İstanbul'da Fal - Falcılar

selam kızzlarr :) bişey sormak istiyorum. Bağdat caddesideki symbol cafedeki serkaana gidenler oldumu yada orda önerebilceğinix biri varmı çarşamba günü caddeye gidecem biraz bilgilenmek içinn..

armağan hakkında daha önceki sayfalarda bol bol yorum var kendisi genelde güvendiğimiz bir hatun değil
elifana bana bildi gibi geldi
bu arada kardeşim ecemhatuna baktırdı önce bayağı bir soru sordu sonra saçmaladı sonrada dediki bu ara meleklerim beni şaşırtıyor
ay bilmiyorum ya aslında ben son zamanlarda gittiğim falcıların hepsinin yanılmış olmasını diliyorum bir yandan çünküsünü biliyorsunuz...opuyorumnanaktan
aslına bakarsanız ben de diyorum ki bu fal işini bırakıp hayır işlerine girelim sonuçta yaptığımız şey günah ama bile bile yapıyoruz:eek:

biliyorum tatlım bende yorum yazmıstım oncekı sayfalarda gıttıgım zaman , beni cok sasırtmadı demıstım. gercektende oyleydı ve banada fala ınanma eglencesıne bakıyoruz demıstı (tabı eglencesıne genelde bedava olur 25 ı alırken ıyıydı :)) ama su var gercekten cok saskınım .. dıger gıttıgım hıc bır falcının yanından bıle gecmedıgı bısey soyledı ozel hayatımla ılgılı ama tarıhı tutturamadı sadece. ve ben o dedıgı seyı bu aralar yasıyorum... ılk once aklıma gelmemıstı bu sonradan aklıma geldı armaganın bunu bana soyledıgı . cok saskınım gercekten o kadından beklemezdım bunu ben ...

yani bilemiyorum da tesadüftür diye düşünüyorum
caddede falcı soran arkadaşa da symbol levent önerebilirim daha kimsenin ona bilemedi dediğine şahit olmadık sanırım, önerenler oldu da gerçi bana verdiği tarihler daha dolmadı ama

su sınavlardan kafamı bi kaldırıyım gidicem kızlar :KK70: o zmanda ortaklasa bi yer belirleyelim benim için olurmu

Bana tavsiye eden arkadasın baya bişeylerini bilmiş.hatta bir arkadasın erkek arkadasinın kaza yapacagını ve onu kaybedeceğini dahi soylemis ve bes ay sonrada olay oldu.yine bir arkasa boşanmış olduğu eşiyle tekrar evlenip bosanacagini söylemiş oda oldu

valla bu bayağı tehlikeli bir falcı desene temmuzdan sonra bir gidelim:)

cevizlideki mi bizim birerkek arkadaş bahsetmiş ondan biliyor diye ama nomadic erkekler giremiyor demişti aynı yer mi anlamadım ben bu aralar hayatımı stabil tutup temmuz sonunu bekleme taraftarıyım gerisi de kader kısmet zaten

ay evet ya kız arkadaşlarım tek tek gidip mest olup bana anlatıyorlar uyuz oldum bi ben gidemedim :çok üzgünüm: erkekler giremiyormuş canım :eek:lmaz:

bulamadık şööööyle harbi bir falcı 10 tane söylüyorlar artık ne tutarsa. caflerdekilere sinir olmaya başladım...telefondakilere hele hiç inanmam öyle uzaktan fal mı olurmuş
ben ömrü hayatımda bir kızın dediğine şahit oldum aynen çıktı kız falcı falan değildi öyle para falan yoktu işin içinde arkadaşımın arkadaşıydı kahveye bakıyordu ama fincan hikaye kendi kendine konuşuyor gülüyor gibiydi çok uzun yıllar geçti üstünden unutamam hala kendisini o anda hayatımda olan konuları aynen bilmiş ve bir kişi için ''adı bile yalan , mesleğide şu'' demişti ve o yalancının farkına varmamı sağlamış hayatımın tamamen iyi yönde yön değiştirmesine sebep olmuştu yılllar sonra tekrar arkadaşımdan rica ettim ona gidelim diye ama o kız hastaneye yatmış ruh ve sinir hastalıklarında tedavi görmüş bir daha da fal falan bakmamış olduğu yerdende taşınmışlar. zaten onun üzerine cafedekiler bana hikaye geldi hepsi ortalama genel cümleler kuruyorlar tarotta çıkan kartlarla ve burcunla yorum yapıyorlar, hedefi direk vuran net cümleler kuran yok öylee aylar sonrasına hedefler verirler ancak zaten dikkat edin hızlı hızlı konuşurlar akıcı şekilde niye çok şey söylemiş gibi olsunlar.

Son düzenleme:
viversum üyeliğimi iptal etmek istedim. elifana ile yaptığım görüşmeden memnun kalmadığım için üzüntü duyduklarını, bu sebeple bir ücretsiz görüşme hakkı daha verdiklerini yazmışlar.

selam kızzlarr :) bişey sormak istiyorum. Bağdat caddesideki symbol cafedeki serkaana gidenler oldumu yada orda önerebilceğinix biri varmı çarşamba günü caddeye gidecem biraz bilgilenmek içinn..

selam, ben gittim 3 hafta önce. geçmişi biliyor, isim verdi, olayları bildi hatta nokta atışı yaptı. o konuda hiç sorun yok bana göre, gelecek içinde 2 ay sürem var çıkacak mı bekliyorum. ilk gidişimdi.

gidersen serkan'a nasıl bulduğuna dair, bizi de bilgilendirirsen sevinirin. Levent var orda bir de test edildi onaylandı ama çarşambaları izinli diye biliyorum.

sea cafe diye bir cafe varmış taksimde olması lazım, oraya giden oldumu hiç? naz isimli falcı hakkında bilgisi olan var mı? :icecream:

sea cafe diye bir cafe varmış taksimde olması lazım, oraya giden oldumu hiç? naz isimli falcı hakkında bilgisi olan var mı? :icecream:

ben gıtmıstım 3 ay once oraya sula dıe bı kadın vardı :KK1: ona baktırdım ama fos yanısempatiksalakcinni su mangonun karsı sokagındakı inci cafeye gıtmek ıstıyorum nesrın dıe bıkadın varmıs ya ama daha gıdemedım yagmur yagıoooo :eek::eek:

Canım özelden mesaj attım,umarım gelmiştir.
Buradan birçok arkadaşıma ulaşıp telefonunu verdim,giden arkadaşlarında aynı hasasiyetle gidip,gitmediklerini veya memnuniyetlerini paylaşmalarını rica ederim.Ben bu kadının falına gerçekten çok inanıyorum,paylaşımlarınızla duygularımın sağlamasını yapmış olucam.
Sevgiler...

Merhabalar elmekurdumusun,
Bana da Nilüfer Hanımın telini ve adresini yazar mısın? Şiidmden çok teşekkür ederim.

selam nilüfer hanımda kim? hangi cafede çalışıyor, sürekli yeni isimler duyuyorum kafam karıştı iyice.. [B]elmakurdumsun[/B] rica etsem banada telefonunu mesaj atarmısın..

X