İstanbul'da Fal - Falcılar

Bende sizin gibi düşünüyorum ortadayım ama umut tacirliği yapmadı mesela bana bunu beğendim. Bana da mart nisan demişti umarım dediği gibi olur.

Arkadaşlar isteyene 1 yıldıznameci bir de tarotçu buldum numaralarını yazabilirim.

Tarotçuyu ben denedim. Kısa öz ama gayet iyi.
Yıldıznameciyi henüz denemedim çok övülüyor ama.

Tarotçu Yaşar
ve Yıldıznameci Süheyla

dediklerinize katılıyorum. serbest bırakma dedikleri şey sanırım, ayda yılda bir baktırıp unutmak lazım. Ben de pek çok kişinin biliyor dediği Zeynep'i para kaybı olarak görüyorum mesela ama beğeneni beğeniyor. Her falcı herkese olmuyor cidden, yorumlarım hepsi kötü değilse herkes 1 kere denenebilir diye düşünerek uçuk fiyatı olmayanları deniyorum arada. Umarım hepimiz kendi falcımızı buluruz.

İstanbul'da güncel bir falcı yok sanırım. Hep duyduğumuz isimler dönüp duruyor forumda da. Ben geçen gün birisini duydum, isim vs bilmiyorum. Bakırköy'de bir pasajda bakıyormuş kadın, cinleri varmış baktıran kişinin kulağına bir şeyler fısıldıyorlarmış. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilinmez tabi, kulaktan kulağa. Ne isim var ne cisim

Oda korkunc ya kim cesaret eder ki

Hülya abla mı sahtekar çıktı? Neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…