İstanbul'da Fal - Falcılar

Kamer benim yazıştığım kişileri bilemedi
Ki ben konuşmalarımı silmem duruyor telefonda

Falci Nihal kişinin hayatında biri olup olmadığını goruyormu geçmiş te baktıran coktu özellikle birini sordum yok dedi biliyormu sizce.

Emine'nin iletişim numarasını verebilir misiniz. Bir de önceler de soğanlık Emine diye biri vardı o mu

Burası fal topiği tabiki fal baktırıcam :) Ne denizteacher ne başka bir üye beni zorlamadılar fal baktırmak için ama sen erkekleri işlem adı verdiğin büyülerle seninle olmaları için zorladın. İradelerine ipotek koymaya çalıştın hangisi daha acınası diyorum ve seni artık göz ardı ediyorum. Ne yaparsan yap ufaklık

Kamer benim yazıştığım kişileri bilemedi
Ki ben konuşmalarımı silmem duruyor telefonda
Valla bilmiyorum canim ozaman anı böyle şoke edercesine bilen biri gelecek hakkinda nasil 1 tutarli yorum yapamaz diyor insan.

Kamere fal baktirdigim anda biriyle bayaa görüşüyorduk, whatsappda konusmasi yoktu onu görmedi. (Cocuk sonradan evli cikmisti)

Ama 6-7 ay önce 2 kere görüstügüm cocugu söyledi, onun hakkinda da whatsapp da konusma var. Yani garip degilmi bunlar

Ya maalesef arzu gercekten düzensiz. Cok kabiliyetli ama düzensiz ve akli havada oldugu icin sacmaladigi günler oluyor.
Isini düzgün yapsa o kadin cok baska yerlerde olur. Ona bircok kez fal baktirdim herseferinde arzu abla iyi bak diye ikaz etmek zorunda kaliyorum.

Ama tüm dedikleri cikiyor. Ikaz etmezsen sallayabiliyor ama isterse cok feci bakiyor.

Acaba cinli falan oldugu icinmi git gelli kadin

Arzunun vadesi geciyo mu peki? Ben 2022 ocak gibi baktirmistim bana mayisla ilgili cok onemli bir gelismeden bahsetmisti. Hatta bende olabilir gibi dusunmustum sonra ama malesef cikmadi. Bu saatten sonrada sanmiyorum cikmaz. Banada cok duzensiz bakmisti hatta yolda yururken bir kahveci ariyodu hep bana denk gelir zaten boyle seyler

Ya eski yorumlarima bakarsan görürsün, arzu büyük bir olayda patladi dedim. Yaz ayinda bu cocuk pesinden koscak demisti.
verdigi vade cikmadi ama dedigi cikti.

Ama bazen de salliyor iste onu fark ediyorsun ama orda ikaz edince „abla düzgün bak ya falan“ diyince kendine geliyor. Isteyerek bakarsa muhakkak cikiyor. Vadesi genelde cikti bende ama bu kez 5-6 ay gecikti, ben senelerden beri gidiyorum, tüm burdaki falcilara 10 basar.
Evet düzensiz, akli havada mavada ama hic olmazsa seni dolandiriyim diye ugrasmiyor, agzindan laf alip ona göre yorum yapmiyor. Burda insanlari stalklayip ona göre fal bakmıyor. Fake hesap acip kendi icin reklam yapmiyor. Ben arzuyu o yüzdende severim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…