İstanbul'da Fal - Falcılar

ay böylede olunca şartlanmış gibi olacak ne bileyim kafam karıştı işte nomadic ve katrenin de başına aynı şeyler gelmişti onlar bana tavsiye etmişlerdi zaten ve onlar da aynen böyle yaşamışlar boshayallersmile

edirnede bir falcıdan bahsetmiştim ya her dediği çıkıyomuş diye.normalde avcılarda denizköşklerde oturuyormuş ama burda fal bakmıyormuş:KK43: arkadaşım anlattı zaten baya müşterisi varmış edirneye onun için giden..
bu arada mısırlı zeynep i netten araştırdım baya iyiymiş.bülent ersoy çok memnunmuş ondan.ama çok pahalıdır herhalde...

ay böylede olunca şartlanmış gibi olacak ne bileyim kafam karıştı işte nomadic ve katrenin de başına aynı şeyler gelmişti onlar bana tavsiye etmişlerdi zaten ve onlar da aynen böyle yaşamışlar boshayallersmile

canım hayırlısı olsun...İnşallah hepimiz için herşeyin ennnnnnnn güzeli olur:)

evet hayirlisi olsun.kim istemez asik oldugu kisiyle evlenmekkaydirigubbakcemile2
hakkimizda hayirlisi arkadaslar

Ben de başka mailden üyelik aldım ama onay maili gelmedi hala.
Sanırım başka bir bilgisayardan denemem gerekiyor.
Elifana en çok övüleni. Eğer tatilde gerçekleşecek dediği olay çıkarsa hemen yazıcam.

cok sevındım alevko;
ınsallah hepımızın hakkında en hayırlısı en guzelı olur
sana bunları soyleyen falcı kimdi? Bi daha gitsem mi ki acaba, dileğe gecen hafta gıttım cok da memnun kaldım ama bı boslukta gıbıyım, heran bısey olsun dıye beklıyorum aylar var daha sevdıgım ınsanın bana acılmasını beklıyorum
onerırmısın bırde senın gıttıgın kısıyı denesem mı

Ben de başka mailden üyelik aldım ama onay maili gelmedi hala.
Sanırım başka bir bilgisayardan denemem gerekiyor.
Elifana en çok övüleni. Eğer tatilde gerçekleşecek dediği olay çıkarsa hemen yazıcam.

aynen bende yaptim canim..hatta diger üyeligi annem adina yaptim baska bilgisayardan.oda denemek istedi.cep numarasini verdim ama hala onay gelmedi mesela.
ben kendi bilgisayarimdan denedim baska isimle.banada hala onay gelmedi.acaba cep numarasi ´verdigimiz icinmi bu kadar uzun sürüyo?CADIARZU

aynen bende yaptim canim..hatta diger üyeligi annem adina yaptim baska bilgisayardan.oda denemek istedi.cep numarasini verdim ama hala onay gelmedi mesela.
ben kendi bilgisayarimdan denedim baska isimle.banada hala onay gelmedi.acaba cep numarasi ´verdigimiz icinmi bu kadar uzun sürüyo?CADIARZU

Hmm başka bilgisayardan yapınca da mı olmuyor..
Yok benim ilk yapışımda hemen gelmişti onay. Cep telimi vermiştim.
Onla alakalı değildir. Ben de anlamadım niye böyle olduğunu.CADIARZU

evet canim.annemin bilgisayadan girdim üye oldum.aktiflestirmem icin mail hala gelmedi anneme.bende anlamadim neden böyle oldugunu fisfisfis

TRYAMAOUR rica etsem bana acil nilüfer hanımın numarasını verırmısın bende otarafta otuyorum bulmam acısından kolay olucagını dusunuyorum.siteye yenı uyeyım yardımcı olursan sevınırım.

Evet canım var. Dur atıyorum şimdi sana.

ya tryamaour bana acil lütfen nıluferın numarasını verırmısın beklıyorum

YA CANIM GÖREMIYORUM BEN SITENIN YENI UYESIYIM NERDEN BAKCAM ATTIM DEMISSINDE BUGUN GITCEM NOLUR YA VALLA YARINDA YORUMLARINI YAZARIM BURAYA:)CVP BEKLIYORUM CANIM.yerimseniben

Ya elmakurdumusun ve trymaous kızlar cok saolun numarayı aldım nılferın sımdı okudum msjlarınızı foruma alısmaya calısıyorum :) bırazdan arıycam nılÜferı aksamda gıdıcem haha:)

Yarım saat önce yeni bir üyelik çin başvurdum ama hala onay mesajı gelmedi. Yarın da Elifana'yı denemek istiyorum yada sonra.
Bu Arielle tam aklıma yatmadı ya. Habire tüyoları bizden istiyor. Etrafımda üç erkek varmış. Maşallah bana ama ben kimseyi göremiyorum.

bende Arielle ile görüştüm.. Memnun kalmadım açıkçası... Yani tarih vermiyormuş. Verirse beklenti oluşurmuş....vs... Tutmadım yani..

X