İstanbul'da Fal - Falcılar

ben katinayı geçmişe dair aklıma takılanlar için açtırdığımdan gelecek öngörüsü olmadıö sadece bununla tekrar başlamazsın ama denk gelme olacak dedi. denk gelebileceğim birisi değil ama şehir ve çevre farkımız var, sanmıyorum o nedenle çıkacağını.
Bazi seyler tutmuyor gercekten gerci belli olmaz farkli sehirden birileri de denk gelebiliyor tesadufi ama olmayadabilir tabi falda soylenilen kucuk seyler tutmuyor bazen.

Beşiktaş’taki Safiye bildi mi kızlar sizinkini . Bende her şeyi bildi anlık olan . Gelecekle ilgili dedikleri çıkıyor mu . Şuana kadar tutturan en iyisi o bence

ocak sonu bir kez baktırmıştım demete dediği birşey cıktı simdi. zaten baya genel ve iki senelik bakmıştı. sağlıkla alakalı bir durum.
Demet , safiye ve symbol cafedeki Serkan bana vade olarak ve olay olarak aynı şeyi dediler . Biliyor mu sence Demet . Hevesle beklemek istemiyorum ya çıkmazsa diye

Yetişemiyorum bazen yine fal baktırmaya başlamak istemiyorum ama başlayacam bana son zamanlarda dediği çıkan birini önerin lütfen kızlar

Uygulama falcılarına pek inanmıyorum, o nedenle arada baktırmak istersem ucuz yollu bir şey deniyorum. Bugün Ayfal diye bir ugulama gördüm, 100 Liraya falan bakan var. Ama hiç duymaığım bir uygulama. Bilen eden var mıdır acaba?

X