İstanbul'da Fal - Falcılar

şöyle diyim elmira,mercan,emine,adını yazmadıgım daha birçok falcılar eğer başkasına aşık adam ıcın aaa senı hala sevıyor,dönecek sana evleneceksiniz diyorsa,ki bunu 1 yıl sonra öğreniyoruz adam da başkasıyla evlenıyor diyelim bu insanlar anca ümit tohumu atıyor derim ben...

siz güvenin,gidin tabii herkesin görüşü kendine...
mercana baktırmadım,ama mercanın evlenmıyceksın ayrılcaksın dedıgı kısıyle evlenen bırını tanıyorum
herhalde yeterlidir....
yasadıklarını dinlemekte sıkıntı yok çünkü onlar zaten bildiğin şeyler

çıkmasın zaten mercanın söyledikleri mümkünsee

Ben yasadiklarimi bir bir siralamak istemiyorum tekrar, ama bana o kadar detay verildi ki. Boyle olduktan sonra soyle olucak dendi ve ben o sekilde yasadim. Bilinc altimda da hic yatmiyordu, bana kalsa daha farkli olmasini isterdim, biraz saha sabretmem gerekti, ama daha da iyi oldu diye dusunuyorum.

Falci olumsuz soyler inanmayiz yasamak istemeyiz, olumlu soyler fazla pebme bi tablo cizdi diye yine inanmayiz.. eee neye inanacagiz? Elimizde iki secenek var ve bence biraz zamana birakip yasadiktan sonra anlayacagiz kimin dogru falci olduguna. Benim sansima soylenenler ard arda ciktigindan erken gelisti olaylar.. ama bu bi baskasina daha uzun surebilir..

emine ideal falcındı senin yanlıs hatırlamıyorsam yanılmısmı:S

Yok bende yanılmadı,dediklerini yaşıyorum şu an için dediklerini de yasarmıyım bilemiyorum ama beklemekten sıkıldım o kesın....

Bende yanılmadı emine ama yanıldığı başkaları var...

Ya kimi insana fal bakılmıyo benim bi arkım var oda öle kıza kimse bakamıo acaba inanmadıgı içinmi

Yok bende yanılmadı,dediklerini yaşıyorum şu an için dediklerini de yasarmıyım bilemiyorum ama beklemekten sıkıldım o kesın....

Bende yanılmadı emine ama yanıldığı başkaları var...

Canim, beklemek zor ve zahmetli bi surec farkindayim.. ama biraz sabir. Icini ferah tut ve olacaklarin olmasini bekleme, devam et hayatina.. burda birisi beni uyarmisti zor gunlerimde. Fazla odaklanma, odaklandiginda devamli gecikiyor diye.. gez, toz eglen.. kendine baska ugraslar bul, inan bana ancak bu sekilde hersey yoluna giriyor.

cevabın için thanks canım.

kızlar selma topragın numarasını bana atabilir misiniz birde ne kadara bakıyor... merak ettim dogrusu

bence her ikisi de mümkün...bilinçaltını okuyarak yorum yapan var,ama 'yetenekleri' nedeniyle geleceği söyleyen de var.

örnek vermek istiyorum.bundan 6-7 evelsi...çok sevdiğim...hatta şu an abla dediğim...kendimi kötü hissettiğimde hala ilk ona başvurduğum bir falcı ile tanışmıştım.o zamanlar fal ile uzaktan ve yakından pek ilgim yok idi:)....neyse,bana ne tarz bir işte çalışacağımı,kimler ile tanışacağımı ve neler yaşayacağımı anlatmıştı.hadiii beee..dediğimi çok net hatırlıyorum.1 yıl sonra..dediği işe girdim.söylediği gibi o kişiler ile tanıştım..herşey aynen söylediği gibi oldu.bu olayları sallaması mümkün değildi.peki,şimdi bu kadına ne denir.iyi falcı denir,değil mi?zaman içersinde,bana gelecek için söylediklerinin çoğu çıktı,ama bazen de önem verdiğim konularda da yanıldı ve tam tersi çıktı.buyrun!!

burada geçen falcıların bir çoğu bilinçaltı okuma konusunda çok iyiler,ama geleceği bilme ile ilgili sadece bir kaç kişi başarılı.benim tecrübelerim bunlar tabii...

özetle...hayatınızı fallara göre yaşamadığınız takdirde,ok.ama fal'a bağlı kalarak adım atmak,işte bu hayatı zorlaştırıyor ve çoook mutsuz ediyor.bunu ben bir dönem yaptım ve çooook mutsuzdum!!

herkese sevgiler:)

falı baktır,unut ve yaşamına devam et :)
olursa ne ala,olmazsa canımız sağolsun :82:

[
Etoile bu falci ablanin kim oldugunu ogrenmemiz mumkunmu?

QUOTE=etoile;18993160]bence her ikisi de mümkün...bilinçaltını okuyarak yorum yapan var,ama 'yeten

ekleri' nedeniyle geleceği söyleyen de var.

örnek vermek istiyorum.bundan 6-7 evelsi...çok sevdiğim...hatta şu an abla dediğim...kendimi kötü hissettiğimde hala ilk ona başvurduğum bir falcı ile tanışmıştım.o zamanlar fal ile uzaktan ve yakından pek ilgim yok idi:)....neyse,bana ne tarz bir işte çalışacağımı,kimler ile tanışacağımı ve neler yaşayacağımı anlatmıştı.hadiii beee..dediğimi çok net hatırlıyorum.1 yıl sonra..dediği işe girdim.söylediği gibi o kişiler ile tanıştım..herşey aynen söylediği gibi oldu.bu olayları sallaması mümkün değildi.peki,şimdi bu kadına ne denir.iyi falcı denir,değil mi?zaman içersinde,bana gelecek için söylediklerinin çoğu çıktı,ama bazen de önem verdiğim konularda da yanıldı ve tam tersi çıktı.buyrun!!

burada geçen falcıların bir çoğu bilinçaltı okuma konusunda çok iyiler,ama geleceği bilme ile ilgili sadece bir kaç kişi başarılı.benim tecrübelerim bunlar tabii...

özetle...hayatınızı fallara göre yaşamadığınız takdirde,ok.ama fal'a bağlı kalarak adım atmak,işte bu hayatı zorlaştırıyor ve çoook mutsuz ediyor.bunu ben bir dönem yaptım ve çooook mutsuzdum!!

herkese sevgiler:)[/QUOTE]

artık fal ve falcılardan medet ummuyorum, beklenti içerisine girmeyeceğim, hayatı akışına bıraktım herşey oluruna varır,kaderin önüne geçemeyeceğime göre yaşayıp görmek istiyorum zati şu son olaylardan sonra biri hariç tüm falcılara empati besliyorum,pis umut tacirleri hiç birinize ihtiyacım yok artıkkkkkkk
BAKTIRMAYACAĞIM,BAKTIRMAYACAĞIM,BAKTIRMAYACAĞIMMMMM

al benden de o kadar işte....

son kararın mı

merhaba,

aranıza yeni katıldım. katılma sebebim de bu başlık oldu açıkçası, tırım tırım falcı aradığım bir dönem burada Gül'ü önerdiklerini gördüm ve derhal gittim. Çıktığımda elim ayağım titiriyodu çünkü kafamda tek bi soruyla gitmiştim ve sadece ona cevap verdi diyebilirim çok memnun kaldım. burdan Gül'ü öneren arkadaşlara çoook teşekkür ediyorum nasıl makbule geçti anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…