İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

PHILLY MERHABA bahsettiğin zeynep hanım ortaklar cad. güzellik salonu olan kişimi acaba ... ?

doruk güzelliğe gülten hanıma 1 yıl gittim yümü hep mahvetti para için yapmayacağı şey yok üstelik çokta pahalı

Handan hnm kuckyalida .telini ozelden atiyorum.

merhaba bende lazer magduruyum yuzum berbat bı haldeydı anadolu yakasında 1 sene ıgnelıye gıttım çok çok azalmıstı bır sendırde çıkmıyordu sımdı 4 aylık hamıleyım ve yuzumdekı kısa tuyler uzadı ıgnelıyede gıdemıyorum ama eskısı gıbı erkek gıbı kalın tuyler çıkmadı ınce ıınce çıktı banada yardımcı olurmusun suanda hamıleyım gıdemıcem ama nasıpse dogurunca gıtmek ıstıyorum acaba bu yuzdekı tuylerden omur boyu kurtulan varmı çok psıklojm bozuldu artık dısarı bıle çıkmak ıstemıyorum banada handan hanımın adresını ve telefon numarasını atabılırmısın lutfen yardımcı olurmusun lutfen

merhaba arkadaslar,mecdiyeköyde zeynep hanıma yüz bölgesi için iğneli epilasyona gitmeyi düsünüyorum telefonla görstum saatını 90tl ye yaptıgını soyledı fiyat gayet normalde daha öncden orada yaptıran var mı iz kalıyo mu ve en önemlisi kiminde tekrar cıkıyo diye duydum oysaki iğneli epilasyonda bi daha cıkmaması gerek dimi ?? yardımlarınızı beklıyorum..

ben zeynep hanıma gidiyorum yüz bölgesi için.5 seans gittim hiç iz kalmadı ve baya azaldılar şuan.çok memnunum ben.

Merhabalar. Bende cene ve bıyık bolgesındekı sıyah ve beyaz tuyler ıcın ıyı bır yer arıyorum. Anadolu yakasındaki küçükyalı dakı handan hanım ve birde kadıköy moda da bır yerden bahsedılmısdı sanırım. Bunların telefonu ve adreslerını bılen bırılerı bana msj atabılır mı acaba.

veya pendık kartal tarafında denenmiş tavsıye edılecılcek yerlerde olabılır.

teşekkürler

Bence 90 tl pahalı, ben saatini yüz için 75 tl ye yaptırıyorum ,üstelik eli de çok hızlı ,kadıköy modada ,oda zeynep hn ,tavsiye ederim

Merhabalar bende ıgnelı epılasyona baslamayı dusunuyorum. Sizin bu bahsettıgınız fıyatlar tum yuz bolgesı ıcınmı acaba. Kas arası yanaklar bıyık gıbı

Yoksa sadece bıyık ve cene bolgesı ıcınmı. Genelde ıgnelı epılasyonda dakıkası 1 tl den bahsedılmıs gıbı. merak dan soruyorum bır acemı olarak. Tabııkı ıslem genıslıgıne gore degısır sanırım ucret.

Teşekkurler

Tamam canım sözüm söz mesajınıda aldım arıyacağım tekraradan teşekkür ederim

handan hanımın adres ve tel bilgilerini bana da yollar mısınız lütfen bir de dakikası kaç liraya yapıyor?bir de dakikası 1 liraya temiz ve doğru yapan yerler yok mu ya memlektimde vardı hem 1 lira hem de işin uzmanı yapıyordu maalesef burda öğrenci oldğmdan istanbulda bi yer bulmak zorundayım lütfen yardıcı olun Allah rızası için

ben cemile hanıma gidiyorum dk 1 lira daha önceleri iki arkadaşım gidip memnun kalmışlardı fakat ben yeni başladım kollarımı ve göbeğimi aldırıyorum memnunum şimdilik ama tüylerim bitince daha memnunolucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…