İstanbul'da Fal - Falcılar

cok uyurum.yani anormal uyurum.birakin günde 24 saat uyiyim.ders calismak istiorum cok istiorum.calisamiorum.kafami toparlayamiorum.erkeklerle zaten iliski berbat.hic bisey disaridan görüldügü gibi degil.dua hep okuorum canim zaten aksatmadan.
ama evet büyüyü bende cokdüsündüm.niye olmasinki?belkide bu yüzden sIKItini yasiorum.veya aile icinde yasioruz.neden olmasin ki?ne yapmak gerekir?

Bu anlattigin belirtiler bire bir depresyon belirtileri. Depresyonda olan kisilerde feci sekilde halsizlik, uyku, hic birsey istememe, hayattan kopus gibi belirtiler olur. Okul'umu SIKINTI yapiyosun, istemedigin bi bolumdesin sanirim.. buyuk olasilikla kafanda bazi olaylari buyutmussun ve bunyen zayif dustugu icin kendini korumaya baslar ve buda feci sekilde uyku yapar. Sakin bu tur kisilerin yanina gidip iyice psikolojini bozma, hepsi para avcisi bunlarin...

Bu anlattigin belirtiler bire bir depresyon belirtileri. Depresyonda olan kisilerde feci sekilde halsizlik, uyku, hic birsey istememe, hayattan kopus gibi belirtiler olur. Okul'umu SIKINTI yapiyosun, istemedigin bi bolumdesin sanirim.. buyuk olasilikla kafanda bazi olaylari buyutmussun ve bunyen zayif dustugu icin kendini korumaya baslar ve buda feci sekilde uyku yapar. Sakin bu tur kisilerin yanina gidip iyice psikolojini bozma, hepsi para avcisi bunlarin...

vereliniortak

Evet honeycim aman uzak dur o işlerden. Sorunu biraz da kendinde ara.
Takılma büyüye fln. İradeni sağlam tut. Şükret.

ya benim annemlerin eskiden istanbulda tanidigi birkadin vardi.hoca degildi aslinda ama cinliydi iste.benim taa ozamanlar ilkokuldan arkadasimin annesinin kocasiyla arasi cok bozuktu cok kötüydü.dua okuyolardi düzelmiyodu felan.sonunda bu kadini bulmuslardi.bu kadin suyun icine yumurta kirip bakiodu söylüodu herseyi.kadina büyü yapildigi ortaya cikmisti.hatta bu kadina söylüyolardi demek.mezarliga götürmüs bunlari.mezarliga topragin icine resmen sopaya caputmu ne baglamislar.kac tane bulmuslar ondan.hatta kadin sonuncusunu bulamiyorum demis.bir tane daha vardi bulamadilar.su mu vermisti kadina ailesine icirsin diye.adam düzelmisti sonra. böyle fallarla olmuo malesef.gercekten isi bilen insanlara gidip soirmak lazim.ama tabiki karsiliginda senden medet ummayarak.gelipte senden yok 800ytlye bakarim bozarim demeyerek.

büyü gibi şeyleri kafana takma bence. hem sonra bu tür şüphelerin varsa, bol bol felak ve nas surelerini oku. çevrendeki kişilerede dikkat edersin, ellerinden bir şey yeme, evlerine gitme dikkat et bunlara. Bence büyüye inanma eğer inanırsan seni bulur ve tutar, hiç inanma ki tutmasın..Bol bol dua et :Saruboceq:

aynen elifcik yaa, ne ecemhatun ne taksimdekiler.. hepsine terapi amaçlı gitcen dinlicen unutcan, olmuo olmuo yanii

anamm ne olii bayanlar fal bitti hocaya mı geldi sıra:)
batu hakkında bir arkadaş yazmış bikaç sayfa öncesi kesinlikle katılıyorum hiçbişey tutmadı resmen fiyaskoydu benimkiside... arada bakıyorum yeni falcılar var mı diye ama sanki forumda bi sakinlik sezdimm yaz tatiline mi girdik:):teytey:

