İstanbul'da Fal - Falcılar

kız kafam karıstı ya tutarlı değil miydi hic
baktırdıgım kisi yeni birisiydi benim icin. görüşme konuşma iliski nasıl olacak gibi yorumlar yaptı. ailesinden bahsetti. kisilik analizleri ve benim gecmis yaşantılarım. fakat o kisiyle bırak iliskiyi yan yana dahi gelmedim. dedikleri çıkmadı.

Yaşar'a baktıran arkadaşlar kısaca yorum yapabilir mi rica etsem? Numara isteyenler olmuş ama yorumlar az. En azından kötü bulanlar kötü desin bari😅,yorumlar hep iyi çünkü bir hızla gaza gelmek istemiyorum:)

Yaşar'a baktıran arkadaşlar kısaca yorum yapabilir mi rica etsem? Numara isteyenler olmuş ama yorumlar az. En azından kötü bulanlar kötü desin bari😅,yorumlar hep iyi çünkü bir hızla gaza gelmek istemiyorum:)
Bende baktırdım kendisine geçmiş ve anda iyi ama gelecek ile ilgili en yakın tarih bende Nisan sonu mayıs başı gbi bana da kısa ve hızlı baktı. Boş biri değil ama gelecek çıkar mı bilmiyorum

Kız bide yani haşur huşur derdim için aramışım az saygı bide dünyanın parası bide biraz öneride bulundu şöyle yap şu olacak mı diyorum sen söyle yap sonrasında bakarız diyor
Geleceği Allah bilir diyor tamam öyle evet ama sende bişeyler söyle şöyle yaparsan bu olur diyor ama boştu yani

X