İstanbul'da Fal - Falcılar

Bana kisilik ozelligi olarak alingan biri olduğunu vs soyledi dogruydu bu.. iyi birisi bak bu gelen ask karti herkese gelmez seviyor seni dedi hshdjff off uzuldum bosa umutlanmistim.. size de yuzde bir milyon bu ay yazacak dedi mi..
Herkese aynı şeyleri söylemiş yalnız hani bari cümleleri değiştirseydin be

Bana kisilik ozelligi olarak alingan biri olduğunu vs soyledi dogruydu bu.. iyi birisi bak bu gelen ask karti herkese gelmez seviyor seni dedi hshdjff off uzuldum bosa umutlanmistim.. size de yuzde bir milyon bu ay yazacak dedi mi..
Bana da depresif karakter dedi o da doğru ama herkese benzer şeyler demiş , zaten astrologlar ölmeden mezara sokuyor 30 dk konuşuyor 5 cümle anlaşılır o da olumsuz hep olumsuz onlar. Falcılar pembeci

Damla ve aylanın numaralarını yazabilir misiniz acaba

Kızlar selam…Damla ve dört dakika demete baktırdım.Damla çok spesifik olayları bildi memnun kaldım vade verdi çıkar mi çıkmaz mı güncellerim.Dört dakika demet iste harf üzerinden gitti söylediği elle tutulur bişey bende olmadı biraz yorum üzerine bi faldı zamanla göreceğiz söyledikleri çıktığında güncelleyeceğim.

damla pembe miydi

Damla pembe.Ben bir çok fal baktırdım onlarla aynı şeyleri söyledi.Spesifik bildiği 2 olay oldu geçmişten bunlar beni çok şaşırttı.zaten vadeli konuştu o yüzden çıkarsa burdan güncellerim

trans zeynep iyi bakiyor mu? Biri numarasini atabilir mi?

Bu arada damlaya da baktirdim safiyeyle benzer seyler soyledi ama cok daha olumlu konustu bence de pembe hayallere sokuyor insanı. Bir konuda safiyeyle zit seyler soylediler bakalim cikacak mi dedikleri pek sanmiyorum ama

canım hangi demet
Cikti mi peki? Safiye bana sadece uc ay ilerisini gorebilirim dedi ve uc ayda evlilik cikmadi
ayyy banada aynışey söyledi 3 ay sonrasını soyleyemem oremem dedi am a3 ay içinde olumsuz dedi

kızlar bugun asmin cafe asaf baktırdım bir ark önerdi cıkmıs ona umarım banada cıkar ya ama sunu solım gecmısı ve anı oha dıycegım kadar net bildi. dediğim gibi umarım gelecek içi soyledikleri cıkarrrrrrr

Evet daha çok öyle bir iki şey söyleyip sorularını alayım dedi ama eşim evde dolanıyordu çok konsantre olamadım ve soramadım her şeyi
SSafiye telde bakıyor mu ki?
Evet daha çok öyle bir iki şey söyleyip sorularını alayım dedi ama eşim evde dolanıyordu çok konsantre olamadım ve soramadım her şeyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…