İstanbul'da Fal - Falcılar

Şengül boybaşa baktırdım arkadaşlar benim gibi parayı çöpe atmak istiyorsanız baktırın 🥲Kesinlikle değmez ben artık fal defterini kapatıyorum inşallah herkesin gönlüne göre olsun herşey🙏 hepiniz için dua ediyorum herkes mutlu ve iyi olsun kalplerinizden geçenler olsun🙏sizlerde benim için dua ederseniz sevinirim ❤️🌺

Şengül boybaşa baktırdım arkadaşlar benim gibi parayı çöpe atmak istiyorsanız baktırın 🥲Kesinlikle değmez ben artık fal defterini kapatıyorum inşallah herkesin gönlüne göre olsun herşey🙏 hepiniz için dua ediyorum herkes mutlu ve iyi olsun kalplerinizden geçenler olsun🙏sizlerde benim için dua ederseniz sevinirim ❤️🌺
gecenlerde yazmstm cnm sana ne dedi

gecenlerde yazmstm cnm sana ne dedi
Valla canım bir umut dedim ve son falım olsun artık diye baktırdım. İşte bunalmışsın sıkılmışsın hayat seni dönüşüme zorluyor. İş değiştirmek istiyorsun kendi işini yapmak istiyorsun. Aklındaki kişiyi bekleme hayatına yeni biri girecek bu kadardı😏😏

Valla canım bir umut dedim ve son falım olsun artık diye baktırdım. İşte bunalmışsın sıkılmışsın hayat seni dönüşüme zorluyor. İş değiştirmek istiyorsun kendi işini yapmak istiyorsun. Aklındaki kişiyi bekleme hayatına yeni biri girecek bu kadardı😏😏
aynen benimkiyle aynı neyse saglık olsun hepimiz ilerde kendi işimizi yapcaz 😄

bi daha falcıdan komisyon aldıgım iddasına girmeyin ve sakin olun :KK70: en yakın arkadasımda baktırdı kutaya ona da gayet bilmis bilmese bilemedi derdi. işim gücüm arasında falcı övgülerine giremicem baktıran baktırır baktırmayana yapcak birsey yok herkes kendi hür iradesiyle davranıyo,ok.

Eklentiler

• Ekran görüntüsü 2023-11-20 160418.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-20 160418.png
    336,1 KB · Görüntüleme: 76
bi daha falcıdan komisyon aldıgım iddasına girmeyin ve sakin olun :KK70: en yakın arkadasımda baktırdı kutaya ona da gayet bilmis bilmese bilemedi derdi. işim gücüm arasında falcı övgülerine giremicem baktıran baktırır baktırmayana yapcak birsey yok herkes kendi hür iradesiyle davranıyo,ok.
Yalnız bu yazdıklarını bana da dedi adamla 1.5 yıldır ayrıyız başkası var ama aile tanışması olacak , iş olacak kaderin senin o evlilik var aldatma boşanma yok çok pozitif fal böylesini görmedim aaa bir de unuttum rüya vardı 😅😅😅

Yalnız bu yazdıklarını bana da dedi adamla 1.5 yıldır ayrıyız başkası var ama aile tanışması olacak , iş olacak kaderin senin o evlilik var aldatma boşanma yok çok pozitif fal böylesini görmedim aaa bir de unuttum rüya vardı 😅😅😅
Rüyayı bana da dedi o🤣Ama şengülden daha iyi baktı şimdi ona bişey diyemem🤣 bence hepsi boş ya 🙄

Herkese aynı şeyi söyleyip gönderiyor , biri de çıkıp ya bekleme kardeşim bu adam başkasında demedi Rita dışında o da zaten olacak işe de yorumsuz yaptığı için pembecilerin tam tersi iyi bir şeyi bile kötü der. Ben de bu fal işinden aşırı soğudum , kandırılıyorum burda da ne olduğu belli değil falcıyla ortak çalışanlar mı dersin , falcının kendisi mi dersin , muhbiri mi dersin her çeşit insan var artık o paraları biriktirir kendime bir şey yaparım (yanlış anlamayın sizden bağımsız söylüyorum )

hayır kıza ev tuttuklarını söylemis, hafta sonu aile tanısması oldugunu bilmis, ticari olaylarını da bilmis hep bu onun falı sizde cıkmadıysa birsey diyemem ama cıkan da var, şubatta kadro bekliyo onu da direk söylemis bence önemli seyleri söylemis zzten

Arkadaşlar Kutay ve mariaya asla baktırmayın 2 si de yalancı tam 3 arkadaş baktırdık üçümüze de aynı şeyleri söyledi birinin yine nişanı vardı ona da aynısını demiş aldatma boşanma yok yüzük var demiş sakın baktırmayın iyi diyenlere de inanmayın kesinlikle ben baktırdım arkadaşlarımla beraber onlara vereceğiniz parayı başka yere harcayın daha iyi!!!

Bu arada tekrar güncelleme yapayım Kamerin biri çıkacak sen istemeyeceksin üsteleyecek dediği kişi yine dün ulaşmaya çalıştı bana. Bunu da Kamerden başka kimse söylememişti bana. Diğer dediği olur mu bilmem ama bu kısmı çıktı bana .

Arkadaşlar Kutay ve mariaya asla baktırmayın 2 si de yalancı tam 3 arkadaş baktırdık üçümüze de aynı şeyleri söyledi birinin yine nişanı vardı ona da aynısını demiş aldatma boşanma yok yüzük var demiş sakın baktırmayın iyi diyenlere de inanmayın kesinlikle ben baktırdım arkadaşlarımla beraber onlara vereceğiniz parayı başka yere harcayın daha iyi!!!
Baktırmayıp önerenlere bakın derim ben

Nedense pahalı bakanların hep sahtekar olduğunu düşünüyorum.Bu düşünce sağolsun henüz büyük parlar vermedim😅.
İyiler vardır bence ama denk gelirse tabii
Sonuçta baktırıyorsunuz değil mi
Benim baktırdığım Yıldızname mesela
10 sene oldu çok para verdim lakin değdi
Şimdi baktırdıklarım ise öylesine
Zeynep hariç
Tabii maria unutulmaz

ben size birşeyden bahsetmek istiyorum. Kutay bakmıştı biliyorsunuz geçen haftalarda. arkadaşıma anlattım da, yarısında benim gözümü açtı. sen bunların neredeyse hepsini yaşadın dedi bana! evet doğru. gelecek ile ilgili soyledilerinin yüzde 70 ini ben yaşamışım. yani aynı seyleri ki çok spesifik konular bunlar tam da yazamıyorum buraya, ama yani yaşanmış konular hep.

tekrar yaşayacak olmayayım?
ya da geçmişi gelecek olarak gördü. böyle düşünen bir tek ben miyim sizde de benzer durum oldu mu merak ediyorum?

X