İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar tatile mi çıktınız? nerelerdesiniz? son mesajın tarih-saatine bakınca hayalkırıklığına uğradım valla.
tamam varsın çıkmasın fallar, eğlence demedik mi zaten :)
hem çıkanlar da olmuş. Alevko, anlatsana biraz bize neler oluyor, var mı gelişmeler :KK66:

güzelim eğlence iyi tamamda 15TL den dünyanın parası gidiyor birde boşuna umutlanıyoruz iyi bir falcı bulana kadar gitmiyorum ben boykot ettim kötükedihüso
dün kadınlar kahvesinin önünden geçiyordum kadıköydeki baktım barış var baktırmadan çıktım niye çünkü barış daha önce bakmıştı ama hiçbiri çıkmamış hemde boşuna ümitle beklemiştim eskiden olsa yinede baktırırdım ama paraya yazık hem bilemicek hem para alacak yok öyle şey :eek:klava:

kızlar banada dilek in olumlu dediği bir olayın tam tersi bir duyum aldım. ama şu neslhna giden olursa yorum yapsın merak uyandırdı bende bir o eksik kalmıştı :)) onu da deneyeyim

Arkadaşlar hemen forumumuz altında yer alan medyumun birinin şarlatanlık içeren 7 günde büyüymüş yok bağlamaymış reklamının yer aldığı reklamın kadınlar kulubune hiç yakışmadığını, kimsenin böyle şeylere yönelip hem öbür dünyasını hem bu dünyasını karartmamasını diliyor bunun bir an önce kaldırılması gerektiğini düşünüyorum aynı fikirde misiniz?

biraz önce canım sıkılıp şu yeri değişen serkana gideyim dedim ama aradık 4ten sonra ayrılıyormuş tabi gidemedim
gelişme yok canım ya dün leventin süresi başladı bakalım bekliyorum
bu arada biraz önce kardeşimle konustum 2 gün öncesinde hiçbir falcının dediği çıkmıyor burcu da levent de uydurdu diyen kardeşim biraz önce abla burcunun üstüne falcı tanımıyorum bugün bir dediği daha çıktı ama levent tam uydurma dedi
ben aynısını diyemem çünkü her ikisi de bana kelimesi kelimesini aynısını söylediler aynı kişileri tariflediler aynı kişilikleri yorumladılar birisi tırtsa diğeri de tırtolumunekankayizsmile

bu arada izmitte de iyi bir falcı duydum ama denemedim daha hem bu başlığa uymayacağı için açıklama yapmıyorum

arkadaşlar hemen forumumuz altında yer alan medyumun birinin şarlatanlık içeren 7 günde büyüymüş yok bağlamaymış reklamının yer aldığı reklamın kadınlar kulubune hiç yakışmadığını, kimsenin böyle şeylere yönelip hem öbür dünyasını hem bu dünyasını karartmamasını diliyor bunun bir an önce kaldırılması gerektiğini düşünüyorum aynı fikirde misiniz?

kesinlikle katılıyorum size...

biraz önce canım sıkılıp şu yeri değişen serkana gideyim dedim ama aradık 4ten sonra ayrılıyormuş tabi gidemedim
gelişme yok canım ya dün leventin süresi başladı bakalım bekliyorum
bu arada biraz önce kardeşimle konustum 2 gün öncesinde hiçbir falcının dediği çıkmıyor burcu da levent de uydurdu diyen kardeşim biraz önce abla burcunun üstüne falcı tanımıyorum bugün bir dediği daha çıktı ama levent tam uydurma dedi
ben aynısını diyemem çünkü her ikisi de bana kelimesi kelimesini aynısını söylediler aynı kişileri tariflediler aynı kişilikleri yorumladılar birisi tırtsa diğeri de tırtolumunekankayizsmile

nEYSE UZUN ZAMANDIR BİR FALCININ DEDİĞİ ÇIKTI ŞEKLİNDE BİR HABER ALMAMIŞTIK :)

evet ben de de çıkmıyor artık sanırım kaldırdılar. Ama yazıyı yazdığım zaman vardı. internet bunlarla dolu, özellikle fal baktırmayı sevenler böylelerinden uzak durmalı.
ben bu aralar kendimi tuttum bi aydır fal baktırmıyorum ama yakında baktırıp burda deneyimlerimi paylaşıcam

alevko sen hem leventten hem burcudan memnun olduğundan bahsetmiştin.şimdi fikrin değişmiş görünüyor.yanılıyor muyum yoksa?

kızlar ya bakırköyde purple cafe de, gül diye biri bakıomuş. bileniniz var mı? kuzenim gitmiş, geçmişle ilgili isim falan söledi bildi dio. geleceği de bekliorum dio ama memnunmuş. sizden bilen giden var mı?

nasıl yani? Burcunun bazı söyledikleri çıkmıştı da şimdi de küçük bir şey de mi çıktı yoksa sadece bu ufak şey mi çıktı? bilmiyorumkismile
Peki çıkan şey ayrıntı bilinemeyecek türden bir şey mi?

X