İstanbul'da Fal - Falcılar

Kuzum aylanın numarasını paylaşır mısın?

Çok teşekkürler uzunca değerlendirme yapmışsınız Bu söylediğiniz kişiler nerede bakıyor ? Ayla telefonda bakıyorsa numarasını yazabilir misiniz?

Arkadaşlar birşeyi çok merak ettim.asmin Demet gelecek için dediği çıkıyor mu ?Çünkü Safiye,aynur, damla ve daha birçok kişiyle tamamen zıt şeyler söyledi

Arkadaşlar birşeyi çok merak ettim.asmin Demet gelecek için dediği çıkıyor mu ?Çünkü Safiye,aynur, damla ve daha birçok kişiyle tamamen zıt şeyler söyledi
Çıkmadı bana 1 sene olmuştur gideli eski sevgilimle evlenip yurtdisina gidiyordum guya dönmedi karakter özelliklerini biliyor ama gelecek çıkmıyor..

Arkadaşlar 10 yıldır neredeyse belki daha fazla bakım yaptıran biri olarak çok fazla isim deneyip tecrübe eden biri olarak .Dediklerinden çıkan kişiler oluyor ama devamlılığı olmuyor mesela ilk 3 4 fali iyi sonrakiler kötü gibi.Bir de överken dikkat edelim bu forum ciddi bir reklam kaynağı çoğu insan dışarıdan okuyor burayı.Gereksiz yere kimseyi havaya sokmayalim ,sonra fiyatlar yükseliyor ,bakimlar kötüleşiyor vesaire ,sonucta bir meblag karsiligi hizmet aliyoruz .Iyileri yazalım tabikki sezarin hakkı sezara .Selamlar herkese...

Çıkmadı bana 1 sene olmuştur gideli eski sevgilimle evlenip yurtdisina gidiyordum guya dönmedi karakter özelliklerini biliyor ama gelecek çıkmıyor..
Teşekkür ederim ne zaman gitsem Demet e 3 kere gittim hep çok olumsuz yorumlar yapıyor her konuda,anı biliyor ama gelecek hep olumsuz,hani belki herşeyim olumsuz olacaktır bilemiyorum,ama ağlayarak çıkasım geliyor.damla da tamamen pembeci

Kızlar dört dakika demetle ilgili ne düşünüyorsunuz söyledikleri gelecekle ilgili çıkıyor mu? Tonlarca fal baktırdım anı ve geçmişi bilmeleri beni ilgilendirmiyor zaten biliyoruz.Geleceği bilen var mi?

boşa para verirsiniz ve saçma sapan muska falan öneriyor para alip muska getireyim sana falan diyor
Arkadaşım 2 -3 ay önce baktırmıştı o kadar kötü şeyler söylemiş ki hala onun söylediklerini düşünüp duruyor.demekki herkese karşı aynı şeyleri söylüyo

Ben size yorum yapayım aşkla ilgili yorum yapmak çok kolay: bu adam mantıkla hareket eden biri, sen daha duygusal yaklaşıyorsun. Bu kişinin çekindiği şeyler var ve korkuyor o yüzden adım atmıyor ama sana hisleri var ama dayanamayacak ve 2 ay içinde 3 lü vakitlerde sana bir adımı olacak ama direkt sana seviyorum demez bu adam imalarda bulunacak vs vs..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…