İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben de elifana ile görüştüm. Biri var mı hayatında diye bana sordu. Uzunca bir süre yalnızlık görüyorum, hayatına kimse girmeyecek dedi. Ne kadar uzun dedim, 4 ay dedi. Fal bu kadar sürdü.

kızzlarrr uzun zamandır bakmıyorum baya dolmuş burası.. hatırlayanlar bilir ben cafe zade armagan hanıma gıtmıstım oluyo bıraz tarıhı net hatırlamıyorum.. ve falından da cok fazla memnun kalmamıstım yanı benı sok etmemıstı ama dedıgımız gıbı gelecek ıcın soylenenlerın cıkması onemlı... armagan hanımın dedıgı bır sey gerceklestı ve şoktayım.. tarihi tutturamadı ama dedıgı olduu.hemde hıc beklemedıgım bır anda..ve bunu onun dısında hıc bır falcı soylememıstı bana.. gıden var mı baska armagan hanıma ??:emir_bebek:

ben gittim armağan hanıma. ama çok genel şeyler söyledi. şöyle biriyle tanışacaksın, çok şanslısın, harika bir hayatın olacak, ev alacaksın falan. herkese söylenen şeyler yani. çıktı diyebileceğim birşey yok. bir de sürekli fala inanma, eğleniyoruz burda diyordu.

armağan hakkında daha önceki sayfalarda bol bol yorum var kendisi genelde güvendiğimiz bir hatun değil
elifana bana bildi gibi geldi
bu arada kardeşim ecemhatuna baktırdı önce bayağı bir soru sordu sonra saçmaladı sonrada dediki bu ara meleklerim beni şaşırtıyor
ay bilmiyorum ya aslında ben son zamanlarda gittiğim falcıların hepsinin yanılmış olmasını diliyorum bir yandan çünküsünü biliyorsunuz...opuyorumnanaktan
aslına bakarsanız ben de diyorum ki bu fal işini bırakıp hayır işlerine girelim sonuçta yaptığımız şey günah ama bile bile yapıyoruz:eek:

Arkadaslar ben size bir falci önericem.Göztepe'de fiyatı biraz tuzlu 70.-tl kadın güzel bakıyor ve evinde bakıyor.İlgilenenenler mail adresini atsın tel nosunu veririm.

Arkadaslar ben size bir falci önericem.Göztepe'de fiyatı biraz tuzlu 70.-tl kadın güzel bakıyor ve evinde bakıyor.İlgilenenenler mail adresini atsın tel nosunu veririm.

siz baktırdınız mı ben daha önce duydum o kadını medyummuş sanırım geçen sene de 50'e bakıyordu nedense arkadaşım korkmuş bana numarasını vermemişti ama ona ekstra birşey söylediğini pek hatırlamıyorum

siz baktırdınız mı ben daha önce duydum o kadını medyummuş sanırım geçen sene de 50'e bakıyordu nedense arkadaşım korkmuş bana numarasını vermemişti ama ona ekstra birşey söylediğini pek hatırlamıyorum

minibüs caddesi üzeri, bir benzin istasyonu var onun çaprazından bir sokağa giriyorsun. sanırım o kadın, fiyattan tanıdım. ismi de dilimin ucunda hatta. ben bir arkadaşımla beraber geçen yıl gittim. bayıldık 70 te le leri. sfenks gibi bir kedisi var evinde, tuhaf bir tip. falına bakarken bir tomar kağıt veriyor, ağzından çıkan her şeyi not aldırıyor, bir dk yazma azarlıyor, yazmayacaksan kalk git dedi bana. 4-5 sayfa yazmıştım. bu eğitimle bir de azar işittim kadından, müstahak bana gidersem öyle tiplere. bunlardan en az 10 tanesi çıkmadan da gelme diyor.

kağıtları sakladım 5-6 ay çıkan eden olmadı. hala da aklımda söyledikleri. yırttım attım sonra. gitmeyin yazıktır o kadar paraya. zaten 2 ila 10 yıl arasında söylediği şeylerin vadesi. yelpazeyi geniş tutuyor teyzem.

bir de bu sanal falcı olayı çok zor iş. o kişiyle bir şekilde etkileşime girmesi gerekiyor insanın enerji meselesi yani.

benim aklım şu angel's cafe serkan'da bir fırsat yaratırsam gidicem diyorum ama kafam iyice karışıyor. uzak durmak istiyorum.

