İstanbul'da Fal - Falcılar

sana da isimleri dogru verdi mi
Yok bana isim vermedi. Ben zaten biri ile alakali soru sordum. O da sanki onunla yazismalarimizi okumus gibi onun dediklerini yazmis bana sok oldum. Gelecekle ilgili ongoru yapmis tabi 3-5 sene sonrasina, hani boyle boyle yaparsan boyle olur gibisinden. Onun haricinde anlikta pek teyit edebilecegim seyler yok benim kafamin icindekileri falan yazmis. Sizde nasildi?

bana kocamın adın kızım olduğuna kadar yazmış anlamadım diğer olayları da almış yazmıs oldugu gibi ancak tc ile bu kadar hakkımda bilgi sahibi olurdu

bana kocamın adın kızım olduğuna kadar yazmış anlamadım diğer olayları da almış yazmıs oldugu gibi ancak tc ile bu kadar hakkımda bilgi sahibi olurdu
Ya benim direkt mesajlardaki konusmalar seklinde yazmis. Hani bilmedigim durumlari degil bana soylenenleri yazmis + olarak sonunda da tavsiye vermis oyle yaparsan boyle olur boyle yaparsan boyle boyle olur seklinde. Peki gelecek cikti mi sizde yada gelecek cikar gibi mi?

kız bismillah pazar günü baktırdım ne ara tutacak :))))

Berk profilinde soru sormamızı belirtmiş de acaba sizler bir konu üstüne mi fal baktırdınız direkt, yoksa bir kaç farklı sorunuz oldu mu?

Berk profilinde soru sormamızı belirtmiş de acaba sizler bir konu üstüne mi fal baktırdınız direkt, yoksa bir kaç farklı sorunuz oldu mu?
Ben merak ettigim iki konuyu sordum. Istedigin kadar soru sorabilirsin veya birkac soru sorup faldan sonra soru cevap kisminda digerlerini sorabilirsin. Soru cevapta da cevapliyor hepsini.

Ben merak ettigim iki konuyu sordum. Istedigin kadar soru sorabilirsin veya birkac soru sorup faldan sonra soru cevap kisminda digerlerini sorabilirsin. Soru cevapta da cevapliyor hepsini.
Gece mi atiyo peki fal yorumunu gercekten? Ben de baktirayim dedim da cevrimici olmasina ragmen fallari gece yorumluyo heralde?

Gece mi atiyo peki fal yorumunu gercekten? Ben de baktirayim dedim da cevrimici olmasina ragmen fallari gece yorumluyo heralde?
Bana 3 saatte yorumlamıştı, saat 4 gibi yollamıstım 7 gibi akşam yorumladı. Yolladığın saate göre öyle çok bekletmiyot online sa genelde gönderiyor 3-4 saatte en geç

Ay hepiniz berke mi yolladınız bi bakayım dedim sırada 4 kişi
Sabah kimse yoktu
Anda ve geçmişte genelde çok iyi ama gelecek bende %90 patlayacak, çok zor ihtimal söylediği gibi olması. Gelecek için vade verirse ve yakın ve teyit edebileceğimiz bir zaman verirse Berk’e baktıranlar yazabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…