evet hoca olayi bitti tekrar fala dönebilirizkaydirigubbakcemile3
tryamourcum siteye baska isimle felan üye oldum ama akrabamiz icin.onun cepteli verdim felan.hala onaylanmamisti.bugün mail attim ilgililere.hala aktiflesmedifelan diye.geri yazmislar.üyelik bilgilerinizi kontrol ettik.zaten bi üyelöiginiz var cart curt diolar.sanirim ayni pcden üye oldum diyemi böyle oldu ya?bilmiorumki tühh..kizin sansida gitti:hulya:

anamm ne olii bayanlar fal bitti hocaya mı geldi sıra:)
batu hakkında bir arkadaş yazmış bikaç sayfa öncesi kesinlikle katılıyorum hiçbişey tutmadı resmen fiyaskoydu benimkiside... arada bakıyorum yeni falcılar var mı diye ama sanki forumda bi sakinlik sezdimm yaz tatiline mi girdik:):teytey:

falkolıkcım.. batu hakkında ben yazmıştım :hulya: ıgrenc otesı.. hatta kapının gırısıne de batu aramızda yazmıslar sempatiksalakcinni eminim ki sembolde bır tane duzgun fala bakan yooookkk :ecrin_bebek:

evet hoca olayi bitti tekrar fala dönebilirizkaydirigubbakcemile3
tryamourcum siteye baska isimle felan üye oldum ama akrabamiz icin.onun cepteli verdim felan.hala onaylanmamisti.bugün mail attim ilgililere.hala aktiflesmedifelan diye.geri yazmislar.üyelik bilgilerinizi kontrol ettik.zaten bi üyelöiginiz var cart curt diolar.sanirim ayni pcden üye oldum diyemi böyle oldu ya?bilmiorumki tühh..kizin sansida gitti:hulya:

kaydirigubbakcemile3 Ayyy yazık olmuş kızz. Demek ki ondan bana da onay gelmio aynı pcden üye oldum tekrar ben de. Amaaan salla onları yaauu. Hepsi palavra iştee..:nazar:

kaydirigubbakcemile3 ay ölücem simdi canim gülmekten.
bana verdikleri maile cevap verdim.benim arkadasim o felan diye anlattim gercekleri.
mail atmislar geri.diolarki sizinle bi kac üyemizin bagdastiginin düsüncesindeyiz.kendi üyeliginizi aktiflestiremiceksiniz ne yazikki.vay anasini bana kaldi suc.halbuki ben 2 teyzemi üye yaptim.sora annemi felan.bana kaldi suc.ben bi elifanayla konusmustum kaydirigubbakcemile3

dua etsinler en azindan.üye yaptim kac kisiyi.yoksa kim aricak bunlari paraylakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ay ölücem simdi canim gülmekten.
bana verdikleri maile cevap verdim.benim arkadasim o felan diye anlattim gercekleri.
mail atmislar geri.diolarki sizinle bi kac üyemizin bagdastiginin düsüncesindeyiz.kendi üyeliginizi aktiflestiremiceksiniz ne yazikki.vay anasini bana kaldi suc.halbuki ben 2 teyzemi üye yaptim.sora annemi felan.bana kaldi suc.ben bi elifanayla konusmustum kaydirigubbakcemile3

Sen aynı pcden 2 teyzeni birden mi üye yapmıştın? Yoksa onlar başka pcden mi girdiler olaya.?
Eğer 4 kişi de aynı pcdden girdiyse haklılar tabii..CADIARZU

Eee yanii daha ne istiosun aynı pcden kaç kişi faydalanmış.
Ben 1 kez yaptım 2.ye onay gelmedi hala.:sinifsinif:
Yardım bölümünden mail atarak mı ulaşıyoruz onlara?

meraba bayanlar ya leventi beğeniyorlar symbol caddede. giden var mı nasıl?? batuda yorumlarda çok övülmüş ama gelecek için tutmadıgını soyleyenlerde cok. son kararım levent? bılgısı olan yazsın

X