İstanbul'da Fal - Falcılar

cukalvator 10.05.2010 60.sayfada yazdığın
[B]hayatımdaki en ii falı izmirde baktırdım yazmıştım öncedende buraya[/B]
Kime ve Nerde baktırdığını yazarmısın özelden yazamıyorum
sağol

dejavu cafede Duygu hanıma baktıran var mı? fincana bakmıyor muş falan, neye bakıyor tabi bilmiyorum..Duyguya baktırıp memnun kalan oldumu hiç?..

dejavu cafede Duygu hanıma baktıran var mı? fincana bakmıyor muş falan, neye bakıyor tabi bilmiyorum..Duyguya baktırıp memnun kalan oldumu hiç?..

Dejavu cafedeki Duygu'ya giden tanıdıklarım hiç memnun değil. İsim fln biliyormuş ama
söylediği her şey külliyen palavra. Memnun kalan olmamış ki hiç ondan.
Boşuna para verme bence.

bende merak ettim bakırköyde ki kişiyi adres ve ne kadara bakıyor acaba.wistonlight.

Bakırköy meydana yakın sea cafe mi sea garden cafe mi ne bir kebabçının yanında cafe burası.(yer altından girişi var, kapısında balıklar neyin var böyle) Annemle geçen cumartesi gitmiştik, izinliymiş fala bakan kadın geri döndük ordan yeri biliyorum.Kahve falı bakıyormuş, 15 lira almışlar.Annem memnun kalmış ,arkadaşı da.Ben pazartesi gideceğim. (14:00 'dan sonra akşam 8 ye kadar orda duruyormuş.) İsterseniz bir gideyim, detaylıca yazarım pazartesi akşamına, boşuna yönlendirmiş gibi olmayayım şimdiden.
Telefonu falan yok bende, ama pazartesi onu da alırım bir aksilik çıkmazsa.

selam fıstıklar..bir süredir yazmıyorum size özellikle yazmadım.. bir arkadasımla falcılardan bahsederken şu rüyanız hayrolsun teyzeden konu acıldı:)) (cadı cafesi emine akkaya) oda duymus adını bende forumda bahsedıdıgını soyledım ama fıyatından emın olamadım ben daha once aradıgımda bılgı ıcın tarot :50 tl denmıstı bana ama burdan bır arkadas aradıgında tarot :200 denmıs. arkadasım cok merak ettı aradı tarot 50 tl dedıler. gıtmeye karar verdı bende onunla gıttım. ben baktırmadım arkadasım baktırdı. soyle anlatıyım cafeye gırdıgınızde ıcınıze bır agırlık çöküyor bide diğer cafeler gibi degil yani sanki kadın evini bu iş için kullanıyor gibi bide pek temize degil. midem bulandı bir ara. neyse arkadasım baktırdı 20-25 dk kadar baktı .yanımda bakmadı ama ıcerı alıyor ayrı bır odaya. arkadasım cıktıgında baya bır saskındı baya baya bırseyler bılmış yanı soyledıklerınde su an ıcın ve gecmısle ılgılı hıc salladıgı olmamıs tam ısabet olmus. gelecek için beklemeye gecmıstı arkadasım. bız bu kadına 5 gun once falan gıttık. o tarıhte ona 5 gun sonra yasayacaksın dedıgı bır olayı arkadasım bugun yasamıs ve benı aradı..(bende hemen sıze soylıyım dedım :)) ben cok sasırdım cunku o kadından oyle bır performans beklemıyordum acıkcası. ama kafam karıstı daha once gıden var mı bu emıne akkayaya.. bır kac kısı gıtmıstı sanırım forumdan. soyledıklerı cıkıyor mu yanı gercekten bılıyor mu bu ısı. bende baktırmak ıstedım ama bır fala 50 tl vermek zor geldı acıkcası :)) cevaplarınızı beklıyorum kızlar..:emir_bebek:

ben yaklaşık 1,5 sene evvel gitmiştim emineye,mantıklı şeyler söylüyor ama zaman geçince çıkmadığını görüyosun,bide kanallarda falan çıkmış zamanında,bunu kullanıyor, bende 35 tl verdim ta o zamanlar bence gitme değmez parana yazık.

