İstanbul'da Fal - Falcılar

Emine den daha önce de bahsedilmişti, hiç bilemediği kişiler de vardi sanırım
onlardan biriyim sanırım. eskisinin 2 harfini bilmişti bi. sonra o şöyle şöyle biri ile haberi gelir dedi, isim bile verdi, gelmedi. Bir de ayrılık nedenini bilemedi, sonra ben biraz çıtlatınca o durumu ilişki sürecinde de var sanıp öyle yorum yaptı,saçmaladı. dedikleri de olmadı.

Arkadaslar bu 300 500 muhabbetini bilmiyordum size o falciyi ben önerdim. O yuzden pişmanım lütfen baktirmayin ona eger boyle yapıyorsa baktirmayin bana 300 dedi ve hatta ben herkese öyle dedi saniyordum. Cok üzüldüm gerçekten kendimi suçlu hissettim. Daha fazla baktirmayin lutfen

Arkadaslar bu 300 500 muhabbetini bilmiyordum size o falciyi ben önerdim. O yuzden pişmanım lütfen baktirmayin ona eger boyle yapıyorsa baktirmayin bana 300 dedi ve hatta ben herkese öyle dedi saniyordum. Cok üzüldüm gerçekten kendimi suçlu hissettim. Daha fazla baktirmayin lutfen
Yok canim senlik bir durum yok ben Ayla hanimin bakımını beğendim teşekkür ederim paylaştığın için.

Boyle yazdı bana. Gercekten cok uzuldum arkadaşlar. İspat olsun diye paylaştım ekran görüntüsü. Kusura bakmayin lütfen gercekten cok uzuldum. Baktirmayin arkadaslar gerek yok

Eklentiler

• Screenshot_20231212-151152_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231212-151152_WhatsApp.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 122
Boyle yazdı bana. Gercekten cok uzuldum arkadaşlar. İspat olsun diye paylaştım ekran görüntüsü. Kusura bakmayin lütfen gercekten cok uzuldum. Baktirmayin arkadaslar gerek yok
İsimleri silin veya bunu kaldırın lütfen insanlar rahatsız olmasın 😢 zaten sizlik bişey değil kadın kafasına göre şey yapmış bendende 300 aldı zaten bence 300 bile etmicek faldı pek

X