İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben sizden aldık numarayı niye tavsiye ettiniz demedim ki neden bana bu şekilde yazdınız anlamadım. Anda bile tek birseyi bilememiş. Zaten bizde biliyoruz enerji meselesi olduğunu. Ben çekinin diye birsey demedim. Burada Zeynep için çok kötü yazdılar bende bana yüzde 70 bana çıktı dedim.

Ben baktırmadım arkadaşım baktırdı ve kötü dedi hatta berbatmış. Lizya da beğenmemiş yani arkadaşı beğenmemiş. Kötü bakmış ki beğenmemişler. Banada Gülistan için sana nasıl bilemedi dediler. Herseyi ters solediği için zaten işler mahvoldu. 5 yıl önce 500 tl ydi. Hayatımı en yanlış yönlendiren kişidir. Ama kimseye birsey demedim.

Busra Kahloo olan degil mi? Baktiran biri bana ne anda ne gecmiste iyiydi hatta hicbirsey tutmadi soru bile sormadim demisti, vazgecmistim ben de.
simdi kahloo nun fallarının bazıları efsane nokta atışlı oluyor. ben de iş yerindeki kızlardan ögrendim. baktırıyorlardı. denemiştik bizde. aa bilemedi demistim hatta. o kadar ekstrem bir cümle söylemişti ki gitti o oldu. sonra ara ara danışmaya basladım. aslında kızın öngörüsü var ama gördüklerini size ifade ederken farklı bir dil kullanıyor. o sırada bilemedi diyorsunuz. sonra dediği birkaç şey olmuş oldu.
gecen sene biriyle tanışmıştım konuşuyorduk görüşmek üzere günler ayarlandı. bana falda hiç gorusemiyecegımızı söyledi. inanmadım çünkü bilet bakıyordum gun kararlaştırmıştık. inanın ben o kisiyle hiç gorusemedim.

Son düzenleme:
çok farklı ve kimsenin bilemeyeceği kişisel özellikler, söylemler,nokta atışları oldu bende de. ama diğer arkadaşların dediği gibi hiç tutmayanlar da olabilir.

Mesela ben Zeynep in bana dediği çoğu şeye şayet oldum. Tabii herseye değil ama çoğu şey dediği gibi oldu. Ama burada berbat diyenler oldu çıkmaz diyenler oldu neler solendi. Yani ben genelde özellikle aşk dediklerini yaşadım. O yüzden herkesle herkesin enerjisi ve frekansı tutmuo arkadaşlar.

Kahloo'ya baktirip begenen varsa yazabilir mi? Duruma gore denenebilir belki ama ben nedense sogudum hic tutmadi denilince.

Kızlar selam , benim falcım var Birgül iş yeri açacağımı sektörü ve işlerin iyi olacağını söyledi evet suan dükkan vs sanırım tutup gireceğim ama korkuyorum tekrar ona mı baktırmalıyım ben demiştim olacak der mi acaba başka birine mi baktırmalıyım iş heyecanı vs var suan hata yapmaktan da korkuyorum ama hayallerimi gerçekleştirmekte istiyorum yeni falcı önerir misiniz yoksa kahvemi içip birazdan yine birgüle koşacağım en son baktırfıgımda çocuk düşünüyordum ve bana sen yine tekrardan iş sahibi olacaksın çocuk kafandan giderken hamile kalacaksın demişti ve ben ilaç vs kullanıyordum hamilelik için ama dediği de oldu bu ay bu dükkan işleri vs şoklarfahım önereceğiniz var mı yoksa Birgül mü yine ??????

Vallahi kalktım kahvemi yapıyorum kahloo mu Zeynep mi nasıl bastırabilirim fiyatları ne

Gülistan beni de yanlış yönlendirdi canım

Ben 5 yıl önce Gülistan a gitmiştim. O zamanda bilememiştim. Çok yanlış yönlendirmişti. Zeynep çok köyü gelmio bana. Bazı şeyleri tam bilio

Gulistan favorim benim yillardir her dedigi cikan her dedğini yasadığım tek insan ,arada nüanslar olsa da bana dediklerini hiç değiştirmedi,her dediği şimdiye kadar er ya da gec oldu. 2 şey kaldı henüz olmayan bakacagız o da olursa zaten şok olacağım.

Canım bende Gülistan hep favorimdir yıllardır tanırım kendisini ama bana ve çevreme nedense son bir senedir hiçbir falı çıkmıyor enerjisi düştü herhalde.bir de Yasemingül çok iyidir Ankara da

Merhaba bana Gülistanın telefonunu atabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…