İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu erkek egemen toplumda hemcinslerine saygı göstermek yerine onları aşağılamayı tercih eden bir kadın dünyanın en aşağılık tiplemesidir. Erkeklere istediğiniz kadar yağ çekmeye diğer kadınları eziklemeye çalışın yine elinize bir şey geçmeyecek. Onların gözünde hizmetkar görünmeye devam edeceksiniz.
Offf saçmaladın ya ben en büyük erkek düşmanıyım. Ama yeter teyze işteyim bak.. git çocuklarla ilgilen lütfen yazmaya zamanım yok

offff gercek misin sen ya? Ben genel tavrindan bahsettim. Baska bir uyeyi kilosundan vurmadin mi? Sonra sikisinca adamlar sizi sevmiyor.. ya hadi canim gercekten hayat erkeklerden ibaret mi? Yada benim su an ask acisi cektigimi falan mi dusunuyosun? Kastettigim tavir tam olarak bu. Sikisinca “erkekler sizi sevmiyor”…. Ya ben onu mu dedim simdi? Kaldi ki diger uyenin ezik kelimesi falan zaten yanlis ama insanlari delirtip bu raddeye getiriyor olabilir misin? İlla bu forumdayiz diye fal mi baktiriyoruz saniyosunuz anlamadim? 2018den kalma uyeligim var o zamanlar cok baktirdim bu yil hic baktirmadim… gelir yorum okurum, ne var ne yok bakarim sonra giderim…. anlatabiliyorum degil mi? İlla HAYIR BEN FAL BAKTIRMIYORUM AMA BİLDİRİM GELİR ARADA GİRER BAKARIM diye ciglik mi atmak gerekiyor? Yani gercekten seninle ozelden konussaydim vay halime..
Onceki mesajimi takip takmaman umurumda degil ki ben zaten dalga gecmistim, cunku artik benide bir yerden gicik ediyosun 😘😘😘😘😘😘😘😘 24 yasindaki haline ve finansci annene iyi gunler 😘😘😘😘😘
O çok sevdiği Zeynep arkasından kilolu dedi. Onu dedim. Yahu ben o üyeyle muhattap bile değişim kendisi yazdı.. ben buraya gelip falımı baktırıp giderdim. Yok kimse seni istemiyor pardon burası arkadaş ortamı falan mı? Herkesin falcı konuştuğu bir yer(.reklam yapmadan) ben zaten 1 aydır bu foruma girmiyorum etmiyorum, nilmil teyze gelmiş başka bölümlerde yorumlarıma gülüyor. 45 yaşında kadın gelmiş bana takmış. Ben laf edince sorun. Sıkışmak? Pardon adımı bile bilmeyen beni tanımayan insanların karşısında ne sıkışıcam? Bana laf edilirse tabii ki ederim ayrıca yalan mı bu bölümde olan herkesin aşk hayatında sorun yok mu? Sevmiyor işte adamlar senelerdir aynı adam için fal baktıran var şaka gibi adamlar başka kadınlarla gezip tozuyor bunlar onun acısını bana hakaret ederek çıkarıyor ama maalesef hiiiç umrumda değilll.

Sanane babanın çiftliği değil, ayrıca yaptım ve bıraktım. Ahahah seni tanıdığım günden beri fal baktırıyorsun hem de herkese. Ben en azından 2-3 kişiye baktırdım bu sene. Sizin gibi hayatımı falcılara göre yönlendirmiyorum. Acınacak halde olan sen ve diğerleri :)
Hayatını falcılara göre yönlendirmiyorsun ama büyüyle insanları yönlendirmek istiyorsun. Çok iyimiş

Hayatını falcılara göre yönlendirmiyorsun ama büyüyle insanları yönlendirmek istiyorsun. Çok iyimiş
Aynen dikkat et sana da yaptırmıyım bu arada Kamer sayesinde bu forumda benim gibi bir sürü kişi olduğunu gördüm tek büyü işine giren ben değilimmm :) neyse ağzımı açmıyım

ağzını daha ne kadar açacaksın ki? sana güvenip seninle özelden mesajlaşan herkesin özelini döktün buraya. nasıl bir karakter yada karaktersizlik herkesin malumu.
Valla sen emekli oldun sanırım, ben maalesef ki hala işteyim. O yüzden çocuklarla ilgileniyorum, ve artık uzatma bence git uğraş bul. ya da sana yeni bir falcı bulayım onunla oyalan. Malum baktırmadığın bir bir ben kaldım her yeni falcıya direkt atlıyorsun denizteacher seni iyi kekledi 😃😂😂😂

