İstanbul'da Fal - Falcılar

Marly Elmira ve Selma Toprak farklı yorumlar mı yaptı? Zamanlar mı farklı, sonuç yada süreç ile ilgili söyledikleri mi farklı? Biraz bilgi verir misin lütfen?

yorumlarda farklıydı
sonuç çok farklı çıktı ikisinde
elmira daha detaylı baktı ve isabetliydi.
Selma hanım daha yüzeysel ve daha geç bir tarih verdi.
hangisi çıkar inan bende bilmiyorum.
sadece elmira nın isabetli bakışı ve Kyreniata nın falından etkilendiğim için elmira yı bekliyorum.

sizin nasıldı ? ikisi arasında hangisi daha iyiydi

Hayatım, Elmira bana ilk baktığında maximum 15 gün içinde bir şeyin olacağını söylemişti, 15 gün geçti olmadı bu dediği olay ve bu olayla ilgili ikinci defa baktığında +15 gün daha verdi, bu artı 15 günün yarın 6. günü de doluyor kalıyor 1 haftası, başka bir şey için bir soru sormuştum ortalama geçecek demişti ama o konu iptal oldu yani iyi yada ortalama geçecek bir durum ortadan kalktı. ilk baktığında 1-1.5 ay içinde olacak dediği konuya ikinci baktığında 2- 2.5 ay dedi. Zamanlar gecikebilir tabi de ne kadar esnek olmalı bu zaman gecikmesi düşüncemiz bilemiyorum. Selma Toprak'ın söylediği 1 şeyi yaşadım, diğerleri için zaman var yaşayıp göreceğiz. Sonuç ile ilgili ikisinin yorumları örtüşüyor, ya sonucu ikisi de bilememiş olacak yada ikisi de bilmiş olacak göreceğiz.

Sizin durumunuz benimkinden farklı sanırım, sonuçları farklı Elmira ve Selma Toprak'ın sizin falınızda sanırım

evet canım ikisinde sonuç farklı çıktı

evet canım ikisinde sonuç farklı çıktı

şunuda eklemek isterim fal bu sonuçta çıkıp çıkmama ihtimali var.

bazı insanların 6.hisselerine güveniyoruz o kadar.
iyi bakan falcı olursa inanıyorum tabiki
yoksa burda işim olmazdı

Dilerim benim de Elmira'nın yorumu tam olarak çıkmaz :) Barışıp ayrılacaksınız dedi çünkü.

Bir de ben ankara'da Eylül diye bir falcıya baktırıdm. O da fena biliyordu. ve Elmira ile aynı tarihleri verdi. Eylül 64 gün içinde barışacaksınız dedi, Elmira 2 ay.

Sen kimin soylediginin gerceklesecegini hissediyorsun? Dun sana soylemek istedigim sey buydu. Boyle birseyin olucagini tahmin etmistim, kimsenin bos yere uzulmesini istemem. Burda gelip ukalalik yaptigimda dusunulmesin.. sadece kimsenin kafasinin bos yere karismasini istemem, cunku kendimde zamaninda yasadim ve uzuldum bos yere.

Baskalarinin olumsuz soyleyecegi seylerden etkilenme. Kendini koru ve bloke et.

sağol ya canım benim.Elmira demişti kesinlikle olumsuz düşünme ileri atarsın diye uyardı beni.

tavsiyelerin için çok tşk.ler..

Ayyy miniğim sen çok komik bir kadınsın :) Seninle acil bir şekilde tanışmam lazım Sana inanamıyorum yaaaaa
tanışalım tabe ki
benim angusun bana tek artısı cici cici bayanlar tanıdım sayesine
bu cezmi hangi cezmi bi tarif edermisin aylardır aradık durduk öldüğünü söylediler acep ölmedimiki tarif edersen anlarım

handiş bişeyide bilme yahu

bana da ilk baktığında bir konuda süre vermıştı geçen hafta telefonda görüştük hatırlamıyordu tabı falda söylediği süreyi bende teyıt için tekrar sordum daha az zaman verdı..yani ilk fal ve telefon görüşmesi arasındakı süreyi düştü..ki falcılar aynı olayı her gun sorsan daha ileri zaman verırlerya elmıra yapmadı..

Son düzenleme:

beni çok iyi hatırlıyor elmira,tabi neler söylediğini ayrıntıları yani hatırlaması imkansız. kaç bin cümle kurmuştur.
Neyse istikrarlı bi şekilde aynı tarihi verdi. ve küsüratlı bi tarih vermşti bana.
Neyseeeeeeeeee işin özü zamana çok takıla 3 gün önce 5 sonra oynayabilir demişti

canım benı de hatırlıyor evıme geldiğin için hatırlıyorum yoksa unutabiliyorum dedi..dedıklerını hatırlıyor söyledi de yıne ama birkaç soru sorunca kart çekti araya zamanı sıkıştırdım..yoksa verdiği zamanı hatırlamıyor tabı o kadar zaman verınce birsürü şey söyledi :))

sende ben gibi hanım hanımcıksın ondan mı hatırlıyo aceba (su katılmamış çatlağım)
bana tek hatırladıgım birbirinizi deli gibi sevdiğiniz didi.
aslında bende bi onu hatırlıyorum. keşkem unutabilsemde

ben artık yorumlara salça olcam,yorum yapcam,çıkan çıkmayan diyene haber vericem. ama artık yeni falcı yukkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…