.5 tl idi dk.sı fakat simdi 1.75 tl oldu.

ben mecidiyeköyde zeynep polata gidiyorum ama çok yeni ilk seans iyiydi en azından kılın çekildiğini hissetmedim

nefel1977,

Sen ne kadar ödüyorsun dk.sına? Gerçi Zeynep hanım cok dürüst biridir. farklı fiyat uygulaması yapmayacağına eminim. Ama insan forumları okudukça paranoyaya bağlıyor acaba bizimkisi de böyle şeyler yapar mı diye.

nefel1977,

Sen ne kadar ödüyorsun dk.sına? Gerçi Zeynep hanım cok dürüst biridir. farklı fiyat uygulaması yapmayacağına eminim. Ama insan forumları okudukça paranoyaya bağlıyor acaba bizimkisi de böyle şeyler yapar mı diye.

bende zeynep polata gidiyorum aynen zam geldi 1.75 oldu yani bende öyle veriyorum canım

nefel1977,

aynı 1,75 dakikası yeni zam gelmiş

sevgili Nocry,
ben Zeynep Polat'a gidiyorum. temmuz oldugunda tam 2 yılı tamamlamış olacağım. % 80 i bitti her ay hiç ama hiç aksatmadan gittim bacak için. gayet memnun kaldım fakat tek tereddütüm bu kadar uzun sürmesinin normal olup olmadığıydı. gecen yıl 1.5 tl idi dk.sı fakat simdi 1.75 tl oldu.

Cevaplarınıza teşekkürler kızlar. Yaa gittikçe fiyat artıyo gördüğüm kadarıyla :KK43: iz falan kaldı mı peki?

Kızlar peki bu iğnenin güncel fiyatı ne kadar? Bende iğne de yok malum almak gerek

Son düzenleme:
arkadaşlar istanbul avrupa yakasında memnun kaldığınız iğneli epilasyon yerlerini yazarmısınız koskoca yerde bir yer bulamadım

canımm naber ?
sen ne kadardır gidiyorsun oraya?
ben lazere gidiyorum ama bitmeyecek sanırım devamını iğneli yapsam mı diye düşünüyorum ama
biter mi ,
acır mı
cok soru sordum dimiii :26: :KK25:
iyi canim ne olsun takiliorum iste :)) senden naber? yuz icin lazere gidiosan bosa gidiosun kuzum ya.ben 2 sene falan gittim lazere sadece cene icin baslamistim ve tum yuze dagildi.bitti gibi olmustu 1 yil sonra costu killarim resmen : D araliktan beridir igneliye gidiorum simdi daha iyi yuzumun durumu.en azindan igneli kesin cozummus.yaptiranlar memnun hep. hem lazerde daha cok canim aciodu benim.hissetmiosun yani ignenin girdigini zaten minicik incecik igne.sadece akimi verince acio o da sinek isirgi gibi.katlanilio yani.

Son düzenleme:
Gittiğim bütün doktorlar yüzdeki tüyler için tek çarenin iğneli lazer olduğunu söylediler.osmanbeyden nişantaşına dönen ilk arada bi yere gittim bende. Deneme için bir yere 15 dk iğneli lazer yaptı.ama yaz geldiğini asla yazın lazer yapılmayacağını söyledi.cildimin reaksiyon verip vermeyeceğine bakacakmış.zaten orayı bir arkadaşım önermişti.eylül gibi komple yaptıracam.eğer yüzünüzdeki tüylere hiç dokunmadıysanız 2 seyansta biter dedi bana...bu benim için sevindirici.iyi yer bulmak çok önemli.sonucu sizlerle paylaşırım:)

Gittiğim bütün doktorlar yüzdeki tüyler için tek çarenin iğneli lazer olduğunu söylediler.osmanbeyden nişantaşına dönen ilk arada bi yere gittim bende. Deneme için bir yere 15 dk iğneli lazer yaptı.ama yaz geldiğini asla yazın lazer yapılmayacağını söyledi.cildimin reaksiyon verip vermeyeceğine bakacakmış.zaten orayı bir arkadaşım önermişti.eylül gibi komple yaptıracam.eğer yüzünüzdeki tüylere hiç dokunmadıysanız 2 seyansta biter dedi bana...bu benim için sevindirici.iyi yer bulmak çok önemli.sonucu sizlerle paylaşırım:)

İgneli lazrr diye bir sekil yok: ) hele dr. Soylemisse bu turkiye bitmis: ) mecidiyekoyde polat var tavsiye ederim.denenmisi varken beklemenin alemi y. Yok dimi ):zeynep polat.

İgneli lazrr diye bir sekil yok: ) hele dr. Soylemisse bu turkiye bitmis: ) mecidiyekoyde polat var tavsiye ederim.denenmisi varken beklemenin alemi y. Yok dimi ):zeynep polat.

İstanbuldaki hatrı sayılır hastanelerdeki cildiye doktorları gerekse lazerli epilasyon için gittiğim yerler aynı şeyi söyledi.Bende bilir kişilere inanmak zorundayım:) Bu dediğiniz bayan yüze hangi lazeri yapıyor? Memnun kaldınız mı?

iyi canim ne olsun takiliorum iste :)) senden naber? yuz icin lazere gidiosan bosa gidiosun kuzum ya.ben 2 sene falan gittim lazere sadece cene icin baslamistim ve tum yuze dagildi.bitti gibi olmustu 1 yil sonra costu killarim resmen : D araliktan beridir igneliye gidiorum simdi daha iyi yuzumun durumu.en azindan igneli kesin cozummus.yaptiranlar memnun hep. hem lazerde daha cok canim aciodu benim.hissetmiosun yani ignenin girdigini zaten minicik incecik igne.sadece akimi verince acio o da sinek isirgi gibi.katlanilio yani.

ben konuyu okumadan direk senin yoruma atlamısım :)
yüz için değil yavrum ya bütün vücut için sormuştum

X