Faci mars byv da bakmiyor muydu? Ona baktirdigim fali bulamadim. Gecen yil baktirmistim diye hatirliyorum 2022 son aylari gibi.. ama sanirim o silmis fali yada ben silmisim dicem ama hic de silmem fallari 😯 anlayamadim bu nasil is? Ayrica medyum ramon diye birine baktirmisim 2020 yilinda…👉🏼 20 TL 👈🏼 Simdi dinledim de falini cikmis. O zamanlar ugruna olup bittigim cocuktan aylar sonra benim ayrilacagimi ve baya detayiyla bilmis bende kendisine boyle dedigi icin eksi puan vermisim… ask iste… 😅😅 Asla falci tavsiyesi degildir bu arada. 5 dakikalik bir fal. Bende simdi yine baktirmam. Ama bilmis iste. Marsi bulamadigim icin onu guncelleyemedim.
evet mars biryolunvar sitesinde canım. onun falları çok kötü değil mi ya sadece yorum yapıyor gibi geliyor bana yani gidip adamla barışcam mı diye sorsan akıl veriyor gibi sadece fal değilde

evet mars biryolunvar sitesinde canım. onun falları çok kötü değil mi ya sadece yorum yapıyor gibi geliyor bana yani gidip adamla barışcam mı diye sorsan akıl veriyor gibi sadece fal değilde
Ramon bende cikmamisti galiba, ama Mars 80% cikar, genelde negatif söyledikleri ne yazik ki.

Ama tabi herkesin enerjisi farkli.

Biri vardı benim için seni sevmiyorlar diye bahseden 😂😂😂 Biri vardı yaşlı teyzelerle dedikodu masasına oturup 1 sivilcesiz ve 1 estetiksiz beni kilomdan obez ilan eden 😂😂😂 Kim seviliyormuş? Yazılan yazılar ortada. 40 yaşındaki ablamızın kalbinin güzelliği eminim yüzüne yansımıştır, onun büyücüye gitmesine gerek yok. 🫶🏻 20'li yaşlarda haset, kin dolu kalbim olup büyücü gezen biri olacağıma 40'lı yaşlarımda güzel kalpli kaliteli yaşamak isterim. Hiçbirimizin evladı kötü öğretmenlere düşmez umuyorum, yazılan yazılar çocuklarımız açısından beni üzdü. 50-60 yaşında olup genç mankenlere bile taş çıkartan kadınlarımız var. Güzellik ve yaş hepimizden gidecek, ama kadının karakteri ve kalbinin yüzüne yansıması daimi bir durum.

Sanane babanın çiftliği değil, ayrıca yaptım ve bıraktım. Ahahah seni tanıdığım günden beri fal baktırıyorsun hem de herkese. Ben en azından 2-3 kişiye baktırdım bu sene. Sizin gibi hayatımı falcılara göre yönlendirmiyorum. Acınacak halde olan sen ve diğerleri :)
Yaaaa evet, o kadar insan acinacak durumda burda bi tek sen degil evet😑. Yalan konusma ne 2-3 kisisi. En az 30 islem yaptirdin büyülü büyülü fallardan sonra. Kendini kandir sen.

Biri vardı benim için seni sevmiyorlar diye bahseden 😂😂😂 Biri vardı yaşlı teyzelerle dedikodu masasına oturup 1 sivilcesiz ve 1 estetiksiz beni kilomdan obez ilan eden 😂😂😂 Kim seviliyormuş? Yazılan yazılar ortada. 40 yaşındaki ablamızın kalbinin güzelliği eminim yüzüne yansımıştır, onun büyücüye gitmesine gerek yok. 🫶🏻 20'li yaşlarda haset, kin dolu kalbim olup büyücü gezen biri olacağıma 40'lı yaşlarımda güzel kalpli kaliteli yaşamak isterim. Hiçbirimizin evladı kötü öğretmenlere düşmez umuyorum, yazılan yazılar çocuklarımız açısından beni üzdü. 50-60 yaşında olup genç mankenlere bile taş çıkartan kadınlarımız var. Güzellik ve yaş hepimizden gidecek, ama kadının karakteri ve kalbinin yüzüne yansıması daimi bir durum.
Kuzucum hos geldin❤️. Iyi ki geldin. O biri kendine baksin. O biri pisliklerden besleniyor.

Arkadaşlar bence boşuna kendinizi yorup enerjinizi harcıyorsunuz. Cevap vermeyin kendi kendine konuşur susar gider , her cevapla onu beslemeye gerek yok. Yok saymak en iyisi ne sorarsa sorsun toplu olarak cevap vermeyerek ona bence en büyük cevabı vermiş oluruz
Canim dogru diyorsun ama insanlarin en ozelinden vuruyor, hep belalti. Insanlarin ozellerini burda yaziyo hep. O yuzden insan gercekten tahammul edemiyor. Yani bu kac oldu.

Ayrica seni cok seviyoruz, yardim etmekten baska bisey yapmadin sen❤️🥰. Guzel kalpli melek.

X