İstanbul'da Fal - Falcılar

Sizler dediniz diye kadının videolarına baktım cans ın videoları gercekten asırı uyumlanıyor insanla. Baya güzel ama baktıranlar varsa soyleseler keske dediklerinden yasayanlar olmus mu?

Sizler dediniz diye kadının videolarına baktım cans ın videoları gercekten asırı uyumlanıyor insanla. Baya güzel ama baktıranlar varsa soyleseler keske dediklerinden yasayanlar olmus mu?
Güzel dimi canım ben bir videosunda kasımda adım gelecek demis gelirse yazarım.Kisisel açılım çok pahali geldi.

Kizlar zeynep bana da iki yildir ayni seyi soyluyor ama tutan yok malesef
Belki olur olursa yazarim
Zeynep' size hep ayni şeyleri mi soyluyor. Ne söylüyor mesela? Bir de kamerin bana is ile ilgili dedigi bir sey cikti. Aşk ile ilgili dedikleri tamamen sallamaydi

Öyle gercekten, olan bize oluyor, bosuna bekliyoruz iste ve umutlaniyoruz.
ya ben Kamer'e baktırmadım ama Emine için ben çok sevmesem de güzel yorumlar okumuştum,ondan denedim zaten. Emine de mi fos yani? Fos olsun zaten sevmemiştim geleceğimi , yıl sonuna kadar vadesi de var daha.

youtubeda yapılan genel açılımlar zaten her dinleyen kendinde aa evet doğru desin diye her yoldan söylüyorlar bence
ben 1-2 kere bakmıştım diyor ki 2 vade içinde adım bekliyorsunuz aaa evet bekliyorum diyorsun sonra ayrılık yaşayan olabilir diyor e tabi olabilir ama o başkasına uymuyor onu dikkate almıyor insan tüm çıkanlara aynı ben diyor

arkadaslar gelecek hakkinda dedikleri cikan falci onerir misiniz toprak elmira asmin cafe yagiz bunları duydum bi de tiktokta arzu abla diye birini duydum hangisi iyi
arzu bok gibi bakıyo milleti sallayıp sallayıp uyduruyor, yağız online da berbat zaten sürekli kanka muhabbetli konusuyor, benim evli cocugum oldugunu felan bilemedi hic direk şey yaptı kanka senin sevgilinle aranıza sogukluk girmis bu senle evlenecek ama sonunda dedi, dedim hadi ya öyle mi kanka hahhahaha yağız sallayınca da iyi sallıyo yani. Asmin de demet iyi bakıyo gerisi çöp.

ya kutay benim kankimse hahaha bana neden bakmıyor ya da benim arkadaşlarıma??? ne haliniz varsa görün ya be önerdiğime özelden öneririm. 3 sayfa geri git kutayın götü kalktı baktırmayın kimseye dönmüyo yazmısım baktırıp beğenen de var beğenmeyen de size mi laf anlatcam.

Arkadaşlar instada önüme çıktı ekizumut55 baktıran var mı baya memnuniyet var öne çıkanlarda vallahi ikidir reklamı önüme çıkıyor
Reklam alıyo çoğu bi tane durugörüemine diye bi kadın vardı baktırdıktan sonra yorum yapmanı istiyordu link felan atıyordu, kötü yorumları da siliyorlar

Ben bi arkadaşın önerisiyle baktırmıştım telefonda bana tarot baktı ama öyle böyle şeyler söylemedi birde aradığımda elim ayağım titredi a dan z ye herşeyi bildi 2 arkadaşıma daha baktırdım belki tesadüftür diye ama onlarıda bildi ama her zaman bakmıyor bildiğim kadarıyla

Bir ara necmiye abla vardı her dedikleri çıkan ne oldu ona haberi bilgisi olan var mı
necmiyeyi duymadım arzuya baktırdım, arzu show yapıp isim tahmininde bulunuyo gerisi çöp. ümit koç google haritalar gibi konum veriyor ondan da birsey anlamadım bi numarası yoktu. zeynep kendi hislerimle diyip kelime tekrarı ile sürekli laf çeviriyor, yani insta reelslarının toplam ilişki özetini sunup geçiyo kime söylesen uyumlanacak genel yorumlar yapıyor. cadde bostan serkan hafta içi giderseniz sakinse bence denenebilir, bazen bakmak isteyince şaşırtacak kadar iyi bakıyo ben bi kere kaynanamı götürdüm sağlama yapmak için hahaha bi kaç şeyi bilmişti fallarımızda uyumluydu. serkan biraz bakmak isteyince bakan bi tip yani. Asmin cafede demet var, o desteleri çok iyi okuyor anda çok iyi bence. geleceği bilemiyorum bana vadesi gelmedi cunku beklediğim sey için vade vermisti o henüz gelmedi. cıkarsa zaten söylerim benim fal olayı da kapanır. kutayın ilk falı bende bomba etkisi yaratmıştı. onu beğenmiştim. 2.de 1in tekrarını yaptı o yüzden 1.yi bekliyorum cıkar cıkmaz suan beklemedeyim, ama demetle aynı seyleri söyledi. ya ikisi çıkar ya ikisi aynı sekilde patlar. gülistan telefonlara bakmıyo, onu bi övdüler bir ara. beylikdüzünde serpil ablanın ilk falı iyiydi sonrakileri artık beni çözdüğü için kendi gönlü nasıl isterse kankasına yorum yapar gibi baktı. tatmin etmedi. birsel gop, benle birlikte 2-3 arkadasım daha patladı. bilemedi oda. bi ara cennet mahallesinde bi kadın vardı iskambille yüz falına felan bakıyordu hahahaha ulan o kadın bilmisti bence ama ben ilk söylediği negatif cümleden sonra o sıra hamileydim duymak istemedim dedim abla bakma ben kalkayım. kalktım gittim o yüzden çok yorum yapamicam. cafe lafda çiğdemi de beğenmedim, 30 senedir aynı profilleri dinleyip uyarlayıp yorum yapıyor bence. orda andaç iyidir demişlerdi. taksim meleklerde bi tane neriman mıydı böyle çiçek satan ablalar gibi roman tipli bi yaşça büyük kadın vardı, romandı hatta ya onunda saatini denk getirirsen iyi bakıyor, sakinken yakalamak lazım. taksimde yine emine akkaya vardı onu da beğenmedim. çok enerjiside negatif gelmişti. seneler önce adanada çınar diye biri vardı, bana gögsümdeki ize kadar söylemişti. çok belirgin bir kaç şeyini hatırlıyorum gerisi yok :/ ama en iyilerden biridir hala aklımda kalan. sonra o ayrılmıs bulamadım bi daha adanada çınar adını duyan baktırabilir. bi de adana hatıra vardı iyi olan süleyman demirelde ona gecen kızlar gitmis beğenmislerdi bi aradım online sordum 700 dediler vazgectim normalde kahve 250 mi neydi ama online da 700 çektiler irite oldum baktırmadım. Geçende burda forumda biri bana gül diye birinin numarasını verdi ona baktırdım hahaha o kadına sohbet için olsa yine baktırırım çok eğlenceli ve enerjsi güzel bi kadındı, biraz delikanlıca konusuyor ama ben beğendim falını da analizleri felan çok dogruydu 250 tl miydi neydi. sonuca gelirsek evet anı bir çogu tahmin ediyor, kimi genel geçer yorumlar yapıyor. ama gelecek allahın elinde yani. ne diyeyim herkes için hayırlısı olsun.

bahsettiğin kim

faldan bağımsızda kız 29 yaşında ne cesaret evleniyosunuz valla farkedince şaşırdım çok genç geliyo hep bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…