İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaslar elifanayla görüstüm...süper bir insan.sesi bana resmen enerji verdi..su siralar biraz sorunum oldugu icin telefonu aglayarak actim zaten oda sok oldu:çok üzgünüm:
ama dediklerinin hepsi dogru.herseyi bildi.beni söyledigim kisileri aile ile ilgili sikintilari herseyi bildi ve ne yapmam gerektiginide söyledi...elifanasüper bir insan.hatta konusurken bile bana enerji verdi sanki.aglayan kiz bi anda gülmeye basladi...eski sevgilimi neden kendimiüzdügümü acikcasi herseyi bildi arkadaslöar cok memnun kaldim.son sorumda zaman doldugu icin telefon kapandi.geride arayamiyorum kredi kartim yok kredi karti gerekio sanirim...bu iyi olmadi:gitme:

kizlar hatta bi cocuk var ismini felan verdim acaba benden hoslaniymu diye.ama cok capkin tamammi?
elifana demezmi bide kizimbu cocuk uzun iliskiye sicak bakmiyo istemiyo öyle bisey.dedimki suanda sevgilisi varmi?elifana dediki oo bir degil bir sürü haha capkin ya ondan...uzak dur kizim bundan sana hayir yok dedi haha dogruda dedi yanizemuszemus

kizlar hatta dediki elifana kalemkagit masa sandalyetabure gibi seyler var.nerdesin?dedim odamdayim haha
gercektende önümdeki amsada bi kalem ve kagitlarim yanimda tabure karsimda sandalye vardi:eek:
süper ya

kizlar hatta dediki elifana kalemkagit masa sandalyetabure gibi seyler var.nerdesin?dedim odamdayim haha
gercektende önümdeki amsada bi kalem ve kagitlarim yanimda tabure karsimda sandalye vardi:eek:
süper ya

Ben de ayakta duruodum niye ayaktasın otursana demişti.
Ama bilemiyorum. Bana imkansız bir şey söyledi yaz ayında gerçekleşecekmiş.
Bu yüzden çok da iyi değil sanırım. Ama genel durumu bildi.
Eğer yaz ayı için dediği olay gerçekleşirse şok olurum.
Amaaa imkansızzz. Bir de hayatında kimse olmucak ben göremiyorum yeni birini
dedi.:sinifsinif: Bir dedikleri diğerini tutmuyor bu falcıların.:nazar:

bende elifanayla konustugumda memnun kalmıştım yani yine dediğim gibi istediğim şeyleri söylemesede son 1 ayda baktırdığım diğre 3 falcıyla aynı şeyleri söyledi bakalım bende bekliyorum

Evet alevko okumuştum daha önce de yazmıştın.
3 falcının da aynı şeyleri söylemesi ilginç. Demek ki olacak bir şeyler.
Gerçi bana 5, 6 falcı aynı şeyi demişti ama olmadı.. :/

Evet alevko okumuştum daha önce de yazmıştın.
3 falcının da aynı şeyleri söylemesi ilginç. Demek ki olacak bir şeyler.
Gerçi bana 5, 6 falcı aynı şeyi demişti ama olmadı.. :/

yani zaten ben onların dediği olsun istemiyorum aslında
ama diğer türlüsü de olacak gibi değil
hayırlısı olsun napayım:sinifsinif:

bu elif anayı arayanlar, arama bedavamı demiştiniz. birde gelen telefon faturasına bakın bedavamı değil mi bakalım. ohaoldumsmile sanki bu işin içinde bir iş var.. :uhm:
Birde ben telefonla falı sevmiyorum, falcı karşımda olmalı yüzünü görmeliyim, uzakta olmamalı..kaydirigubbakcemile5
şu mısırlı zeynebede ulaşan oldumu aranızda?:kahve:

selam kizlarrrrrrrrrr

hayir bedava canim...hatta bunlar bu sekilde reklamda yapiolar.onlarin bizleri aramasi faturaya yansimiyo.bunlarin asil yeri nürnberg yani almanyadalar.ve almanyada özel bir paket var yurtdisi evler yurtici evler bedava araniyo.yani onlarin bizi aramasi onlar icin büyük bi sorun degil.nasil olsa bedava.sadece bu sekilde iste tanitim yapiyolar.:eek:

evet cok tuhaf..bende sasirdim gercekten de..ama bana dolu bi 15 dakika bakti..zaten son sorumda telefon pat diye kapandi:gitme:
simdiki durumu cok iyi bildi gercektende.gecmisepek girmedik.daha cok gelecekle alakali bi kacsoru sordum.
tüh ya arayamicaz bidaha melekle umayda iyi bakiyomus sanirim ama sadece kredikarti olanlar arayabiliyor yanlis anlamadiysam

teyzemde simdimelege baktiricak.melek cevrimiciymis suanda.numarasini birakti.simdi konusuyolarmi bilmiorum bakalim o nasilmis kaydirigubbakcemile3

bu elif anayı arayanlar, arama bedavamı demiştiniz. birde gelen telefon faturasına bakın bedavamı değil mi bakalım. ohaoldumsmile sanki bu işin içinde bir iş var.. :uhm:
Birde ben telefonla falı sevmiyorum, falcı karşımda olmalı yüzünü görmeliyim, uzakta olmamalı..kaydirigubbakcemile5
şu mısırlı zeynebede ulaşan oldumu aranızda?:kahve:

Yok gerçekten bedava. Ben kontörlü hattan arattım çünkü. Reklam amaçlı iştee.. Çok beğenirsen bi dahakine kredi kartından paranı çekiyorlar o şekilde oluyor. Ama paralı aratan yoktur herhalde yauu. O kadar iyi olduklarını düşünmüyorum.

evet cok tuhaf..bende sasirdim gercekten de..ama bana dolu bi 15 dakika bakti..zaten son sorumda telefon pat diye kapandi:gitme:
simdiki durumu cok iyi bildi gercektende.gecmisepek girmedik.daha cok gelecekle alakali bi kacsoru sordum.
tüh ya arayamicaz bidaha melekle umayda iyi bakiyomus sanirim ama sadece kredikarti olanlar arayabiliyor yanlis anlamadiysam

Evet ücretsiz görüşmeden sonra kredi kartından çakiyorlar para.

ya kizlar melek cok uzun degil ama kisa ve öz bakmis teyzeme ve herseyi bilmis.gelecekle ilgili söylediklerini bekleyip görcrz.

buarada viversumda sadece ev telefonumu veriliyo???cepolmuyomu arkadaslar=??

merhaba kızlar mısırlı zeyneo amon ra cafe de çalışıyormuş ama çok ilginç adresi var tel numarası yok.ne kadardır acaba..

X