İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba siz gerçekçi yorum yapıyorsunuz buarayi takip ettiğime göre ve doğru çıkıyor yıldızname de çıkanlar hayatınız da gerçekleşti mi merak ettim benim geleceği bilebilenlere dair umudum hiç kalmadı da sizin beğenmeniz dikkatimi çekti

Hakikaten çok iyiydi ve hayatımda şu ana kadar olan herşey onun dediği gibi ilerliyor
Boşanmam babamın ölümü hastalıklarım
Bunları söylediğinde evliydim ve babam yaşıyordu
Çok az insanda görünen bir rahatsızlığım var
Bunu ve sonucunu
Gerçi bir Maria değil nihayetinde
Sadece şunu yazayım Kutay ümit koç bunlara baktırmadım ve baktırmayı düşünmüyorum
Özellikle saygı yoksunu üyelerin tavsiyesinden uzak duruyorum artık
Zeynep benle uyumlu bunu yazıyorum zaten
Kamerin falı gelecek anlamında çıkmayacak bunu biliyorum

Zeynep bazı cümleleri tekrarlar dolgu cümlesi gibi düşünün
Ama arada çok değişik cümleler söyler lakin sonuçlarını uzun vadede yaşayabilirsiniz

Seba ile ilgili geçmişte de pozitif yorumlar okudum ama diğer adı dönen falcılar kadar prim yapmamış kendisi. pahalı diye herhalde ama insan merak etmiyor değil
Seba'ya ben gecen yil kac kere baktirdim. An'da harika ama dedikleri cikmaz. Gecen sene 500tl'ydi ve simdi 1000tl olmus. Baya cok yani bu kadar zam. Yüz yüze bakiyor facetime ile, canli bakiyor ama dedigim gibi cikmiyor dedikleri. An cok iyidir.

Zeynep cok fazla tekrar cümlesi kullaniyor. Ama aradan farklı olarak söylediklerini çekip almanız lazım. Bir de onun söyledikleri 3 seneye yayılıyor. Ama baya baya baktırdığım en iyi faldi,benimle de uyumlu kendisi. Su ana kadar dedikleri çıkan nadir falcilardan.

Şu Zeynebi denemek istiyorum da çok foss çıktı diyen de var eski yorumlarda kimse beğenmemiş

kizlar selin imer serdar sel onlar nasil binnazda baktırdım serdar sel olumlu konustu selin cok olumsuz konustu ama sonuc olumlu vade verdi ama yine de olumsuz yani bu kisiyle mutlu olamazsin dedi bu arada selin aralik 2. hafta dedi serdar da 2 ya da 3.haftasi dedi vade icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…