minibüs caddesi üzeri, bir benzin istasyonu var onun çaprazından bir sokağa giriyorsun. sanırım o kadın, fiyattan tanıdım. ismi de dilimin ucunda hatta. ben bir arkadaşımla beraber geçen yıl gittim. bayıldık 70 te le leri. sfenks gibi bir kedisi var evinde, tuhaf bir tip. falına bakarken bir tomar kağıt veriyor, ağzından çıkan her şeyi not aldırıyor, bir dk yazma azarlıyor, yazmayacaksan kalk git dedi bana. 4-5 sayfa yazmıştım. bu eğitimle bir de azar işittim kadından, müstahak bana gidersem öyle tiplere. bunlardan en az 10 tanesi çıkmadan da gelme diyor.

kağıtları sakladım 5-6 ay çıkan eden olmadı. hala da aklımda söyledikleri. yırttım attım sonra. gitmeyin yazıktır o kadar paraya. zaten 2 ila 10 yıl arasında söylediği şeylerin vadesi. yelpazeyi geniş tutuyor teyzem.

bir de bu sanal falcı olayı çok zor iş. o kişiyle bir şekilde etkileşime girmesi gerekiyor insanın enerji meselesi yani.

benim aklım şu angel's cafe serkan'da bir fırsat yaratırsam gidicem diyorum ama kafam iyice karışıyor. uzak durmak istiyorum.

cevizlideki mi bizim birerkek arkadaş bahsetmiş ondan biliyor diye ama nomadic erkekler giremiyor demişti aynı yer mi anlamadım ben bu aralar hayatımı stabil tutup temmuz sonunu bekleme taraftarıyım gerisi de kader kısmet zaten

acaba aynı abladanmi bahsediyoruz.adi neval.valla ben tavsiye uzerine gittim bir ay once bir kac soyledigi sey cikti fakat digerleri icinn zaman verdi bekliyorum.kadin bir saat bakiyor ve soylediklerini yazdiriyor.yazdirdiklarindan en az on tanesi cikmassada tekrar gidip bbaktiramiyormussunuz.kadinin prensipleri var yani

acaba aynı abladanmi bahsediyoruz.adi neval.valla ben tavsiye uzerine gittim bir ay once bir kac soyledigi sey cikti fakat digerleri icinn zaman verdi bekliyorum.kadin bir saat bakiyor ve soylediklerini yazdiriyor.yazdirdiklarindan en az on tanesi cikmassada tekrar gidip bbaktiramiyormussunuz.kadinin prensipleri var yani

hah adı neval. severim onun prensiplerini ben. diyorum ya öyle bir zaman aralığı veriyor ki, o süre içinde insanın başına gelmedik falda çıkmadık şey kalmaz. zaten o süre içerisinde tutturmuştur o müşterileri aylığa bile bağlamıştır bu ay bu kdr kesin gelirim olur diyordur. sen 2-3 yıl snr gitsen de olur gitmesen de. eğer diyorsan bana gerçekten hayatta bilinemeyecek şeyler söyledi , aynısı 10 insanda bir zor görülür dediği şeyler çıktıysa o zaman bizimkileri tutturamamıştır.

valla katre çıkmamış demiş ben baktırmadım canım bilemeyecem ama bi arkadasın kocasının aldattıgını bilmiş ama ben hep derim gecmişi veya günceli bilmesi falcının iyi olması anlamına gelmez onu aracıyla hallediyorlar duyguları da aynı şekilde bir kişinin ruhuna girip onun cümlelerini size aktarması iş değil geleceği de bir falcı bilebilir mi? o da inancınıza göre değişir ben bileceklerine çok inanmasam da daha önce sırasıyla her dediğini yıllar içinde yaşadığım bir falcım oldu

katre sen levente geçen sene gitmişsin bildi diyorsun tarihleri falan tuttumu dediği burctan tarif ettiği kişiyle mi karşılaştın bu kişi yakınlarında mıydı mesela biraz ayrıntılı bilgi verir misin
bir de neden temmuzu bekliyorsun sende

cevizlideki mi bizim birerkek arkadaş bahsetmiş ondan biliyor diye ama nomadic erkekler giremiyor demişti aynı yer mi anlamadım ben bu aralar hayatımı stabil tutup temmuz sonunu bekleme taraftarıyım gerisi de kader kısmet zaten

evet canım aynı yer, birisinden ününü duyup gitmeye karar vermiştik ama olmadı. sana katılıyorum alevkocum, ben de arınıp işime gücüme bakıp temmuz'a bakıcam. temmuz sonu yazıcam size durumu da, görücez o zaman hanyayı konyayı.

