İstanbul'da Fal - Falcılar

Sok olabilirsin enerjin tutarsa cunku bana gercekten gecmisi cok iyi bildi. Yalniz Falci Mars daha iyi bildi ona gore gelecek konusunda Berk'in dedigi olmadi zaten faline rtesinde patladi durumlar Mars'a hicbir detay vermedim hem olan spesifik durumu bildi hem gelecek soyledigi sekilde ilerliyor. Daha onceki fali da cikmisti onun bana hem de cok detay bir seydi. Berk'e bir gelisme olursa yine kahve baktiririm ama Mars'a daha cok guveniyorum gelecek konusunda.
Mars fal sepeti mi

Mars fal sepeti mi
yok bu bir yolun var, falcı mars. ben de geçmiş bir ilişkim için katina denedim ama bildiği pek bir şey olmadı. bir iki genel şey belki, işte sen rahat bırakmışsın onu üstüne gitmemişsin gibi.onunla ilgili yorumu hiç benim bildiğim kişi gibi değildi, detay da vermedi o yüzden acaba şöyle mi diye bağdaştıramadım da. neyse bu da bi fikirdi.

yok bu bir yolun var, falcı mars. ben de geçmiş bir ilişkim için katina denedim ama bildiği pek bir şey olmadı. bir iki genel şey belki, işte sen rahat bırakmışsın onu üstüne gitmemişsin gibi.onunla ilgili yorumu hiç benim bildiğim kişi gibi değildi, detay da vermedi o yüzden acaba şöyle mi diye bağdaştıramadım da. neyse bu da bi fikirdi.
Bir fali cikmamisti bende de ama iki falin yarisi soyledigi gibi oldu, bakalim devami cikarsa yazarim tekrar. Yine de baktirdiklarim icinde en cok onun yorumlari gerceklesti. Damla'yi da severim, yine baktiririm gelisme olursa ama son fali olmadi, bazen enerjiler uymuyor sanirim herkesin bir gunu oluyor falcida da gecerli. Berk, Falci Mars ve Damla benim icin, enerjisi tutanlar. Berk gelecek cikmiyor ama anladigim kadariyla.

Bir fali cikmamisti bende de ama iki falin yarisi soyledigi gibi oldu, bakalim devami cikarsa yazarim tekrar. Yine de baktirdiklarim icinde en cok onun yorumlari gerceklesti. Damla'yi da severim, yine baktiririm gelisme olursa ama son fali olmadi, bazen enerjiler uymuyor sanirim herkesin bir gunu oluyor falcida da gecerli. Berk, Falci Mars ve Damla benim icin, enerjisi tutanlar. Berk gelecek cikmiyor ama anladigim kadariyla.
ben katinayı geçmişe dair aklıma takılanlar için açtırdığımdan gelecek öngörüsü olmadıö sadece bununla tekrar başlamazsın ama denk gelme olacak dedi. denk gelebileceğim birisi değil ama şehir ve çevre farkımız var, sanmıyorum o nedenle çıkacağını.

X