İstanbul'da Fal - Falcılar

ben bugün armağana gittim zadedeki.çok tatlı bir bayan ama söylediği şeyler beni mutlu etmedi bakalım.istediğim kişiyle olmaz başka biri olacak dedi.kısmet.

ben bugün armağana gittim zadedeki.çok tatlı bir bayan ama söylediği şeyler beni mutlu etmedi bakalım.istediğim kişiyle olmaz başka biri olacak dedi.kısmet.

moralini bozma canım forumda armağanla ilgili dedikleri çıkmadı diyenler de var...umarım herşey gönlünce olur...

Bende armağana gitmişitim, sana geçmişini anlatmak istemiyorum onu zaten biliyorsun geçmişin seninle kalsın deyip, gelecekle ilgili o kadar çok şey söyledi ki, henüz çıkan olmadı tabi. boshayallersmile Ama o kadar detaylı açıklamalarda bulundu ki, genelde hep yüzeysel baktıkları için tuhafıma gitmişti.. çıkacak mı bakalım :uhm:

Ocak ayında Armağan'a gitmiştim. Dediği hiçbirşey çıkmadı. Üzülmene gerek yok.

arkadaşlar dedikleri çıktı diyebileceğimiz bir falcı bulamayacağız sanırım CADIARZU şu forumda kaç kişiyiz hala bulamadık.en iyisi kendi hislerimize güvenmek belkide.

arkadaşlar dedikleri çıktı diyebileceğimiz bir falcı bulamayacağız sanırım CADIARZU şu forumda kaç kişiyiz hala bulamadık.en iyisi kendi hislerimize güvenmek belkide.

Birkaç tane iyi olduğu düşünülen, söylenen falcı var ama kimse ilk açılışı yapmak istemiyor. O yüzden böyle beklemedeyiz.

birde ben öğüt verir tarzda konuşan falcıları sevmiyorum.ne görüp hissediyorlarsa onu söylemelerini bekliyorum.iyisiyle kötüsüyle.bu bağlamda armağan burcu ve biriz aynı yapıdalar.bu bana sezgilerden ziyade hayat felsefelerini yansıtmaları gibi geliyor.yani göremeyip bazı şeyleri yönlendirme yapıyorlar gibi.
chloes armağanın falını çıkmadı dışında nasıl yorumlarsın?mesela bakarken hayatın hakında doğru saptamalarda bulundu mu?hiç çıktı diyebileceğin birşey söyledi mi?

Onun söylediklerini yazmıştım. Şimdi önüme aldım yazdığım defteri.
Yeni birisiyle tanışma, yeni bir iş, kıgın olduğun birisiyle barışma, birileriyle görüşme v.s.... Hiçbiri olmadı.Yani çıkan hiçbirşey yok.
ılk başta durumunu tam olarak bilen hiçbir falcı yok. Onun söylediklerine ve sorduklarına verdiğin tepki ve cevaplarla senin o anki durumunu anlıyorlar. Ondan sonra önüne bir yol çiziyorlar. Ya tutar ya tutmaz.
Şok içinde dinlediğim hiçbir falcı olmadı. Hep onlara yolu ben gösterdim. Baktım yanlış yerde, param boşa gidecek. Ben de bu taraftan diye yol göstermeye çalıştım.

Ben yol göstermeden de şimdiki durumumu anlatan ve beni şaşkınlık içinde bırakanlar çok oldu ama maalesef gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı.
Armağana iki ay önce ben de gittim, gelecekle ilgili pek olabilecek şeyler söylemedi, söyledikleri de çıkmadı zaten henüz.
Geçen sene tasulaya fal baktırdığımda çok sinirlenmiştim. Çok kötü bir günümde rahatlamak için gitmiştim, söyledikleri o kadar anlamsız gelmişti ki hem parama hem vaktime üzülmüştüm. Olması imkansız şeylerdi, bir de bak göreceksin falan diyerek beni ikna etmeye çalışmasına çok sinirlenmiştim. Aylar sonra söylediği şeyi yaşadım. Şoktayım.

Ben yol göstermeden de şimdiki durumumu anlatan ve beni şaşkınlık içinde bırakanlar çok oldu ama maalesef gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı.
Armağana iki ay önce ben de gittim, gelecekle ilgili pek olabilecek şeyler söylemedi, söyledikleri de çıkmadı zaten henüz.
Geçen sene tasulaya fal baktırdığımda çok sinirlenmiştim. Çok kötü bir günümde rahatlamak için gitmiştim, söyledikleri o kadar anlamsız gelmişti ki hem parama hem vaktime üzülmüştüm. Olması imkansız şeylerdi, bir de bak göreceksin falan diyerek beni ikna etmeye çalışmasına çok sinirlenmiştim. Aylar sonra söylediği şeyi yaşadım. Şoktayım.

Tasula'nın söylediği sana imkansız gelen şey iyi bir şeydi galiba. En azından güzel bir olay yaşamış olmalısın.

bana armağanın dedikleri bir bir çıktı hatta imkansıslıklarımı sayesınde yendım olacak diye düşündüğüm için belkide düşünce gücüyle olmasını sağladım ama melekler kahvesınde falan baktırdıklarım resmen para kaybıydı.

Tasula'nın söylediği sana imkansız gelen şey iyi bir şeydi galiba. En azından güzel bir olay yaşamış olmalısın.

Evet iyi birşeydi :) Olur olmaz da hemen hatırlamadım tasulanın söylediklerini, çok sonra hatırladım.
Hatta fala o kadar inanmamışım ki kadının başka ne dediğini de hatırlamıyorum :KK43:

bakırköydeki neslihan hanıma bir arkadaş gidecekti haber yok mu hiç bilmem bakırköyü ama iyise giderim valla:sositososito zaten fala a:dance:ra verdim bu arlar

bakırköydeki neslihan hanıma bir arkadaş gidecekti haber yok mu hiç bilmem bakırköyü ama iyise giderim valla:sositososito zaten fala a:dance:ra verdim bu arlar

slm,

bugün taksime gitmeye üşendim Neslihan'a gittim. Tarot baktırdım. Erkek arkadaşımın iki yakın arkadaşının isminden eski erkek arkadaşımın ismine ve evimin nerdeyse adresine kadar. Aklımda yapmak istediğim planlara kadar saydı döktü. Birinden birşey bekliyorum, beklediğim kişinin yaşını ve durumu tam olarak söyledi. Bakalım gelecek ile ilgili söyledikleri çıkacak mı ki en önemlisi de o aslında. 3 haftalık sürem başladı. Bu arada söyledikleri çıkarsa yazarım.:uhm:

slm,

bugün taksime gitmeye üşendim Neslihan'a gittim. Tarot baktırdım. Erkek arkadaşımın iki yakın arkadaşının isminden eski erkek arkadaşımın ismine ve evimin nerdeyse adresine kadar. Aklımda yapmak istediğim planlara kadar saydı döktü. Birinden birşey bekliyorum, beklediğim kişinin yaşını ve durumu tam olarak söyledi. Bakalım gelecek ile ilgili söyledikleri çıkacak mı ki en önemlisi de o aslında. 3 haftalık sürem başladı. Bu arada söyledikleri çıkarsa yazarım.:uhm:

cafeyi aradım geçen gün bana neslihan ın sadece salı günü orada olduğunu söylediler, aynı neslihan dan mı bahsediyoruz acaba şaşırdım

X