İstanbul'da Fal - Falcılar

size yaşamadığınız şeyleri var gibi anlattı mı? bazıları resmen başkasının hayatını anlatıyor da o zaman salladıklarnı düşünüyorum. aileyi doğru demiş anladığım, özel hayatınızda detay bilemese de saçmalamaması benim için önemli de:)

5628
bende baktırdım. Çok tatlı bir bayan öncelikle, bildiği yerlerde oldu tutmayan yerlerde bende de. paragöz biri değil asla benim özel durumumdan dolayı duyunca üzüldü istedigin an ücretsiz fal bile bakarım sana konusmak istersen dedi tabiki baktırmam emeğine girmem ama niyet olarak söylemesi yeterli. ama bildiklerinde öyle çok şok geçirdiğim şeyler olmadı normal bir faldı bazılarına gercekten bilmiş

evet bilemediği şeyler de oldu ben karıştırdığını düşünüyorum zamanı karıştırdı geçmişte yaşadığım şeyleri yeni yaşamışım gibi anlattı ama yuh dediğim şeyler de olduhülya hanımla kıyaslarsam süheyla daha iyiydi hem fiyatı da uygun.

süheyla hanıma ben de baktırdım ve fal gibi değil de daha çok abla tavsiyesi üzerineydi. verdiği tavsiyeler twitterda meşhur olan tavsiyelerdendi. anı bilemedi, geleceğe de 1-2 öngörü yaptı ama o öngörüler de detaysız öngörülerdi. eskilerden biri gelecek diyip bıraktı mesela, ne zaman nasıl biri gelir asla söylemedi. enerjisi iyi tatlı dilli biri ama fal isteyen birini tatmin etmez, param biraz çöpe gitmiş oldu.

Bende baktırdım Süheylaya aynen öyle fal denmez buna. Twitter da herkesin verdiği şöyle yapın böyle yapın önerileri

Kız sana kadın bakamıyo diyoz bacım paranı niye çöp ediyorsun sdfgh git o paraya kendine bi kazak al bosver niye paranı çöp ediyon
250 tlye kazak bulursan bana da al
herkesin istediği farklı ben enerji açısından iyi geldiği için memnun kaldım. geleceği bilen zaten yok. olursa onu da öneririm.

belki kötü şeyler diyecek, baktırmadan inş. çıkar diye dilemeyin, duruninşallah güzel öngörüleri olur da çıkar diyelim, evrene yanlış mesaj gitmesin:)
evet orası da doğru :) yani umarım güzel şeyler söyler ve çıkar. bazen belirsizlik iyi-kötü sonuçtan daha kötü en iyi buradakiler anlar diye düşünüyorum.

Ayla kim kız. bende herkes patladı ya hahaha bugün itibari ile. canım aşırı sıkkın.... 250 tlye kazak olur mu olur zara 3. indirimine girdi DD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…