İstanbul'da Fal - Falcılar

Falcı Mars a attım byv ‘de vadeleri çıkan var mı kahve falı attım , süreç mars’ın dediği gbi ilerleyen var mı

Arkadaşlar, ben 90 günde olacakları görürüm daha fazlasını göremiyorum diyen hangi falcıydı? Fal kağıtlarıma baktım bu akşam tuttuğum notta yaşayacaklarımın çoğunu bilmiş. Süreyya mıydı acaba 90 günlük bakan?

Falcı Mars a attım byv ‘de vadeleri çıkan var mı kahve falı attım , süreç mars’ın dediği gbi ilerleyen var mı
Kart fallarında daha iyiydi bana ik falın yarısı çıktı vade vermemişti ama dediği şekilde oldu son falında anı bildi ve 1 ay kadar vadesi var ama vade verdiği şey olmayabilir olursa yazarım.

Kart fallarında daha iyiydi bana ik falın yarısı çıktı vade vermemişti ama dediği şekilde oldu son falında anı bildi ve 1 ay kadar vadesi var ama vade verdiği şey olmayabilir olursa yazarım.
birşey danışabilirmiyim Lizyaa Lizyaa , amacım sdece ilişki evlilik baktırmak değil öncelikle sormak istediğim başka durmlar var katina olmuyor sanrım bu tarz sorulara tarot mu en iyi cevap veriri? Mars'ta tarot açıkk değil..

birşey danışabilirmiyim Lizyaa Lizyaa , amacım sdece ilişki evlilik baktırmak değil öncelikle sormak istediğim başka durmlar var katina olmuyor sanrım bu tarz sorulara tarot mu en iyi cevap veriri? Mars'ta tarot açıkk değil..

Evet Tarot'unu kapatmis daha once bakiyordu katina daha cok iliski konulari ama katinada aile ev is kartlari da var aslinda adi daha cok ask iliski fali gibi cikmis ama genel bakiliyor bence. Zaten Mars tek tek kartlari yorumlamiyor, katina atabilirsin o zaten tarot kendi destesi varsa oradan da cekip bakiyordur.

X