İstanbul'da Fal - Falcılar

Laf cafedeki çiğdem ve hasana baktıran oldu mu?

ben denedim hiç ama hiç beğenmedim
şaman arkadaşa değil mi hahaha ulan var ya bizi çarpa çarpa bi hale koydular alnımızda cidden enayi mi yazıyor diye bazen düşünmüyor değilim, ben bir insanı kandırmaya yönelik yola çıksam kesin yolda kendimi belli edip sonra özür diler oturur ağlarım.. millet nasıl sallayarak para kazanıyor dehşet içindeyim.

evt cnm aslında anlamıştım hissetmiştim keske baktırmasaydım bakım bile değildi ama napalım basımın gözümün sadakası olsun

Yanlış hatırlamıyorsam düzeltin lütfen
Maria da çok iyiydi değil mi?
Siz yazmıştınız

Yanlış hatırlamıyorsam düzeltin lütfen
Maria da çok iyiydi değil mi?
Siz yazmıştınız
Mariaya ben baktırdıgımda yüz yüze baktı dedi ki sen reglsin ben bakamam ben dedim ne alaka sen nerden biliyorsun bunu. ben bilirim felan dedi. yani acıkcası ben memnun kalmıstım kadından yoksa niye önereyim :) ben bana bakanlardan memnunsam söylüyorum baktırıp baktırmamak sizin kararınız. ben mariadan memnundum yani. yine siz bilirsiniz. bu arada bende buradakilerin önerisiyle baktırıp fos cıkan oldu, napayım kadına mı yapısayım yapcak birsey yok ha çok arada kaldığım olunca zaten baska baktıran var mı diye sorup 3- 4 kisiye göre hareket ediyorum

Arkadaşlar zeyzeye başka baktıranı duydum kendisine olumsuz demişti o hatta çok saçma bulmuştu ama tamda zeyzeyin dediği gibi sonuçlanmış bilmiyorum beni tatmin etti ve tespitleri bence çok iyi ha sonuç önemli benim için dediği gibi sonuçlanırsa zaten özellikle oldu olmadı diye belirteceğim ama asla paracı bir tip değil ard arda 2 konuya daha baktırmak istedim hatta şu an zamanı olmadığını söyledi aksi olsa alır parasını geçerdi bilmiyorum ben sevdim

Arkadaşlar benim bulunduğum şehirde bakan bir kadın var çok fal baktırmak isteyenler bir şans verebilir diye düşünüyorum bana nokta atışı yapmıştı daha önce,

Sonuç ne oldu

Ne kadara bakıyormuş umarım parasına değer , go girl

Ne kadara bakıyormuş umarım parasına değer , go girl
Cemiyet falcısı sonuçta akşam mesaisine kalmıyormuş hahaha ben akşam yazdıgım için dönüş yapan olmadı, tabi bizim falcılar olsa 7/24 online para lazım sonucta bu da ucuz değil ya 600teleee :/

Cemiyet falcısı sonuçta akşam mesaisine kalmıyormuş hahaha ben akşam yazdıgım için dönüş yapan olmadı, tabi bizim falcılar olsa 7/24 online para lazım sonucta bu da ucuz değil ya 600teleee :/
Yine 2500 leri duyunca bu işiymiş küçük cemiyet falcısı herhalde baktırınca bizi günceller misin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…