bir de hayatta bir şey var, bir şeyin üzerine çok gidip çok düşünürseniz onun için olmaz. ne zaman ki akışına bırakırsınız o zaman gerçekleşir derler. bir de bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur diye bir sözü var mevlananın, belki de rahat bırakmak lazım bir şeyleri.gamyoncuiremsu

katre sen levente geçen sene gitmişsin bildi diyorsun tarihleri falan tuttumu dediği burctan tarif ettiği kişiyle mi karşılaştın bu kişi yakınlarında mıydı mesela biraz ayrıntılı bilgi verir misin
bir de neden temmuzu bekliyorsun sende

detayı yazmıştım ama siliyorum alevkocum bu kadar detaya inmeyim, özelden mailini yazarsın bana anlatırım uygun bir zamanda :KK66:

Son düzenleme:
valla katre çıkmamış demiş ben baktırmadım canım bilemeyecem ama bi arkadasın kocasının aldattıgını bilmiş ama ben hep derim gecmişi veya günceli bilmesi falcının iyi olması anlamına gelmez onu aracıyla hallediyorlar duyguları da aynı şekilde bir kişinin ruhuna girip onun cümlelerini size aktarması iş değil geleceği de bir falcı bilebilir mi? o da inancınıza göre değişir ben bileceklerine çok inanmasam da daha önce sırasıyla her dediğini yıllar içinde yaşadığım bir falcım oldu

Bana tavsiye eden arkadasın baya bişeylerini bilmiş.hatta bir arkadasın erkek arkadasinın kaza yapacagını ve onu kaybedeceğini dahi soylemis ve bes ay sonrada olay oldu.yine bir arkasa boşanmış olduğu eşiyle tekrar evlenip bosanacagini söylemiş oda oldu

Bana tavsiye eden arkadasın baya bişeylerini bilmiş.hatta bir arkadasın erkek arkadasinın kaza yapacagını ve onu kaybedeceğini dahi soylemis ve bes ay sonrada olay oldu.yine bir arkasa boşanmış olduğu eşiyle tekrar evlenip bosanacagini söylemiş oda oldu

bize tavsiye edeninkini de bilmişti, demek ki kadın bizi sevmemiş. kaydirigubbakcemile3 sizin söylediğiniz olaylar tahmini zor şeyler çünkü.

slm arkadaslar ben sitenize yeni uye oldum ama biseyı anlatmadan gecemiycem
ben gectıgımız sene kasım sonlarında kadıkoyde bı cafede bı tarotcuya gıttım bı arkadasımın aracılıgıyla ama yok boyle bı kadın bana ne dedıyse harfı harfıne cıktı gelecekle ılgılı yanı. kadının bana dedıklerı yılbasından ıtıbaren hepsı teker teker cıktı. bazen dusunuyorumda hala şoklardayım genelde fala ınanan bı ınsan degılım fal muhabbetınıde eglencesıne takılırdım. ama serhan ablayı tanıdıgımdan berı ona ınanır oldum yanı o bana ne dese cıkıyo hemde verdıgı zamanlarda. en kısa sunu dıyım sıze ben ısten ayrılmıstım bana dedıkı 2 vakte kadar ıse gırıceksın gırmeden once bır bayanla konusucaksın hemen ertesı gunu baslıycaksın dıkkat et gıttıgın yerde yakınlarda buyuk uzun bınalar var demıstı ve gercekten onu demesının ustunden 2 gun gecmeden ben dedıgı sekılde ıse gırdım bahsettıgı uzun bınalarda soyak sıtelerının cıvarı :)))) benden sıze demesı ısteyen olursa adres verırım dıycem ama kadıkoydekı o kafeyı kapattı anca ona tel acmam lazım randevu almam lazım. sızı bılgılendırmek ıstedım

selam samyel bende yeni üye oldum, o yüzden kimseye özel mesaj atamıyorum. sende yeni üye olduğun için sende atamazsın..serhan ablanın telefon numarasını burdan verirsen, herkes faydalanır..ya da nasıl olur bilemiyorum fikri olan var mı?

X