İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Bence 90 tl pahalı, ben saatini yüz için 75 tl ye yaptırıyorum ,üstelik eli de çok hızlı ,kadıköy modada ,oda zeynep hn ,tavsiye ederim

Zeynep hanımın adres ve telefon numarasını verebilir misin?

gittiğin yerin adres ve telefon bilgilerini bana özel mesaj olarak ulşatırır mısın bi de gerçektn işin ehli mi temizler gidip de tüylerinden kurtulanı duydun mu ??? bu konda yardım bekliyorum acilen ...

kadıköydeki yerin adres ve teline ulaştıysan bana da ulaştırır mısın lütfen

hndan hanımın numarasına ulaşabilir miyim hanımlar lütfen

bende aynı dertten muzdaribim ulaşamıyorum handan hanımın numarasına lütfen yardımcı olur musunuz

Sayın tecrubelıler bu kuponlu kampanyalı epılasyona gıden oldumu aramızda. Acaba nasıl oluyor menmun kalan oldumu bıtırebılen oldumu tuylerını. Bu sekılde bı kampanya var suadıye de bahsedıyor.

1 bölge sınırsız uygulama 1000 TL yerine 99 TL!
2 bölge sınırsız uygulama 1500 TL yerine 168 TL!
3 bölge sınırsız uygulama 2000 TL yerine 249 TL!

fazlasıyla indirimli kesin altında bir iş vardır

gittiğin yerin adres ve telefon bilgilerini bana özel mesaj olarak ulşatırır mısın bi de gerçektn işin ehli mi temizler gidip de tüylerinden kurtulanı duydun mu ??? bu konda yardım bekliyorum acilen ...

beş yıl önce iki arkadaşım yüz koltukaltı ve bikini bolgesi yaptırıp temizlenmişlerdi ben önce lazere gideyim dedim kollaarım ve göbeğim daha beter oldu cemile hanım arkadaşlarımın ozaman gittiği yerden tasınmıştı bizde de sabit ofis telefonu kalmış ulaşamıyordum artık netten başka birine bakiyim derken buradn arkadaşlar yardımcı oluca cebine ulastım sana özelden attim çok temiz titiz bir bayan gobeğim birici tur da yüzde atmış azaldı mutluyum yanikollarımıda yaptırıyorum

en kısa zaman kurtulursunuz inşallah tabi ki bende kurtulurum 4 seans gittim ve fark edilir bi azalma var.çok mutluyum gercekten

Şu an durumun ne acaba? ben de randevu aldım sizi yorumları okuduktan sonra ve bir sorum da şu olcak ki benim tüylerim fazla kalın, merak ediyorum senin tüylerinin kalınlık durumu ne? Yaklaşık 1 sene ota tıp merkezinde yüz ve boyun için gittim incelme bile olmadı.

merhaba, handan hanımın numarasını alabilirmiyim bende :)

Arkadaslar merhaba
Hepiniz gibi bende tuylerden muzdaribim gecen sene zeynep hanima gitmistim ama yaza giriyoruz diye bana yapmamisti,guneste leke olmasin diye.. yani kadin para kazanma amaci gudmuyor, kisin gel demisti bana.ama mecidiyekoy bana uzak, maltepedeyim o yuzden Handan Hanimin numarasini ozelden mesaj atarsaniz cok mutlu olurum lutfen banada yardim edin((
Cok tesekkurler

Kucukyalı minibus yolu uzerınde dıye gecen handan hn. tam adresını bılen varmı acaba.Yazarmısınız. E 5 guzelyalı yonunden nasıl gıdılır kolay bulunur mu acaba hıc gıtmeyen bırı olarak soruyorum.

Teşekkurler

Arkadaslar merhaba
Handan hanimin telini ve adresini banada ozelden mesajdan atabilirmisiniz lutfen cok acil ihtiyacim var kimse cevap vermiyor siz memnun kalmissiniz yardimci olursaniz cok sevinirim(tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…