İstanbul'da Fal - Falcılar

Zamaninda heidinin günahini aldiniz bence o kadin yazilimci. WhatsApp okuyo birtürlü. nereden anladın diyeceksiniz. Benim telefonumda hiçbir erkekle yazışma yok, sadece eski eşim. Bu numaramı özel olduğu için hiç kimseye vermiyorum.

Kamer benim görüştüğüm hiçbir erkeği bilemedi çünkü hiçbirisi hakkında yazışmamıştım.
Kamere fal baktırmadan 6-7 ay öncesinde bi çocukla buluşmuştum sonra tiksinmiştim o çocuktan istemedim. 1-2 kerelik bi buluşmaydı. Onun hakkında bir kız arkadaşıma yazmışım. Bütün WhatsApp konuşmalarına baktım. Sadece o çocuk hakkında yazışmışım ve sadece o çocuk hakkında yorum yapmış bana.

Düşünün 6-7 ay önce birisiyle bir- iki kez buluşuyorsunuz, önemsizbiri ve falınızda çıkıyor, ama şu anki görüştüğüm çocukları görmedi mesela. Çünkü onlar hakkında hiçbir yazışma yok WhatsApp’ta.

İnşallah karışık anlatmamışımdır anlamışsınızdır beni.

Bana süreci doğru bilen tek kişi şu ana kadar Emine oldu. Ve EmineYi aniden aradım, kadınlar kulübü’nün falan hiç söylemedim. Artık gününe mi denk geldim bilmiyorum ama şakır şakır anlattı bana ve dedikleri de çıktı.
Geçen sene baktırmıştım bana zaman olarak “2023 sonu/aralık” demişti, eski yorumlarıma bakarsanız görürsünüz. O zamana kadar aranızda bir şey olmayacak dedi. Bekleme bi sene yok bu çocuk hayatında dedi. Belki ufacık bir gelişme olur tek tük arar ama daha fazlası olmaz dedi ve haklı çıktı. Nokta atışıyla bildi.
Evet emineden memnun olmayanlar da var ama benim deneyimim bu arkadaşlar

Tabii bir de arzu. Geçen patladı demiştim ama zamanı patlamış sadece. O da bana bu çocuk senin peşinden koşacak demişti. Ama bana yaz ayini söylemişti zaman olarak, orda yanıldı sırf.

Evet zeyzey de çok nokta atışları yaptı bana, o kız boş değil, ama bence kendini biraz daha geliştirmesi gerekiyor. O da patladı bu konuda
Kamer benim yazıştığım kişileri bilemedi
Ki ben konuşmalarımı silmem duruyor telefonda

Falci Nihal kişinin hayatında biri olup olmadığını goruyormu geçmiş te baktıran coktu özellikle birini sordum yok dedi biliyormu sizce.

Zamaninda heidinin günahini aldiniz bence o kadin yazilimci. WhatsApp okuyo birtürlü. nereden anladın diyeceksiniz. Benim telefonumda hiçbir erkekle yazışma yok, sadece eski eşim. Bu numaramı özel olduğu için hiç kimseye vermiyorum.

Kamer benim görüştüğüm hiçbir erkeği bilemedi çünkü hiçbirisi hakkında yazışmamıştım.
Kamere fal baktırmadan 6-7 ay öncesinde bi çocukla buluşmuştum sonra tiksinmiştim o çocuktan istemedim. 1-2 kerelik bi buluşmaydı. Onun hakkında bir kız arkadaşıma yazmışım. Bütün WhatsApp konuşmalarına baktım. Sadece o çocuk hakkında yazışmışım ve sadece o çocuk hakkında yorum yapmış bana.

Düşünün 6-7 ay önce birisiyle bir- iki kez buluşuyorsunuz, önemsizbiri ve falınızda çıkıyor, ama şu anki görüştüğüm çocukları görmedi mesela. Çünkü onlar hakkında hiçbir yazışma yok WhatsApp’ta.

İnşallah karışık anlatmamışımdır anlamışsınızdır beni.

Bana süreci doğru bilen tek kişi şu ana kadar Emine oldu. Ve EmineYi aniden aradım, kadınlar kulübü’nün falan hiç söylemedim. Artık gününe mi denk geldim bilmiyorum ama şakır şakır anlattı bana ve dedikleri de çıktı.
Geçen sene baktırmıştım bana zaman olarak “2023 sonu/aralık” demişti, eski yorumlarıma bakarsanız görürsünüz. O zamana kadar aranızda bir şey olmayacak dedi. Bekleme bi sene yok bu çocuk hayatında dedi. Belki ufacık bir gelişme olur tek tük arar ama daha fazlası olmaz dedi ve haklı çıktı. Nokta atışıyla bildi.
Evet emineden memnun olmayanlar da var ama benim deneyimim bu arkadaşlar

Tabii bir de arzu. Geçen patladı demiştim ama zamanı patlamış sadece. O da bana bu çocuk senin peşinden koşacak demişti. Ama bana yaz ayini söylemişti zaman olarak, orda yanıldı sırf.