kimi sorsam ya iyi değil, değmez parana yazık, adresi bilinmez..şöyle etkileyecek iyi bir falcı yok mu acaba? gerçi seni etkiliyorlar ama dedikleri çıkmıyor..zade cafede ki armağanın söylediklerinden çok etkilenmiştim ama henüz dedikleri çıkmadı, ya da salladı çıkmayacak bilemiyorum..yok mu gerçekten çok iyi bir falcı? offff.......

kimi sorsam ya iyi değil, değmez parana yazık, adresi bilinmez..şöyle etkileyecek iyi bir falcı yok mu acaba? gerçi seni etkiliyorlar ama dedikleri çıkmıyor..zade cafede ki armağanın söylediklerinden çok etkilenmiştim ama henüz dedikleri çıkmadı, ya da salladı çıkmayacak bilemiyorum..yok mu gerçekten çok iyi bir falcı? offff.......

Ben monami cafedeki Sedat'a gitmiştim mesela. Ben ve başka biri daha beğenmişti ama bazıları hiç beğenmedik dedi.
Biri beğeniyor diğeri kötülüyor. Ortak paydada buluşmadı kimse şu ana dek.
Kendin karar vericeksin artık. Şansa kalmış.

kızlar ya, ben bikaç haftaya ist e gelcem ve bikaç günlüğüne sadece. taksimde bi fal baktırırım ama karar veremedim ya. bikaç bişi de olsa dedikleri çıkan kimi tavsiye edersiniz? burdan takip ettiğim kadarıyla kadınlar kahvesindeki dilek e ii diyen vardı ama kafam karıştı. biliyorum çok iyisi yok da bi kişiye gidebilirim zaten kime gitsem bi tavsiyesi olan var mı??

bakırköydeki neslihana bnde baktırmıştım.onunda gözler bi acaip=)
iyiydi falı beğenmiştim,denemeye değer en azından..

bakırköydeki neslihana bnde baktırmıştım.onunda gözler bi acaip=)
iyiydi falı beğenmiştim,denemeye değer en azından..

neslihan hanım şu an hangi cafede biliyormusun peki?. neye bakıyor tarot mu, kahvemi ?gözleri acayip derken nasıl ki?. delikafadulden

neslihan hanım şu an hangi cafede biliyormusun peki?. neye bakıyor tarot mu, kahvemi ?gözleri acayip derken nasıl ki?. delikafadulden

sea garden cafe sanırım.yarın gideceğini söyleyen bir arkadaş vardı topicte. ben adresi netten buldum ama aynı yerden mi bahsediyoruz bilmiyorum. bende erak ettim neslihanı baktırıpta kötü diyen çıkmadı deneyelim bir o kalmıştı kaydirigubbakcemile3

selam arkadaslar falcilarda fallarda hepsi koca bir yalan.
bugün tarot baktirdim gene.kiz gecmisi ve simdiyi bilio.ama sordugum sorulara sacma sapan cevaplar verioki ben sordugum sorularin cevaplarini zaten biliodum.haha.bilerek sordumki bakiyim nasil iyimi atiomu cart curt örenmek icin gecen sefer beni sinir etmisti cünkü....ama baya bi salladi.bide benim sordugum soruyla ilgili olan insanlari hep bir birine karistirdi.kisacasi sicti batirdikaydirigubbakcemile3

tamam bazilarina allah tarafindan verilen yetenek var bazilarinda hislerle ilgili bu is..bazilari ise cinlerle felan....gercekten güzel fal bakanlar war.ama onlari bulmak cok zor.öyle kafelerdede bulunabilceklerini sanmiorum ben acikcasi.

kızlar sea garden cafeyi aradım.neslihan sadece salı günü oradaymış. 14:00 ten sonra geliyormuş. gitmek isteyen varsa bilgisi olsun

kızlar tatile mi çıktınız? nerelerdesiniz? son mesajın tarih-saatine bakınca hayalkırıklığına uğradım valla.
tamam varsın çıkmasın fallar, eğlence demedik mi zaten :)
hem çıkanlar da olmuş. Alevko, anlatsana biraz bize neler oluyor, var mı gelişmeler :KK66:

X