İstanbul'da Fal - Falcılar

Cezası bitince yeniden buraya gelip çarşaf çarşaf milletin hikayesini ortaya döküp,kaos çıkarıp keyif alacak ki ben bunu keyfen yaptığını düşünüyorum.Bu sebeple haftada 1 buraya gelip sayfalarca kin kusmasına cevap vereceğinize sükunetle gitmesini bekleyebiliriz.Zaten cevap almadıkça kendisine de malzeme çıkmayacağına göre kimseye sarıp tatmin olmaz bir süre sonra. Siz de tanımadığınız insanlara özelinizi bu kadar açmayın derim ben, maalesef güvenip anlattıklarınız başkalarının ağzında sakıza dönüşüyor...

Kesinlikle katılıyorum. Ne derse desin bakmayın görmeyin. Cevap verdikçe hobi olarak yapıyor bunu boşverin konuşsun kendi kendine dayanamıyorsanız da sessize alın görmezsiniz

Maalesef o giden adam sana asla dönmeyecek. Çünkü sen hastasın.. ömür boyu onun acısını çek ve burda falcılardan medet um. Ama maalesef sana dönse dönerdi. :) demek ki ne mal olduğunu anlamış
Kiz ne guzel sadik kalmis sevdigine, hala umudu var, duasi var ama tabiki sen anlamazsin, hayatin tek gecelik iliskilerden ibaret oldugu icin. (Hayir arkadaslar bunu bana anlatmadi, baska forumlarda yazdiklarina baktim.) Yoksa kimsenin bana özel anlattiklarini buraya yazacak kadar kotu degilim. Burda kimin hasta oldugu gayet ortada.

Siz de böyle yorum yaparak ilgili şahsa cevap hakkı sunuyorsunuz.Bence kimsenin ne yaptığı, özel hayatı ,yaptıkları yapamadıkları kimseyi ilgilendirmiyor.Bence konuyu kapatalım artık herkes kendi üslubuyla kendini temsil eder sadece.Şimdi de o kişi geri geldiğinde bu kez de bunun uzerine cevap verip ortalığı kasip kavurmasın ve 10 Sayfa daha uzamasin bu tartışma

Haklisiniz ilgilendirmiyor ama devam ediyor hala psikolojik siddete.

bende dün gece denedim gercekten güzel bakıyo
Merhaba bende tarot okuyucusuyum kahve falı su fali ve yıldıznamede bakıyorum dilerseniz deneyimleyebilrisinjz instada sayfamda var fiyatlarımda uçuk değil bende bir yorumcu var onu arıyorum bulamıyorum kendimde bildiğim için her fal kesmiyor ama hislerime güvenirim

Sen herkese sataşıyorsun, bana da sataştın. Karşında konuştuğun kişiler senin hemcinsin, böyle kırıcı olma bence. Konuşmalarının çoğu hoş değil ve kırıcı. Allah korusun ama hepimizin başına her şey gelebilir. Buraya ne güzel konuşmaya ve tavsiye vermeye geliyoruz, hiç kimsenin üzülmesini istemem. Biraz önce bir şehidimizin mektup videosunu izlemiştim, gerçekten ne kadar boş şeyler için tartışıyoruz. Yalan dünya. İstediğini saydırmaya devam et bundan sonra. Zeynep demişsin ama kendisi beni yakından görmedi. Ayrıca kötü niyetli olarak kilolu dediğini de sanmıyorum.

Kilo vermenin açıklaması belli. Spor ve kalori açığı yapmak. Ben de kilo aldım. Ve hepimiz çözümünü biliyoruz ama başka çözümler arıyoruz. Boğaz tutmadan olmuyor maalesef

Ay 2 gündür bu forumda 25 yaşla ilgili bir sürü saçmalık okuyorum. Haftaya 25 yaşına giriyorum psikolojim bozuldu. 40 yaş bile çok gençken nedir bu 25 sendromu

Bunlar şaka mııı

Ayrica seni cok seviyoruz, yardim etmekten baska bisey yapmadin sen. Guzel kalpli melek.

Sevgili geceninkraliçesi ,bütün bunlardan bağımsız olarak yazıyorum
Siz beni Zeynep’le akraba kılmadınız mı?kusura bakmayın,ben ki iyiniyetli ve tarafsız bir insanım,sizin yaptığınızı unutmayacağım
İnsanlar hakkında önyargılı davranmayın
Beni ne kadar tanıyorsunuz da böyle yaftaladınız,ben burada Denizteacher denen,şüpheli üye hariç kimseyle polemik yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…