Evet zeyzey de çok nokta atışları yaptı bana, o kız boş değil, ama bence kendini biraz daha geliştirmesi gerekiyor. O da patladı bu konuda
Emine'nin iletişim numarasını verebilir misiniz. Bir de önceler de soğanlık Emine diye biri vardı o mu

Valla sen emekli oldun sanırım, ben maalesef ki hala işteyim. O yüzden çocuklarla ilgileniyorum, ve artık uzatma bence git uğraş bul. ya da sana yeni bir falcı bulayım onunla oyalan. Malum baktırmadığın bir bir ben kaldım her yeni falcıya direkt atlıyorsun denizteacher seni iyi kekledi 😃😂😂😂
Burası fal topiği tabiki fal baktırıcam :) Ne denizteacher ne başka bir üye beni zorlamadılar fal baktırmak için ama sen erkekleri işlem adı verdiğin büyülerle seninle olmaları için zorladın. İradelerine ipotek koymaya çalıştın hangisi daha acınası diyorum ve seni artık göz ardı ediyorum. Ne yaparsan yap ufaklık 🙋😏

Kamer benim yazıştığım kişileri bilemedi
Ki ben konuşmalarımı silmem duruyor telefonda
Valla bilmiyorum canim ozaman anı böyle şoke edercesine bilen biri gelecek hakkinda nasil 1 tutarli yorum yapamaz diyor insan.

Kamere fal baktirdigim anda biriyle bayaa görüşüyorduk, whatsappda konusmasi yoktu onu görmedi. (Cocuk sonradan evli cikmisti)

Ama 6-7 ay önce 2 kere görüstügüm cocugu söyledi, onun hakkinda da whatsapp da konusma var. Yani garip degilmi bunlar

Arzu düzensiz ve lakayt bir kadın bence
Emine’ye 2 kere baktırdım ilki çok iyi ikincisi tırt
Kamere bir kere baktırdım ,whatsapp konuşmalarında yazmayan şeyleri de bildi
Anlık ve geçmiş iyi gelecek tırt
Ya maalesef arzu gercekten düzensiz. Cok kabiliyetli ama düzensiz ve akli havada oldugu icin sacmaladigi günler oluyor.
Isini düzgün yapsa o kadin cok baska yerlerde olur. Ona bircok kez fal baktirdim herseferinde arzu abla iyi bak diye ikaz etmek zorunda kaliyorum.

Ama tüm dedikleri cikiyor. Ikaz etmezsen sallayabiliyor ama isterse cok feci bakiyor.

Acaba cinli falan oldugu icinmi git gelli kadin

Ya maalesef arzu gercekten düzensiz. Cok kabiliyetli ama düzensiz ve akli havada oldugu icin sacmaladigi günler oluyor.
Isini düzgün yapsa o kadin cok baska yerlerde olur. Ona bircok kez fal baktirdim herseferinde arzu abla iyi bak diye ikaz etmek zorunda kaliyorum.

Ama tüm dedikleri cikiyor. Ikaz etmezsen sallayabiliyor ama isterse cok feci bakiyor.

Acaba cinli falan oldugu icinmi git gelli kadin
Arzunun vadesi geciyo mu peki? Ben 2022 ocak gibi baktirmistim bana mayisla ilgili cok onemli bir gelismeden bahsetmisti. Hatta bende olabilir gibi dusunmustum sonra ama malesef cikmadi. Bu saatten sonrada sanmiyorum cikmaz. Banada cok duzensiz bakmisti hatta yolda yururken bir kahveci ariyodu 🥲 hep bana denk gelir zaten boyle seyler 🙃🙃

Arzunun vadesi geciyo mu peki? Ben 2022 ocak gibi baktirmistim bana mayisla ilgili cok onemli bir gelismeden bahsetmisti. Hatta bende olabilir gibi dusunmustum sonra ama malesef cikmadi. Bu saatten sonrada sanmiyorum cikmaz. Banada cok duzensiz bakmisti hatta yolda yururken bir kahveci ariyodu 🥲 hep bana denk gelir zaten boyle seyler 🙃🙃

Ya eski yorumlarima bakarsan görürsün, arzu büyük bir olayda patladi dedim. Yaz ayinda bu cocuk pesinden koscak demisti.
verdigi vade cikmadi ama dedigi cikti.

Ama bazen de salliyor iste onu fark ediyorsun ama orda ikaz edince „abla düzgün bak ya falan“ diyince kendine geliyor. Isteyerek bakarsa muhakkak cikiyor. Vadesi genelde cikti bende ama bu kez 5-6 ay gecikti, ben senelerden beri gidiyorum, tüm burdaki falcilara 10 basar.
Evet düzensiz, akli havada mavada ama hic olmazsa seni dolandiriyim diye ugrasmiyor, agzindan laf alip ona göre yorum yapmiyor. Burda insanlari stalklayip ona göre fal bakmıyor. Fake hesap acip kendi icin reklam yapmiyor. Ben arzuyu o yüzdende severim.

X